PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای طراحی سایت......

shmh
03-07-2006, 19:42
سلام عزیزان هر کی برنامه های طراحی وب سایت رو داره ممنون میشم که واسم بزاره

من میخوام مثل این سایت واسه خودم طراحی کنم برنامه های که به درد این میخوره واسم بزارید ممنون میشم

مثل این میخوام طراحی کنم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Shahin King
03-07-2006, 19:58
سلام

شما یه سر برو اینجا .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی

قربانت : شاهین کینگ

M.B.Asadi
03-07-2006, 20:56
براي طراحي گرافيكش مي توني از فتوشاپ يا فتو ايمپكت استفاده كني كه دومي براي طراحي بهتره.براي برنامه اش هم از فرانت پيج و كافي كاپ جاوا اديتور مي توني استفاده كني.

shmh
03-07-2006, 23:40
خب عزيزان واسم بزاريد

soltany
04-07-2006, 12:06
تو بايد يك زبان اسكريپتي را بلد باشي . حالا من فكر كنم يك دفعه اسكريپت ebay را دانلود كردم مي گردم و برات مي ذارم .
همچنين بگو مي خواي چه سايتي داشته باشي تا بيشتر كمكت كنم .
همچنين اگر تو از شركت ما هاست بخري تمامي طراحي سايتت را ما به صورت مجاني انجام مي دهيم و هر اسكريپتي بخواهي ( اسكريپت انجمن ، مديريت محتوا ، فروشگاه ، چت و ... ) را ما برايتان به صورت مجاني نصب مي كنيم .

shmh
04-07-2006, 12:20
خب عزیز من می خوام عین همون سایت داشته باشم اگه میشه منو هم تو کار فروش هاست و دومینت بیار پشتیبانی

EhsanHF
04-07-2006, 12:54
شرمنده دوستان !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soltany
04-07-2006, 15:16
سلام
اگر خواستي بگو چقدر فضا با چقدر باند مي خواي اسكريپتش هم در سرورم دارم و برات نصب مي كنم . فكر كنم اسكريپتش 300 هزار تومان هست و من برات مجاني نصب مي كنم .
به من پيغام خصوصي بزن .
همچنين در پيغام خصوصي بگو چه امكاناتي مي خواهي .

shmh
04-07-2006, 15:17
بابا نمي زاريد

soltany
04-07-2006, 15:36
ببني من در سرورم دارم . حالا اگر خواستي بگو برات دانلود مي كنم ولي نه براي اين هفته .
براي راحتي كار با آي دي ياهويم تماس بگير
Yahoo ID : morteza_cracker

jamali
04-07-2006, 18:26
تا اونجايي كه من ميدونم ebay يك سايت قدر در سطح دنيا بود ...
نميدنم ولي شايد دوستمون (اسكريپتشو) تو سرورش داره !!!!!!
ولي يه نصيحت بكنم كسي كه فرق اسكريپت معمولي OSCommerce روي يك سرور آپاچي و نصب شده روي فانتستيكو رو نميدونه و با اسكريپت سايت ebay يكيش ميكنه بهتره هاست نفروشه ...

راستي عزيزم يادم رفت بگم : اين اسكريپتي كه آقاي سلطاني ميگه 300 هزار تومانه رو ميتوني رايگان از سايت سازندش بگيري . سايتش رو هم اگه يه سرچ كني پيدا خواهي كرد ...(اسم اسكريپت بالا هست)
چون 300 هزار تومن نيست و رايگانه ... اگه پيدا نكردي برام off بزار لينك فارسي شده نرم افزار رو ميدم بهت :
اي دى من : mehrdad_live

shmh
04-07-2006, 21:16
ممنون آف گذاشتم