PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از دست رفتن ناگهانی ویندوز 7 !!!

M.Amorous
14-02-2012, 12:41
سلام دوستان.
من یک لپ تاپ دارم که ویندوز اوریجینال روشه. امروز طبق معمول داشتم به کارام میرسیدم که یهو ویندوز یه ارور داد و صفحه پس زمینه سیاه شد و گوشه پایین سمت راست ویندوز نوشته بود this copy of windows 7 is not geniune. خیلی جا خوردم و سریع رفتم رکاور کردم و فعلا مشکل حل شده. تا اونجا که میدونم احتمالا مشکل از آنتی ویروس کرک شده ی Avast بود که رو سیستم نصب بود آخه وقتی ویندوز خراب شد اونم غیر فعال شد و من آنتی ویروس رو هم پاک کردم. حالا موندم دوباره آنتی ویروس کرک شده نصب کنم یا نه. شایدم مشکل از این نبوده باشه. ممنون میشم دوستان محترم راهنماییم کنند.

با تشکر فراوان.:11:

saeed774
14-02-2012, 12:53
نه دوست عزیز ! اون پیغام میگه که شما قربانی یه فرد متقلب و کلاه بردار شده اید و این یعنی ویندوز شما یا بهتر بگم سریالی که براش استفاده شده غیرقانونی هست !! و این یعنی ویندوز شما نه تنها اورجینال نیست بلکه از کرک برای اکتیو کردنش استفاده کردن .

البته مشکلی نیستااا و براحتی با کرک های موجود مشکل حل میشه .

M.Amorous
14-02-2012, 12:58
نه دوست عزیز ! اون پیغام میگه که شما قربانی یه فرد متقلب و کلاه بردار شده اید و این یعنی ویندوز شما یا بهتر بگم سریالی که براش استفاده شده غیرقانونی هست !! و این یعنی ویندوز شما نه تنها اورجینال نیست بلکه از کرک برای اکتیو کردنش استفاده کردن .

البته مشکلی نیستااا و براحتی با کرک های موجود مشکل حل میشه .
آخه چرا کرک ؟ :41:
من پول ویندوز اصل رو دادم. هیچ راه دیگه نداره یعنی؟!

saeed774
14-02-2012, 12:58
شما با یکی از روش های زیر ویندوز رو اکتیو کن دوباره ، اگر دوباره با موفقیت فعال بشه یعنی سریالت قاونی هست اگه نشه یعنی دیگه ..... !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.Amorous
14-02-2012, 13:02
شما با یکی از روش های زیر ویندوز رو اکتیو کن دوباره ، اگر دوباره با موفقیت فعال بشه یعنی سریالت قاونی هست اگه نشه یعنی دیگه ..... !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fen-US%2Fwindows7%2Factivate-windows-7-on-this-computer)

بابا رستور کردم الان اکتیوه !

---------- Post added at 01:02 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

الان مشکلم اینه دوباره آنتی ویروس نصب کنم مشکلی نداره؟

saeed774
14-02-2012, 13:08
البته تو سایت زیر اشاره شده که خیلی از کسانیکه ویندوز اورجینال دارن به اشتباه ، چنین خطایی براشون ظاهر میشه . روش سایت زیر رو انجام بده انشاالله مشکلت حل میشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

به آنتی ویروس هیچ ربطی نداره این مشکل ، میتونی راحت نصبش کنی .

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

اگر در ترجمه و راهکار های سایت بالا مشکلی داشتی بگو تا توضیح بدم

M.Amorous
14-02-2012, 13:16
البته تو سایت زیر اشاره شده که خیلی از کسانیکه ویندوز اورجینال دارن به اشتباه ، چنین خطایی براشون ظاهر میشه . روش سایت زیر رو انجام بده انشاالله مشکلت حل میشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nuine-windows-7-became-pirated-make-it-original-and-activated-again%2F)

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

به آنتی ویروس هیچ ربطی نداره این مشکل ، میتونی راحت نصبش کنی .

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

اگر در ترجمه و راهکار های سایت بالا مشکلی داشتی بگو تا توضیح بدم
خوندم و تا حدودی راضی شدم. ولی قضیه یکم مشکوکه آخه آنتی ویروسم هم همزمان با ویندوز غیرفعال شد.

saeed774
14-02-2012, 13:32
وقتی ویندوز و اکتیو بودنش از کار بیوفته به طبع اون برای اینکه نتونی از ویندوز استفاده کنی، ویندوز کلی از سرویس ها و اختیارات اونو از کار میندازه . آنتی ویروس هم چون از خیلی از منابع و سرویس های ویندوز استفاده میکنه با از کار افتادن و غیرفعال شدن اونا طبیعتا از کار میوفته .
یه احتمال دیگه هم میتونه بیوفته ، وقتی شما به نت وصل میشی تمام این اتفاقات بوجود میاد و علت اونم چک کردن اتوماتیک فایل های لازم با نت هست . شاید انتی ویروس هم تو همون لحظه کرک خودش رو تشخیص داده و از کار انداخته .

پیشنهاد من اینه که از انتی ویرویس های کرک شده استفاده نکنین . شما اگه از نود 32 استفاده کنی و براش یوزر و پسورد روزانه پیدا کنی خیلی بهتر از این هست که از انتی ویروس کرک شده استفاده کنی .