PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پاک شدن فایلها در ویندوز 7 و idm

hasanoooooooo
13-02-2012, 16:51
سلام من انتی ویروس اویرا با اخرین اپدیت رو دارم. همچینن malwarebyte اپدیت. از چند رو ز پیش به یک مشکل عجیب برخورد کردم. فایلهای من بعد از دانلود توسط idm از لیست idm خارج میشوند. هم فایلهایی که تمام شدند و..هم فایلهای نافقص!!!!
بهد از این انفاق اخرین نسخه idm رو هم ریختم متاسفانه مشکل همچنان باقیست!> ویندوز 7 home اصل دارم.
خواهشا اگر میتونید کمک کنید.. تنکس. :11:

A M ! N
13-02-2012, 17:43
سلام من انتی ویروس اویرا با اخرین اپدیت رو دارم. همچینن malwarebyte اپدیت. از چند رو ز پیش به یک مشکل عجیب برخورد کردم. فایلهای من بعد از دانلود توسط idm از لیست idm خارج میشوند. هم فایلهایی که تمام شدند و..هم فایلهای نافقص!!!!
بهد از این انفاق اخرین نسخه idm رو هم ریختم متاسفانه مشکل همچنان باقیست!> ویندوز 7 home اصل دارم.
خواهشا اگر میتونید کمک کنید.. تنکس. :11:
سلام رفیق

البته مشکل رو باید اینجا میگفتی بهتر بود چون مربوط به کار شماس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما این پست رو مطالعه کنید :

این مسیری هست که فایلهای در حین دانلود ذخیره میشن..

ضمنا شما فایلها رو داخل کدوم صف میزارین ؟ ممکنه شما صف رو اشتباهی میرین

مسیر دانلود رو که تغییری ندادین ؟

hasanoooooooo
13-02-2012, 20:10
نه داداش تغییری ندادم . صف دانلود هم درسته حدود 5 سال هست دارم اینجوری دانلود میکنم...بعدشم فایلای ناقص هم پاک میشن!!!

ahmadreza12
13-02-2012, 21:10
کمک کمک منم فایلهای موزیکم MP3 پاک میشن .
برنامم هم IDA هست .
پس با این تفاسیر مشکل از جایی دیگست
کمککککککککککککککککک

flov
03-06-2012, 09:50
سلام
آقايون لطفا يكي كمك كنه من ويندوز 7 نسخه نهاييش رو سيستمم نصب كردم وقتي كه با idm دانلود مي كنم مثلا يك فايل 500مگي, حدود 40يا 50 مگ كه مي شه ديگه قطع مي شه در صورتي كه اينترنتم وصله هر نسخه اي از idm كه مي زنم همين مشكلو دارم تو رو خدا يكي كمكم كنه؟

A M ! N
03-06-2012, 18:23
سلام
آقايون لطفا يكي كمك كنه من ويندوز 7 نسخه نهاييش رو سيستمم نصب كردم وقتي كه با idm دانلود مي كنم مثلا يك فايل 500مگي, حدود 40يا 50 مگ كه مي شه ديگه قطع مي شه در صورتي كه اينترنتم وصله هر نسخه اي از idm كه مي زنم همين مشكلو دارم تو رو خدا يكي كمكم كنه؟

سلام.

سولاتون رو باید اینجا مطرح کنید دوست من :

موفق باشی.