PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در آپدیت ویندوز 7

hamid090
10-02-2012, 14:44
سلام
ویندوز 7 ورژن آلتیمیت 64 بیتی دارم اما در زمان آپدیت ارور (طبق عکس زیر) میده!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ضمنا نورتون 2012 هم بعنوان سیستم حفاظتی دارم و تمام راه حل های موجود (خاموش کردن فایروال، تنظیم rules و ...) رو امتحان کردم اما بازم ایراد برقراره!!
راهنمایی یا پیشنهاد دیگه ای وجود داره؟
متشکرم

jafarian
10-02-2012, 14:52
طبق پست پایین برین:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamid090
10-02-2012, 18:10
طبق پست پایین برین:20:

متاسفانه هیچ کدوم کمکی نکرد...:41:

jafarian
10-02-2012, 22:44
اگرهمه اون روشهایی که من گفتم تک تک تست کردین جواب نگرفتین طبق تاپیک اول برین بازم اگر جواب نگرفتین طبق سایت دوم که برای اکثریت عمل کرده پیش برین با روشی که گفته مشکلی بود راهنمایی کنم:20:

saeed774
11-02-2012, 01:23
شما مطمئنا یه رول برای آپدیت تشکیل دادین ، چک کن ببین برای فایل svchost.exe رولی موجود نیست که Deny شده باشه ؟

hamid090
11-02-2012, 02:12
به طور کلی گیجم کرده! آنت ویروسم رو به کل unistall کردم اما اثر نکرد و همینطور همه روش هایی که شما دوستان عزیز گفتین..
احتمالا آخرین روش که نصب مجدد ویندوز هست رو تست میکنم...

faal
11-02-2012, 10:16
hamid090 عزیز:

به احتمال زیاد ایراد و اشکال از ویندوز نیست.
یه مدته منم همین مشکلو دارم.
با سه تا ویندوز (دو تا 7 و یکی xp) که همشون تا چند وقت پیش آپدیتاشونو گرفتن و آنتی و یروسای مشابه هم ندارن تست کردم.
همه همین مشکلو دارن.
از چند هفته یا یکی دو ماه پیش گاهی میشد به این مشکل بر میخوردم. دوباره که امتحان میکردم ردش میکرد و آپدیت میشد.
اما الان دیگه شده سیریش!
اشکال فنی ویندوز نمیتونه باشه. چون یه اشکال سیستمی واحد بعیده همزمان رو سیستمای مختلف پیش بیاد.
اسکن با آنتی ویروسای کاملا آپدیت شده هم چیزی نشون نداد.
رو هیچکدوم از این سیستمایی که گفتم از (اسمشو نبر!) استفاده نشده.
آی اس پی و خط اینترنت برا همه یکی بوده.

jafarian
11-02-2012, 14:19
به طور کلی گیجم کرده! آنت ویروسم رو به کل unistall کردم اما اثر نکرد و همینطور همه روش هایی که شما دوستان عزیز گفتین..
احتمالا آخرین روش که نصب مجدد ویندوز هست رو تست میکنم...

شما پنجره رو تو چی حالتی اجرا میکنید دوست عزیز به چه صورتی باز میکنید ؟ اگر با همه روشها جواب نداد باید ویندوز خودتون از نوع چنج کنید تا به این اروربرخورد نکنید همونطوری که داخل اون سایتی هم گذاشتم بهش اشاره شده.

hamid090
11-02-2012, 14:49
hamid090 عزیز:

به احتمال زیاد ایراد و اشکال از ویندوز نیست.
یه مدته منم همین مشکلو دارم.
با سه تا ویندوز (دو تا 7 و یکی xp) که همشون تا چند وقت پیش آپدیتاشونو گرفتن و آنتی و یروسای مشابه هم ندارن تست کردم.
همه همین مشکلو دارن.
از چند هفته یا یکی دو ماه پیش گاهی میشد به این مشکل بر میخوردم. دوباره که امتحان میکردم ردش میکرد و آپدیت میشد.
اما الان دیگه شده سیریش!
اشکال فنی ویندوز نمیتونه باشه. چون یه اشکال سیستمی واحد بعیده همزمان رو سیستمای مختلف پیش بیاد.
اسکن با آنتی ویروسای کاملا آپدیت شده هم چیزی نشون نداد.
رو هیچکدوم از این سیستمایی که گفتم از (اسمشو نبر!) استفاده نشده.
آی اس پی و خط اینترنت برا همه یکی بوده.

به نظرم همینه چون الان ویندوزمو عوض کردم هیچی هم روش نصب نکردم اما بازم همون آش و همون کاسس!
شاید سرویس آپدیت رو واسه ایران بسته باشن!!

---------- Post added at 02:49 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

شما پنجره رو تو چی حالتی اجرا میکنید دوست عزیز به چه صورتی باز میکنید ؟ اگر با همه روشها جواب نداد باید ویندوز خودتون از نوع چنج کنید تا به این اروربرخورد نکنید همونطوری که داخل اون سایتی هم گذاشتم بهش اشاره شده.

از طریق استارت روی windows update کلیک میکنم و چک رو میزنم..:41:

jafarian
11-02-2012, 14:49
اون روشهایی که تو پست اول گذاشتم به چه صورت اجرا کردین دوست عزیز ؟

hamid090
11-02-2012, 14:58
اون روشهایی که تو پست اول گذاشتم به چه صورت اجرا کردین دوست عزیز ؟

کلا 3 روش بود
1. برنامه آنتی روت کیت کسپرسکی رو دانلود کردم خبری نبود.
2. cmd اجرا کردم و همونارو کپی کردم (شاید 10 مرتبه)
3. ترابلشوت هم کاری نکرد..:41:

jafarian
11-02-2012, 15:13
کلا 3 روش بود
1. برنامه آنتی روت کیت کسپرسکی رو دانلود کردم خبری نبود.
2. cmd اجرا کردم و همونارو کپی کردم (شاید 10 مرتبه)
3. ترابلشوت هم کاری نکرد..:41:

شما پنجره cmd رو واسه اجراش وقتی که پیدا شد روش کلیک راست کردین بعد گزینه run as administrator انتخاب کردین چون باید از طریق این گزینه اجراش کنید بعدش اون فرامین بترتیب ازاونجا کپی بگیرین داخل اون پنجره با موس paste کنید کلا همه روشها برای فیکس کردن این ارورهمینا بود دیگه تو هم سایت مایکروسافت هم پست اولش برای 28 نفر ازطریق همین روش cmd اثر کرده به احتمال زیاد دیگه مربوط به خطوط اینترنت میشه که اینروزا مشکل داره سایت دوم هم چند تا روش گذاشته تو قسمت Resolution .

Dariushtanha
11-02-2012, 15:17
من هم همین مشکل را دارم.بنده هم فکر می‌کنم مشکل از طرف سرور ماکروسافت است واسه ایرانی ها بسته شده...

jafarian
11-02-2012, 15:27
من هم همین مشکل را دارم.بنده هم فکر می‌کنم مشکل از طرف سرور ماکروسافت است واسه واسه ایرانی ها بسته شده...

مشکل به احتمال زیاد از خطوط مربوط به اینترنت میشه که این چند روزه مشکل داره چون هر سایتی که شمابرای رفع این ارور مراجعه کنید کلش روشهای همین تاپیک اشاره شده درضمن واسه این حرفتون که میگین بسته شده منبع معتبری دارین.

Dariushtanha
11-02-2012, 15:46
مشکل به احتمال زیاد از خطوط مربوط به اینترنت میشه که این چند روزه مشکل داره چون هر سایتی که شمابرای رفع این ارور مراجعه کنید کلش روشهای همین تاپیک اشاره شده درضمن واسه این حرفتون که میگین بسته شده منبع معتبری دارین.
نه منبع معتبر که ندارم همونطور که در پستم اشاره کردم نوشته‌ام (فکر کنم...)

hamid090
11-02-2012, 15:58
شما پنجره cmd رو واسه اجراش وقتی که پیدا شد روش کلیک راست کردین بعد گزینه run as administrator انتخاب کردین چون باید از طریق این گزینه اجراش کنید بعدش اون فرامین بترتیب ازاونجا کپی بگیرین داخل اون پنجره با موس paste کنید کلا همه روشها برای فیکس کردن این ارورهمینا بود دیگه تو هم سایت مایکروسافت هم پست اولش برای 28 نفر ازطریق همین روش cmd اثر کرده به احتمال زیاد دیگه مربوط به خطوط اینترنت میشه که اینروزا مشکل داره سایت دوم هم چند تا روش گذاشته تو قسمت Resolution .

بله دقیقا طبق همین راهنمایی ها پیش رفتم..
به هرحال ممنون از وقتی که گذاشتی دوست عزیز.:11:

saeed774
11-02-2012, 16:24
دوست عزیز میدونم این موضوع از کجا نشات میگیره ، از تاریخ 20 یهمن پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توسط دولت بسته شده ، وارد نشدن به سایت های گوگل و یاهو و فیس بوک هم دلیل این موضوع هست و اما چون آپدیت مایکروسافت هم از این پروتکل استفاده میکنه و بدلیل بسته شدن این پروتکل آپدیت نمیشه و ارور میده .
شما برای آپدیت حتما باید از VP N استفاده کنین تا این مشکل بسته شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراتفع بشه .

saeed774
11-02-2012, 16:33
بیا دوست عزیز همین الان بدون VP N امتحان کردم که همون ارور شما رو برای منم داد !! پس مشکل همونی هست که اشاره کردم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

اینم دوباره با VP N همین الان چک کردم که آپدیتی برای من وجود نداره ، چون دیروز آپدیت کردم .

hamid090
11-02-2012, 16:38
بیا دوست عزیز همین الان بدون VP N امتحان کردم که همون ارور شما رو برای منم داد !! پس مشکل همونی هست که اشاره کردم .

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

اینم دوباره با VP N همین الان چک کردم که آپدیتی برای من وجود نداره ، چون دیروز آپدیت کردم .

کاملا درسته حق با شماس
اینم یه مزیت ف ی ل ت ر ی ن گ !!:31: