PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پاک شدن volume در هارد ( کمک دوستان )

dooste.man83
14-02-2012, 00:05
سلام به همگی
من مشکلی برای هاردم پیش اومده ( هارد 60 گیگ اکسترنال ) که یکبار که سیستم روشن شد هارد رو نشناخت و بعد دیدم یک بد سکتور داره که اون بد سکتور رو رفع کردم با نرم افزار و بعد دیدم بازم نمیشناسه که متوجه شدم volume پاک شده و Unllocated شده ( کلا هم یک درایو هم داره )
الان داخل هارد اطلاعات مهم دارم و می خوام پاک نشه و فورمت نشه ... باید چجوری ولوم رو برگردونم ؟
ممنون اگر راهنمایی کنید

mohsen_n94
14-02-2012, 00:42
سلام.
عزيز شما ميتوني با نرم افزارهاي مديريت پارتيشن درايوهاتو undelet كني
ولي امكانش كمه كه اين حتما جواب بده
بهتر با نرمافزارهاي ريكاوري مثل GetDataBack اطلاعات هاردت رو كپي كني جاي ديگه و بعد هاردت رو پارتيشن بندي كني.
توي نرم افزاري كه گفتم نياز نيست شما پارتيشني داشته باشي بايد هارد را انتخاب و اسكن كني بعد درايوهارو مياره با خود نرم افزار كپي ميكني همه اطلاعات رو.

mamadyazdani
14-02-2012, 01:00
دوسته عزیز اول با پاراگون از اول پارتیشن بندی کن بعد ناراحت نباش اطلاعاتت همه پاک میشه بعد با نرم افزاره power data recovery هم میتونی کله اون پارتیشن و یا پوشه هات رو برگردونی

موفق باشی

ata.royalfalcon
14-02-2012, 07:56
سلام
شما خيلي ساده با استفاده از نرم افزارهاي ريكاوري اطلاعات مثل EASEUS DATA RECOVERY WIZARD PROFESSIONAL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ساير نرم افزارهاي مشابه به سادگي هر چه تمامتر قبل از فرمت كردن يا پارتيشن بندي مجدد ، كليه اطلاعات رو ريكاوري كنيد . پس از ريكاوري اطلاعات و ذخيره اونها در جاي امن نسبت به پارتيشن بندي يا فرمت كردن آن پارتيشن unallocated شده اقدام كنيد .

اگر قبل از ريكاوري اطلاعات ، آن پارتيشن رو فرمت كنيد شانس ريكاوري پايين خواهد آمد .

dooste.man83
14-02-2012, 12:46
سلام
شما خيلي ساده با استفاده از نرم افزارهاي ريكاوري اطلاعات مثل EASEUS DATA RECOVERY WIZARD PROFESSIONAL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ساير نرم افزارهاي مشابه به سادگي هر چه تمامتر قبل از فرمت كردن يا پارتيشن بندي مجدد ، كليه اطلاعات رو ريكاوري كنيد . پس از ريكاوري اطلاعات و ذخيره اونها در جاي امن نسبت به پارتيشن بندي يا فرمت كردن آن پارتيشن unallocated شده اقدام كنيد .

اگر قبل از ريكاوري اطلاعات ، آن پارتيشن رو فرمت كنيد شانس ريكاوري پايين خواهد آمد .

ممنون اما کار اب این برنامه رو توضیح میدید ؟

ata.royalfalcon
14-02-2012, 14:00
ممنون اما کار اب این برنامه رو توضیح میدید ؟

نحوه كار با اين برنامه ساده هست . پس از اجراي نرم افزار كافيست گزينه پارتيشن ريكاوري رو انتخاب كنيد و سپس در كادر بعدي درايو مورد نظر رو انتخاب كنيد .