PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کش ویندوز

Fusi0n
13-02-2012, 14:11
سلام دوستان
یک سوال دارم
فکر کنید من یک متن یا کدی در اینترنت کپی کردم و بعد جایی اون پیس کردم ولی ثبت نشده
میخواستم ببنیم میشه این کش ها و هیتوری ویندوز به طریقی بازایابیشون کرد یا دیدیشون ؟!

A M ! N
13-02-2012, 15:58
سلام دوستان
یک سوال دارم
فکر کنید من یک متن یا کدی در اینترنت کپی کردم و بعد جایی اون پیس کردم ولی ثبت نشده
میخواستم ببنیم میشه این کش ها و هیتوری ویندوز به طریقی بازایابیشون کرد یا دیدیشون ؟!
یکی اینکه بستگی داره چه متنی باشه و کجا ، مثلا این متنا که ما داخل همین پستهای پی سی مینیویسیم قابل بازیابی نیستن

اما متنهایی که براشون در داخل فیلدها auto complete تعریف شده ذخیره میشن..که بسته به نوع مرورگرتون میتونید بازیابی کنید

مثلا برای IE به option و تب general و در بخش history گزینه ی Setting رو میزنین و توسط گزینه ی view files , view objects میتونین به محل ذخیره کدها دسترسی داشته باشین.

یا توسط برنامه هایی که برای اینکار درست شدن مثلا IE PassView برای این هست که شما بتونین تمامی یوزر و پسوردهای ذخیره شده رو ببینید. برای فایرفاکس فرق داره..

شاد باشید..

Fusi0n
13-02-2012, 17:19
سلام ممنون نه فکر کنم منظورم اشتباه متوجه شدید
چون منظور من اصلا به مرورگر نبود و تو فایرفاکس همون قسمت امنیتی و بعد نمایش پسورد میشه دید
ولی کلا من با خود ویندوز کار دارم
فرض بر این بگیرید یک سفارش اینترنتی خریدیم اخر سر کار یک کد رهگیری میده یا نمایش میده این کد کپی میکنیم و بعد در داخل در یک فایل متنی ذخیره میکنیم ولی مشکلی پیش میاد اون فایل از دست میدیم
حالا من میخوام ببنیم این کپی و پیس هایی که انجام دادم راهی دارم همش نشون بده ؟!

A M ! N
13-02-2012, 17:29
سلام ممنون نه فکر کنم منظورم اشتباه متوجه شدید
چون منظور من اصلا به مرورگر نبود و تو فایرفاکس همون قسمت امنیتی و بعد نمایش پسورد میشه دید
ولی کلا من با خود ویندوز کار دارم
فرض بر این بگیرید یک سفارش اینترنتی خریدیم اخر سر کار یک کد رهگیری میده یا نمایش میده این کد کپی میکنیم و بعد در داخل در یک فایل متنی ذخیره میکنیم ولی مشکلی پیش میاد اون فایل از دست میدیم
حالا من میخوام ببنیم این کپی و پیس هایی که انجام دادم راهی دارم همش نشون بده ؟!
آها...

این اطلاعات در کلیپ بورد ذخیره میشن که در حقیقت روی رم هست ، وقتی شما کپی میکنین آدرس روی رم فراخوانی میشه ، بعد paste میکنین و درهنگام خارج شدن از ویندوز این اطلاعات clear میشن.. همچنین با فراخوانی فایلی جدید روی رم برای کپی ، به صورت خودکار روی فایل قبلی overwrite میشه..

کل function که copy و paste دارن رو اینجا مطالعه کنین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fen-us%2Flibrary%2Fwindows%2Fdesktop%2Fms648709%2528v% 3Dvs.85%2529.aspx)

شاد باشید..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]