PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای ساخت عکس header سایت

farnaz.saeedi
09-02-2012, 23:19
سلام
دوستان یه نگاه به این سایت بندازید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چطوری میتونم یه تصویر مثل قسمت بالای این سایت درست کنم؟
یه نوار آبی از روی اسم شرکت رد میشه.یه نور سفیدم تو بالای سایت حرکت میکنه.اینارو چطوری باید ایجاد کنم؟
با تشکر

DiR3CToR
09-02-2012, 23:28
سلام در مورد هدر مد نظرتون و اون خطوط طرح اولیه رو میتونید با کمی خلاقیت و کمک ابزار Pen در فتوشاپ ایجاد کنید
و در مورد بقیه افکت هستند که با فلش یا برنامه های مشابه ایجاد شده

farnaz.saeedi
09-02-2012, 23:57
سلام در مورد هدر مد نظرتون و اون خطوط طرح اولیه رو میتونید با کمی خلاقیت و کمک ابزار Pen در فتوشاپ ایجاد کنید
و در مورد بقیه افکت هستند که با فلش یا برنامه های مشابه ایجاد شده
کدوم خطوط و میتونم با pen ایجاد کنم؟اون که از تو اسم شرکت رد میشه یا نور سفید رنگ؟

aram_nfs
10-02-2012, 00:01
خوب همونطوری که دوستمون گفتن می تونی اون رو ایجاد کنی

ولی برای برق که میزنه می تونی یک دایره با سلکت و feather کم ایجاد کنی و اون رو روی لایه مورد نظرت کلیپ ماسک کنی

با حرکت دادن دایره برق ایجاد میشه که توی فلش می تونی با تعریف کردن مسیرش اون رو حرکت بدی

موفق باشی

DiR3CToR
10-02-2012, 00:37
کدوم خطوط و میتونم با pen ایجاد کنم؟اون که از تو اسم شرکت رد میشه یا نور سفید رنگ؟

به غیر از موارد متحرک بقیه همه با فتوشاپ با کمی وقت قابل انجام هست چیز خاصی نداره
در ضمن Animation خود CS5 رو هم من دوست دارم برای تحرک گرچه جمع و جوره شاید شما دوست نداشته باشی.. موفق باشی

farnaz.saeedi
10-02-2012, 10:01
خوب همونطوری که دوستمون گفتن می تونی اون رو ایجاد کنی

ولی برای برق که میزنه می تونی یک دایره با سلکت و feather کم ایجاد کنی و اون رو روی لایه مورد نظرت کلیپ ماسک کنی

با حرکت دادن دایره برق ایجاد میشه که توی فلش می تونی با تعریف کردن مسیرش اون رو حرکت بدی

موفق باشی
میشه این کارهایی که گفتین بصورت مرحله به مرحله بگین که بتونم انجامش بدم؟
من فتوشاپ خیلی کم کار کردم

aram_nfs
11-02-2012, 00:22
دوست عزیز تو این ویدئو روشش رو به صورت عملی آورم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط یه چند تا نکته هس که نمی شه توی فیلم بهش اشاره کرد

یکی اینکه برای سلکت کل آبجکت یک لایه کلید ctrl رو بگیر و بعد روی تصویر اون لایه کلیک کن

برای متحرک کردن هم می تونی از کارت یه خروجی به صورت psd بگیری و توی فلش باز کنی و با تعریف یک موشن برای لایه اون دایره اون درخشش رو تغییر مکان بدی

نسخه جدید فلش رو که بعد از خرید از آدوب باشه ندارم الان ولی تا جایی که یادمه تنظیمات ماسکش مثل فتوشاپه و مشکلی پیش نمیاد

راستی به صورت فایل gif و به صورت حرکت فرم به فرم می تونی خروجی بگیری که یکم حجم کار بیشتر و کیفیتش نسبت به فلش کمتره

موفق باشی

farnaz.saeedi
11-02-2012, 11:23
دوست عزیز واقعا دستت درد نکنه که وقت گذاشتی