PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه کتابی بگیرم ؟

voOroOjak0090
11-02-2012, 20:16
سلام !
تصمیم دارم شروع به یادگیری جاوا اسکریپت کنم !
میخواستم بدونم چه کتابی در این زمینه بگیرم که ساده توضیح داده باشه و کامل باشه ؟
کتاب مهندس جعفرنژاد خوبه ؟
کتاب 24 ساعت چی ؟
ممنون :11:

peyman1987
11-02-2012, 22:36
سلام !
تصمیم دارم شروع به یادگیری جاوا اسکریپت کنم !
میخواستم بدونم چه کتابی در این زمینه بگیرم که ساده توضیح داده باشه و کامل باشه ؟
کتاب مهندس جعفرنژاد خوبه ؟
کتاب 24 ساعت چی ؟
ممنون :11:

یه مقدار جستجو میکردین جوابتون رو همینجا پیدا میکردین!

درباره کتاب مهندس! جعفرنژاد قمی ، بنده شدیدا توصیه میکنم از کلیه کتاب ها در هر زمینه ای با این عنوان نویسنده دوری کنین ، دلیلش هم مشخصه!

کلا من پیشنهاد میکنم سراغ کتاب های فارسی نرید چون به ندرت کتاب خوب توشون پیدا میشه. بهترین منبع برای یادگیری هر موضوعی توی وب ، رفرنسهای زبان اصلی هستن. خودم بهتون پیشنهاد میکنم از بخش جاوااسکریپت سایت w3schools.com استفاده کنین چون یکی از بهترین منابعه. همین میزان برای یادگیری به نظرم کافیه و ادامه پیشرفتتون میتونه با نوشتن کد و کسب تجربه باشه.

موفق باشید

voOroOjak0090
11-02-2012, 22:42
یه مقدار جستجو میکردین جوابتون رو همینجا پیدا میکردین!

درباره کتاب مهندس! جعفرنژاد قمی ، بنده شدیدا توصیه میکنم از کلیه کتاب ها در هر زمینه ای با این عنوان نویسنده دوری کنین ، دلیلش هم مشخصه!

کلا من پیشنهاد میکنم سراغ کتاب های فارسی نرید چون به ندرت کتاب خوب توشون پیدا میشه. بهترین منبع برای یادگیری هر موضوعی توی وب ، رفرنسهای زبان اصلی هستن. خودم بهتون پیشنهاد میکنم از بخش جاوااسکریپت سایت w3schools.com استفاده کنین چون یکی از بهترین منابعه. همین میزان برای یادگیری به نظرم کافیه و ادامه پیشرفتتون میتونه با نوشتن کد و کسب تجربه باشه.

موفق باشید

ممنون از راهنماییتون ! سایت w3schools خوبه ولی خیلی خوشم نمیاد جلوی کامپیوتر چیزی رو یاد بگیرم !!
دوست دارم کتاب باشه که همه جا همراهم باشه !
کتاب 24 ساعت چی ؟

peyman1987
11-02-2012, 22:54
من مطالعه نکردم این کتاب رو ولی میتونین رفرنسهای انگلیسی رو پرینت کنین و استفاده کنین. کتابهایی مثل کتابهای انتشارات Dummies ، مثل Javascript for Dummies یا کتابهای انتشارات O'Reilly خوبن هم ادبیات ساده ای دارن هم سرفصل هاشون بدردبخوره.

کتاب فارسی مناسبی برای وب سراغ ندارم من متاسفانه!