PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قویترین م بهترین برنامه قفل و مخفی سازی فولدر ها و درایو

kaivanika
13-02-2012, 03:46
سلام دوستان
از فولدر گارد استفاده میکنم که با ویندوز سوون مشکل داره
و تو ویندوز ایکس پی هم وقتی اون تیک محافظت تسک منجیر رو میزنم دیگه نمیتونم از تسک منیجرم استفاده کنم
( برای اینکه نتونن end process ( کنن
و مشکلش هم این بود که راحت میشه از msconfig از استارت آپ خاموشش کنی یا بری سیف مود و کل اطاعات مخفی رو ببینی

حالا پیشنهادتون برای جایگزینی یه برنامه چیه ؟

فولدر گارد خوبیش این بود که تعریف میکردی که یوزر x فقط دسترسی به یه سری اطالاعات و درایو های داشته باشه
یه چیزی میخوام تو همیچن مایه هایی با کرک یا سریال که با سوون هم سازگار باشه

یه برنامه برای مدیریت safe mode

یه برنامه هم برای مدیریت task mansger - run و ............

ممنون

saeed774
13-02-2012, 14:50
نرم افزار Folder Protect 1.9.2 از هر لحاظ بهتر عمل میکنه و همچنین قابلیت محافظت تو Safe Mode رو هم داره و کاملا با 7 سازگاره .
قابلیت کارکرد پنهانی هم داره و هیچ اثاری از خودش بجا نمیذاره ، برای فعال کردن اون در این حالت هم از کلیدهای ترکیبی باید استفاده بشه .
لینک رو از فایل متنی زیر بگیر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kaivanika
15-02-2012, 03:49
فولدر گارد خوبیش این بود که تعریف میکردی که یوزر x فقط دسترسی به یه سری اطالاعات و درایو های داشته باشه
یه چیزی میخوام تو همیچن مایه هایی با کرک یا سریال که با سوون هم سازگار باشه

یه برنامه برای مدیریت safe mode

یه برنامه هم برای مدیریت task mansger - run و ............

ممنون ممنونم برنامه خوبی بود اما به راحتی میشه از task مینجر end procssesh کرد و کارایی برنامه میره و منم اصل مطلبم اینه که برنامه بتونه از پروسه ی خودش دفاع کنه و end procsess نشه

برنامه ای هســــــــــــت که از فایل ها در حال اجار محافظت کنه که end نشن ؟

الان فقط میخوام برنامه ای رو معرفی کنید که بشه مسیر run / msconfig رو باهاش محدود کرد
چون دوستای حرفه ای میدونند که راحت میشه از لود شدنه برنامه در این مسیر جلوگیری کرد یا به کمک نرم افزار های CCleaner و ......

راهی دارید ؟

kaivanika
10-03-2012, 00:26
آپدیت ، لطفا دوستان راهنمایی کنید

yashgin128
10-03-2012, 16:48
سلام
بهترین برنامه ای که تو این مدت 10 ساله دیدم و هنوز خوش دست تر و خوش قیافه تر و تروتمیز تر از خودش ندیدم نرم افزرایه که حدود 6 ماهی میشه باهاش اشنا شدم نرم افزار universal shield (4.6) هست.کافیه چند مدتی رو باهاش کار کنی.مطمئن نیستم ولی فک کنم اون مشکلاتی رو که مطرح کردی رو برات حل کنه.اینو میدونم حتی برای پاک کردنش باید رمزشو داشته باشی.یه تست کن ببین چطوره.نتیجشو همین جا بزار.در ضمن حتما با کرکش دانلود کن.

---------- Post added at 05:48 PM ---------- Previous post was at 05:48 PM ----------

سلام
بهترین برنامه ای که تو این مدت 10 ساله دیدم و هنوز خوش دست تر و خوش قیافه تر و تروتمیز تر از خودش ندیدم نرم افزرایه که حدود 6 ماهی میشه باهاش اشنا شدم نرم افزار universal shield (4.6) هست.کافیه چند مدتی رو باهاش کار کنی.مطمئن نیستم ولی فک کنم اون مشکلاتی رو که مطرح کردی رو برات حل کنه.اینو میدونم حتی برای پاک کردنش باید رمزشو داشته باشی.یه تست کن ببین چطوره.نتیجشو همین جا بزار.در ضمن حتما با کرکش دانلود کن.