PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور موقع بالا آمدن ديسك آموزشي

hichkas2000
09-02-2012, 22:34
سلام بر همه دوستان

آقا يه مشكلي براي من پيش آمده.
اونم اينكه من موقع اجرا شدن ديسك آموزشي با اين ارو مواجه ميشم .ميخواستم ببينم دليلش چيه.

مخلص شما همه عزيزان.

عكس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- شرمنده يه مشكل ديگه هم دارم ولي ببخشيد جاشو پيدا نكردم مطرح كنم.ممنون ميشم اگه مي دونيد بهم كنيد .شكل يكي از ديسك هام اينطوري شده .راهي هست به حالت قبليش بازگردونم.
فعلا

عكس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
09-02-2012, 22:58
برای سئوال اول به احتمال زیاد مشکل از سیدی که دارین به احتمال زیاد روی xp با این ارور موتجه نشین یک تست کنید بعد جوابش بدین برای سئوال دوم هم طبق پست پایین عمل کنید مشکلی بود راهنمایی کنم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hichkas2000
09-02-2012, 23:59
آره .تو ويندوز xpبا اين پيغام مواجه نميشم.

ببين يه چيز ديگه اين ارور به من ميگه كه hdcsرو از داخل دي وي دي نصب كن.

منم نصب كردم ولي دوباره ارور داد.بعدشم اين ارور در اصل مال ويندوزvistaاست.نمي دونم چرا واسه سون مياد.

ممنون

jafarian
10-02-2012, 00:04
این سیدی تحت xp برای همین شما این پیغام دریافت میکنید همینطوری هم که خودتون اشاره کردین داخل xp به این ارور برخورد نمیکنید شما ستاپ سیدی رو اجرا کنید به فایل اوتوران سیدی کاری نداشته باشین وقتی سیدی رو میزارین کلید shift پایین نگه دارین تا به این ارور برخورد نکنید درضمن اگر روی سیدی قفل نیست سیدی رو بصورت iso رو هارد ذخیره کنید بعدشم داخل درایو مجازی قرار بدین ببنید به همون صورته یا که نه .

hichkas2000
10-02-2012, 21:47
آقا شرمنده ....
imageهم ازش گرفتم .موقع بالا اومدن فايل isoدوباره همون ارور رو ميده.

jafarian
10-02-2012, 22:21
اگربا این روشم نشد دیگه سیدی که دارین تحت XP برنامه رو داخل درایو مجازی قرار بدین بعدش به درایو مجازی خودتون برین روی فایل اوتوران کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدشم طبق عکس پیش برین با انتخاب گزینه های مورد نظر.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )