PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آسیب دیدن در قسمت آرنج دست چپ

kambiz11000
11-02-2012, 12:30
با سلام

چند روز پیش چند ساعت بعد از تمرین بدنسازی حس کردم آرنج دست چپم درد میکنه و بعد بیشتر شد تا الان که حدود 10 روز میگذره یه خورده حس میکنم بهتر شده ولی هنوز دردش باقی مونده. میخوام ببینم چند روز دیگه بهش استراحت بدم خوبه که کاملا خوب بشه و چه اقداماتی دیگه نیازه انجام بدم .
ممنون

khafan8288
11-02-2012, 15:13
سلام
فقط آرنجت درد میکنه یا تا مچت درد داره و حس میکنی فقط یه رگه که درد داره؟

kambiz11000
11-02-2012, 16:45
فقط قسمت آرنجم درد میکنه حالا رگه یا مفصل یا استخوان طوری نیست که من بتونم بفهمم . فقط میتونم تشخیص بدم که قسمت آرنجمه.
چند ساعتی درد نمیکنه باز شروع میشه (تایم زمانی که درد میکنه بیشتره تا زمانی که درد نمیکنه).

14 ساعت قبل تمرین (زمانی که مصدوم نشده بودم) آزمایشگاه بودم که چند ml خون از همین قسمتی که الان درده تو اتاق خونگیری گرفتند.

khafan8288
11-02-2012, 20:14
فقط قسمت آرنجم درد میکنه حالا رگه یا مفصل یا استخوان طوری نیست که من بتونم بفهمم . فقط میتونم تشخیص بدم که قسمت آرنجمه.
چند ساعتی درد نمیکنه باز شروع میشه (تایم زمانی که درد میکنه بیشتره تا زمانی که درد نمیکنه).

14 ساعت قبل تمرین (زمانی که مصدوم نشده بودم) آزمایشگاه بودم که چند ml خون از همین قسمتی که الان درده تو اتاق خونگیری گرفتند.

پس احتمالا مشکل همونه
من خودم چندماه پیش بدنسازی کار میکردم
از آرنجم تا مچم درد میکرد خیلی هم درد داشت
تنها راهش اینه که ازش مراقبت کنی یا یه دستمالی چیزی بهش ببندی
من این کارو کردم درست شد

kambiz11000
12-02-2012, 00:20
پس احتمالا مشکل همونه
من خودم چندماه پیش بدنسازی کار میکردم
از آرنجم تا مچم درد میکرد خیلی هم درد داشت
تنها راهش اینه که ازش مراقبت کنی یا یه دستمالی چیزی بهش ببندی
من این کارو کردم درست شد

فکر میکنم مال همین جاییه که خون گرفتن متاسفانه یه سری آدمای ناشی میارند برای خونگیری که آدم پشیمون میشه باز دوباره برای آزمایشات بعدی مراجعه کنه حتی جاهای دیگه .

به نظرم یارو رگه منو خراب کرده بعدش من تمرین که کردم از داخل بدتر شده یا جراحتی چیزی بوجود اومده باشه .::ohno:

kambiz11000
15-02-2012, 23:32
دست من دردش خوب نشد

نظره دیگری نیست؟