PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نفوذ به سیستم دارای انتی ویروس symantec

errornima
10-02-2012, 20:56
سلام به همه دوستان عزیز
بچه ها یه مشکلی برام پیش اومده اینه که یه نفر ادعا میکنه به سیستمم نفوذ کرده و میتونه محتویات هاردمو پاک کنه ؟!!!!
ایا چنین چیزی ممکنه
( من اینترنت 256 نا محدود(32کیلوبایت دانلود) دارم و الان دورزه شده 2مگابایت(250کیلوبایت دانلود) نمی دونم واسه همه همین جوریه شده!)
من انتی ویروس symantec دارم . وچند روزه این ارور رو میده موقعی که روی FIX کلیک می کنم
اگه ممکنه راهناییم کنیم که چگونه می تونم از نفوذ چلوگیری کنم .....
تشکر از همه
برنامه ای ، ایا پسور بزارم خوب میشه ؟
اگه میشه راهنمایی کنید که چه فایروالی در کنار سایمنتک نصب کنم خوبه
Armagedon
12-02-2012, 14:42
سلام.
فکر کنم پهنای باند مارو گرفتن و دادن به شما!!!
ارور آنتی ویروستون چیه؟
آنتی ویروس جلوی حملات اینترنتی رو نمیگیره و نرم افزارایی مثل فایروال یا برنامه هایی که هر دو رو شامل میشن مثل ESET Internet Security رو باید رو سیستمتون نصب کنین.
در ضمن کسی اگر بتونه به سیستمی نفوذ کنه، جار نمیزنه تا راه نفوذش بسته بشه. پس احتمالاً در حد بلوف باشه...
سوال آخر. این شخص به سیستمتون دسترسی مستقیم داشته؟

kaivanika
13-02-2012, 03:43
از کدوم ورژن نورتون استفاده میکنی و از چه محصولی ؟
اینترنت سیکرتی - 360 یا آنتی ویروس

در ضمن اگر تو بخش آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی و تاپیک " اورژانس سیستم های آلوده" مطرح کنی خیلی زودتر به نتیجه میرسی

errornima
14-02-2012, 14:39
سلام.
فکر کنم پهنای باند مارو گرفتن و دادن به شما!!!
ارور آنتی ویروستون چیه؟
آنتی ویروس جلوی حملات اینترنتی رو نمیگیره و نرم افزارایی مثل فایروال یا برنامه هایی که هر دو رو شامل میشن مثل ESET Internet Security رو باید رو سیستمتون نصب کنین.
در ضمن کسی اگر بتونه به سیستمی نفوذ کنه، جار نمیزنه تا راه نفوذش بسته بشه. پس احتمالاً در حد بلوف باشه...
سوال آخر. این شخص به سیستمتون دسترسی مستقیم داشته؟

اره والا اخه سرعتم خیلی بالا بود فقط 2 روز البته
الان دوباره سرعت پاییین اومد:41:
میگه آپدیت نمیشه ، و یه مشکلی در فایل آپدیت هست
اخه زمانی که سایمنتک نصبه نمی زاره من فایروال نصب کنم یا حتی نمیزاره فایروال ویندوز رو فعال کنم
خودش میگه من می تونستم فایل هاتو حذف کنم @!

از کدوم ورژن نورتون استفاده میکنی و از چه محصولی ؟
اینترنت سیکرتی - 360 یا آنتی ویروس

در ضمن اگر تو بخش آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی و تاپیک " اورژانس سیستم های آلوده" مطرح کنی خیلی زودتر به نتیجه میرسی
ورژن 2012
Symantec_Endpoint_Protection_Small_Business_Editio n_12.1.601.4699_x84

حتمااونجا هم میرم
ممنون

------------
دوستان عزیز
من فهمیدم که شخص هکر از وجود باگ در isp تونست بهم حمله کنه حالا چجوریشوو نمی دونم مگه میشه؟!!!

Armagedon
14-02-2012, 22:31
باگ در ISP ؟!؟! من که نمیفهمم چی دارین میگین... جدی میگم.
در ضمن تا جایی که من میدونم این برنامه ای که نصب کردین فایروال هم داره. پیشنهاد میکنم پاکش کنین و دوباره نصبش کنین تا اگر فایلای سیستمیش آسیب دیده باشن، یا تنظیماتش corrupt شده باشن، به حالت اول برگردن.