PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در شناسایی پورت های usb

Mahmood_Makhmaseh
13-02-2012, 15:22
سلام پی سی ورلدی های گل و گلاب
من یه لپتاپ خریدم ویندوزش اورجیناله الان که میخوام یه فلش رو بهش بزنم شناساییش نمیکنه ولی صدایی که به هنگام وصل شدن به پورت usb ایجائ میه میاد. فلشم هم سالمه چون وقتی میزنمش به کامپیوتر صحیحو سالم میاد بالا ولی وقتی میزنم به هر کدوم از پورت های usb لپتاپ جز ایجاد صدای وصل شدن هیچ چیز دیگری ایجاد نمیشه. اینم بگم که فقط با این فلش رو این لپتاپ مشکل دارم که بالا نمیاد و بقیه فلشام رو لپتاپ همشون بالا میان. لطفا راهنمایی کنید.
ویندوز هم سون هست

saeed_136915
13-02-2012, 15:29
سلام
توی Device Manager ببینید فلش رو شناخته یا نه . توی استارت اسم Device Manager رو بزنین میاره

Mahmood_Makhmaseh
13-02-2012, 15:46
سلام
توی Device Manager ببینید فلش رو شناخته یا نه . توی استارت اسم Device Manager رو بزنین میاره

اینجا مشکل داره. چکارش کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A M ! N
13-02-2012, 15:46
سلام پی سی ورلدی های گل و گلاب
من یه لپتاپ خریدم ویندوزش اورجیناله الان که میخوام یه فلش رو بهش بزنم شناساییش نمیکنه ولی صدایی که به هنگام وصل شدن به پورت usb ایجائ میه میاد. فلشم هم سالمه چون وقتی میزنمش به کامپیوتر صحیحو سالم میاد بالا ولی وقتی میزنم به هر کدوم از پورت های usb لپتاپ جز ایجاد صدای وصل شدن هیچ چیز دیگری ایجاد نمیشه. اینم بگم که فقط با این فلش رو این لپتاپ مشکل دارم که بالا نمیاد و بقیه فلشام رو لپتاپ همشون بالا میان. لطفا راهنمایی کنید.
ویندوز هم سون هست

سلام
برند فلشتون چی هست ؟ احتمالا HP نیست ؟

نوع فلش رو بگین چی هست.. و فلشهای دیگه هم که کار میکنن رو بگین برندهاشون رو

شاد باشید...

Mahmood_Makhmaseh
13-02-2012, 15:50
سلام
برند فلشتون چی هست ؟ احتمالا HP نیست ؟

نوع فلش رو بگین چی هست.. و فلشهای دیگه هم که کار میکنن رو بگین برندهاشون رو

شاد باشید...
فلش نیست. یه سیم یو اس بی هست مال مودمم هست

A M ! N
13-02-2012, 16:01
فلش نیست. یه سیم یو اس بی هست مال مودمم هست
عجب ها :دی آخه خودت گفتی فلش:31:

برای مودمهایی که از طریق فلش میخواین وصل کنید حتما باید درایور رو نصب کنید اما برای راه اندازی از طریق LAN مشکلی نیست

درایور مودمتون نصب نیست احتمال زیاد.. مودمتون چند پورت هست و مارکش ؟

Mahmood_Makhmaseh
13-02-2012, 16:15
عجب ها :دی آخه خودت گفتی فلش:31:

برای مودمهایی که از طریق فلش میخواین وصل کنید حتما باید درایور رو نصب کنید اما برای راه اندازی از طریق LAN مشکلی نیست

درایور مودمتون نصب نیست احتمال زیاد.. مودمتون چند پورت هست و مارکش ؟
زیسا. 2 پورت

A M ! N
13-02-2012, 16:19
زیسا. 2 پورت
آها ! پس بگردین اول یک درایو براش نصب کنید ، شک نکن درایو نیاز دارین.. برای هیچ کس اینطوری کار نمیکنه و طبیعی هم هست.

داخل دیوایس منیجر رو هم اگه نیگا کنی میبینی که زرد شده و نیاز به درایور داره