PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخیره آپدیت های ویندوز 7

aminhesabi
11-02-2012, 14:22
با سلام دوستان من سیستمم ویروسی شده میخام ویندوزمو عوض کنم اما تا حالا کلی آپدیت کردم میخاستم بدونم آیا روشی هست که آپدیت ها رو جایی ذخیره کنم تا لازم نباشه دوباره با اینترنت آپدیت کنم؟
ویندوزم 7 هستش
آپدیت های آنتی ویروس رو چطور؟
اینترنت سکوریتی کسپرسکی 2012

Dariushtanha
11-02-2012, 14:29
با سلام دوستان من سیستمم ویروسی شده میخام ویندوزمو عوض کنم اما تا حالا کلی آپدیت کردم میخاستم بدونم آیا روشی هست که آپدیت ها رو جایی ذخیره کنم تا لازم نباشه دوباره با اینترنت آپدیت کنم؟
ویندوزم 7 هستش
دوست عزيز
در مورد ويندوز بايد عرض كنم كه نه امكانش نيست.ولي اگه از روز اول كه ويندوز را نصب كرده بودي به فكر ذخيره آپديت ها بودي با برنامه WSUS Offline Update امكانش بود كه فايلهاي نصبي آپديت را ذخيره كني ولي الان نه...
در مورد آنتي ويروست هم اطلاعي ندارم شايد بهتر بود اينو در انجمن آنتي ويروس مربوطه سرچ و يا مطرح كني.

jafarian
11-02-2012, 14:31
بهترین راه اینه که با استفاده ار برنامه هایی که دراین زمینه هست آپدیت ویندوز دانلود کنید یکجا ذخیره کنید که برای سری بعدم داشته باشین این مطمئن ترین راهه برای اینکارم من برنامه WSUS Offline Update یا که autopatcher پیشنهاد میدم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

morabbi
08-12-2012, 23:19
هیچ نیازری به نصب هیچ نرم افزاری نیست بروبه ای ادرس و فالها رو کپی کن
درایو نصب ویندوز پوشهwindows/software distribution این پوشه فابلهای آپدین ویندور ور نگهداری میکنه چه در ایکس پی چه سون

nashenas77777
22-12-2012, 02:35
تو 7 اینجوریه که خیلی از آپدیت ها بعد از نصب پاک میشن. بهتره که قبل از آپدیت کردن ویندوز اقدام کنید برای ذخیره ی آپدیت ها

hamidreza2010
22-12-2012, 04:21
ویندوزم 7 هستش

برای ذخیره آپدیتهای کسپر میشه یه کاری کرد.
برو توی انجمن اختصاصی کسپر پست بذار دوستان کمکت میکنن.