PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هاردم بالا نمیاد!!!!

saman_gh_lq
13-02-2012, 01:35
سلام
دوستان
من هارد پرتابل 500 گیگ پرتابل دارم
یه 10 روزی میشد که هارد رو به سیستم وصل نکرده بودم
و کنار مانیتورم بود
اما دیروز که اومدم وصل کنم به کامپیوتر
چراغش روشن شد و توشم یه صدایی میده
اما یه صدایی هم میاد که انگار هارد میخوادزور بزنه بچرخه ولی نمیتونه
هیچ ارور و پیغامی هم ویندوز نمیده که مثلا بگه من شختافزاری رو پیدا کردم
اصلا هیچی به هیچی
هارد روشن میشه ولی هیچ اتفاقی نمیوفته انگار اصلا usb رو وصل نکردی
بدبختی توشم کلی فایل عتیقه دارم
تقریبا نصفش هم پر شده بود
قبلا همچین مشکلی پیش اومده بود ولی ظرف 1 ساعت و با جند بار قطو وصل کردن به کابل usb درست شد
ولی الان 2 روزه که هیچ اتفاقی نمیوفته و یه جورایی داره منو میترسونه
مدل هارد pqi H560 هستش
اینم عکس و توضیحات سخت افزاری
دوستان راهنماییم کنین که چیکار کنم؟؟
2 روزه خواب و خوراک ندارم:41::19:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .au%2Fpqi-shockproof-portable-usb-drive-500gb-blue%3Futm_source%3Dmyshopping%26utm_medium%3Dcpc% 26utm_campaign%3DHard%2BDrives%26utm_term%3DThe%2B PQI%2BH560%2BMilitary%2BSpec%2BShock%2BProof%2B500 GB%2BBlue%2B2%2B5inch%2BUSB%2B2%2B%23)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mamadyazdani
13-02-2012, 02:29
دوسته عزیز حتما یکی از احالی خانه دور از شم شما بلایی سره هارد شما آورده اگه میگید صدایه تق تق پشته سره هم میاد این صدایه مرگه اگه گارانتی برو بده اونجا

saman_gh_lq
13-02-2012, 13:13
[QUOTE=mamadyazdani;6839545]دوسته عزیز حتما یکی از احالی خانه دور از شم شما بلایی سره هارد شما آورده اگه میگید صدایه تق تق پشته سره هم میاد این صدایه مرگه اگه گارانتی برو بده اونجا[/QUOTE
ممنون از جوابت
ولی چیزی شبیه تق تق نیس
البته خیلی ضعیه صدا
مطمنم هارد روشن میشه
تو خونه ما هم کسی نیس که بیاد به هارد ضربه و یا بلایی بیاره سرش
قبل تقریبا 1 ماه پیش هم اینجوری شده بود
ولی جند بار قطع و وصل کردم usbرو درست شد
ولی الان.........
اگه توش فایل های شخصی نداشتم میدادم گارانتی
گارانتیشم تهرانه و نمیتونم حضورا برم
موندم چیکار کنم
:19::19::19::19::19:

ata.royalfalcon
13-02-2012, 13:58
سلام
دوستان
من هارد پرتابل 500 گیگ پرتابل دارم
یه 10 روزی میشد که هارد رو به سیستم وصل نکرده بودم
و کنار مانیتورم بود
اما دیروز که اومدم وصل کنم به کامپیوتر
چراغش روشن شد و توشم یه صدایی میده
اما یه صدایی هم میاد که انگار هارد میخوادزور بزنه بچرخه ولی نمیتونه
هیچ ارور و پیغامی هم ویندوز نمیده که مثلا بگه من شختافزاری رو پیدا کردم
اصلا هیچی به هیچی
هارد روشن میشه ولی هیچ اتفاقی نمیوفته انگار اصلا usb رو وصل نکردی
بدبختی توشم کلی فایل عتیقه دارم
تقریبا نصفش هم پر شده بود
قبلا همچین مشکلی پیش اومده بود ولی ظرف 1 ساعت و با جند بار قطو وصل کردن به کابل usb درست شد
ولی الان 2 روزه که هیچ اتفاقی نمیوفته و یه جورایی داره منو میترسونه
مدل هارد pqi H560 هستش
اینم عکس و توضیحات سخت افزاری
دوستان راهنماییم کنین که چیکار کنم؟؟
2 روزه خواب و خوراک ندارم:41::19:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .au%2Fpqi-shockproof-portable-usb-drive-500gb-blue%3Futm_source%3Dmyshopping%26utm_medium%3Dcpc% 26utm_campaign%3DHard%2BDrives%26utm_term%3DThe%2B PQI%2BH560%2BMilitary%2BSpec%2BShock%2BProof%2B500 GB%2BBlue%2B2%2B5inch%2BUSB%2B2%2B%23)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از جوابت
ولی چیزی شبیه تق تق نیس
البته خیلی ضعیه صدا
مطمنم هارد روشن میشه
تو خونه ما هم کسی نیس که بیاد به هارد ضربه و یا بلایی بیاره سرش
قبل تقریبا 1 ماه پیش هم اینجوری شده بود
ولی جند بار قطع و وصل کردم usbرو درست شد
ولی الان.........
اگه توش فایل های شخصی نداشتم میدادم گارانتی
گارانتیشم تهرانه و نمیتونم حضورا برم
موندم چیکار کنم
:19::19::19::19::19:

عزيز دلم سلام
اول از همه از محكم بودن انصال كابل usb مطمئن باش . يعني مطمئن باش كه كابلها رو محكم وصل كرده باشي و نصفه نيمه بيرون نمونده باشه .
دوم كابل usb هارد رو به پورت پشت كيس متصل كن و اگر لپتاپه اونو به برق شهر متصل كن . از كابلهاي رابط هم استفاده نكن و همچنين از usb hub هم استفاده نكن ، چون اينها هارد پرتابل هستند و منبع تغذيه اين هاردهاي پرتابل از usb تامين ميشوند و نسبت به هاردهاي آداپتوردار حساستر هستند .
اگر بازهم در my computer ديده نشد دستور DISKMGMT.MSC رو در run وارد كن و ببينيد وضعيت پارتيشن هارد اكسترنال چطوري هست ، آيا اصلا پارتيشني ديده ميشود يا خير .
اگر در برنامه ديسك منجمت پارتيشن هاردتون به حالت raw يا unallocated دراومده خيلي راحت با استفاده از نرم افزارهاي ريكاوري اطلاعات ، به سادگي ميتونيد تمامي اطلاعاتتون رو ريكاوري كنيد مثلا نرم افزار EASEUS DATA RECOVERY WIZARD PROFESSIONAL

پس از ريكاوري اطلاعات براي تعمير و فيكس نمودن ميبايستي آن پارتيشن را فرمت كنيد البته دقت كنيد پس از ريكاوري اطلاعات آنرا فرمت كنيد . اما اگر با وجود اطمينان از صحت كابل و اتصالات ، پارتيشني در ديسك منجمنت ديده نشد لازم هست هارد به گارانتي فرستاده شود .

er.mohammad77
23-02-2012, 10:52
سلام - دوستان من یه مشکل دارم میخوام ازدواج کنم ولی ..... حل شد. حالا یه مشکل دیگه من هارد اکسترنال یا فلش به سیستم میزنم هیچ طوری نمیتونم بازش کنم ارور access denied میده ولی رفتم توی safe mode ، تونستم بازش کنم. میشه راهنمایی کنید مشکلم از کجاست ؟ راه حلش چیه ؟ ویروسه؟

ata.royalfalcon
23-02-2012, 21:26
سلام - دوستان من یه مشکل دارم میخوام ازدواج کنم ولی ..... حل شد. حالا یه مشکل دیگه من هارد اکسترنال یا فلش به سیستم میزنم هیچ طوری نمیتونم بازش کنم ارور access denied میده ولی رفتم توی safe mode ، تونستم بازش کنم. میشه راهنمایی کنید مشکلم از کجاست ؟ راه حلش چیه ؟ ویروسه؟

سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]