PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلش خراب درست میشه؟

esi222
09-02-2012, 17:00
سلام به همه دوستان
ببخشید از اینکه شاید یه تاپیک تکراری زده باشم:11:
یه فلش 32گیگ گیرم اومده که تا زمانی که به کامپیوتر وصله،سالمه و درست کار میکنه.اما به محض اینکه از PC جداش میکنم و دوباره وصل میکنم اطلاعات توش فقط ظاهرش هستش یعنی فرضا که یه آهنگ میریزم بعد از وصل مجدد فقط شکل آهنگ با همون حجم هست ولی Play نمیشه.
درکل یعنی هرچیزی که توش بریزم هست ولی نیست!
قطعا از این فلش بانه ای هاست دیگه...
حالا میخوام بدونم اینا قابل تعمیر هستن؟
کاریش میشه کرد یا نه؟
ممنون:11:

M o h a m m @ d
09-02-2012, 17:09
نه درست نمیشن از همون اول مشکل داشته بیخیالش شو

am2
09-02-2012, 17:24
من الان یه فلش 8 گیگ دارم سیلیکون پاور...توی انجمن سرچ کردم 5000 تا روش و نرم افزار معرفی کرده بودن...یه سریش رو تست کردم..هنوز کار نمیده...نمیزاره وارد فلش بشم..و این ارور رو میده
اول میگه فرمتش کنید..بعد نمیتونه فرمت بشه
بعد هم میگه نمیتونه بازش کنهه و چراقش روشن میمونه :D

نرم افزارهایی که روش تتس کردم
Hard Disk Low Level Format Tool
Flash Memory Toolkit
JetFlash Recovery Tool
Formatter v2.10.0.2

M o h a m m @ d
09-02-2012, 17:40
نمیشه باینا ،فلش که خراب میشه مشکل سخت افزاری پیدا میکنه نه نرم افزاری که بشه با نرم افزار یا روشی بشه درستش کرد
اینجور فلش یا از همون کارخونه خرابن یا وقتی به کامپیوتر وصل میشه به دلیل مختلف که وقتی برنامه میریزی یک دفعه میکشی داده ها خراب میشه یا ولتاژ برقش جایجا میشه و به قسمت سخت افزاریش اسیب میرسونن
من خودم فکر کنم 3 4 تا فلش دارم همینجور افتادن
مشکل از ای سی هاشه اگه دوست تعمیر کار موبایل دارین شاید بتونه مدارش تست کنه تشخیص بده کدوم ای سی یا چیز دیگه مشکل داره البته ماهر باشه که اونم 1% ممکنه بشه کاری کرد

esi222
09-02-2012, 21:43
ینی نمیشه درستش کرد؟
پس این گارانتیا که فلشو تعویض میکنن چجوری تعمیرش میکنن؟کسی نمیدونه؟

M o h a m m @ d
09-02-2012, 21:49
اونا که تعمیر نمیکنن تعویض میکنن
اون قطعه بر میگردونن کارخونه فکر کنم با کامپیوتر تست میکنن قابل تعمیر باشه اون قطعه خراب عوض میکنه نباشه میره بازبافت

Pessimist
09-02-2012, 22:00
من دو سال پیش یه فلش مموری 16 گیگابایتی با مارک TDH خریدم وقتی اومدم خونه دیدم خرابه و اصلا کار نمیکنه بعد بردم اوناهم عوضش کردن و یه دونه دیگه به من دادن.کلا من ندیم خرابی فلش رو درست کنن.

باید حواستون باشه که یه مارک خوب بگیرید این Silicon Power یکی از اون مارک هاییه که زود خراب میشه چند روز پیش یکی از دوستانم یه فلش 8 گیگابایتی سیلیکون به من داد وقتی اومدم خونه دیدم خراب شده و هیچی نمیشه داخلش ریخت.

BZ7
09-02-2012, 22:02
فلش 32 گیگ که شما خریدین بهتون انداختن ! انگار از این 10 15 تومنی ها خریدین چون 32 گیگ قیمتش حدود 50 تومنه !
این فلش ها هیچ چی روی خودشون نگه نمیدارن و زود پاک میشن .!

esi222
09-02-2012, 23:30
من دو سال پیش یه فلش مموری 16 گیگابایتی با مارک TDH خریدم وقتی اومدم خونه دیدم خرابه و اصلا کار نمیکنه بعد بردم اوناهم عوضش کردن و یه دونه دیگه به من دادن.کلا من ندیم خرابی فلش رو درست کنن.

باید حواستون باشه که یه مارک خوب بگیرید این Silicon Power یکی از اون مارک هاییه که زود خراب میشه چند روز پیش یکی از دوستانم یه فلش 8 گیگابایتی سیلیکون به من داد وقتی اومدم خونه دیدم خراب شده و هیچی نمیشه داخلش ریخت.

من نخریدمش.چون میدونم چی باید بخرم.یکی بهم داده گفته که اینجوریه مال خودت :31:
منم ندیدم که جایی درست کنن اما میخواستم ببینم میشه یا نه؟
که ظاهرا نمیشه.

فلش 32 گیگ که شما خریدین بهتون انداختن ! انگار از این 10 15 تومنی ها خریدین چون 32 گیگ قیمتش حدود 50 تومنه !
این فلش ها هیچ چی روی خودشون نگه نمیدارن و زود پاک میشن .!

نخریدمش دوست عزیز.انگار نه،دقیقا همون 10 تومنیاست:31:
حالا میخواستم بدونم تعمیر میشن یا نه،که مطمئن شدم قابل تعمیر نیستن.
-----------
کلا این گارانتی ها که فلشو تعویض میکنن،تعمیرش میکنن دوباره به عنوان گارانتی تعویضی به یکی دیگه میدن دیگه...

am2
10-02-2012, 00:44
یعنی من قیدش رو بزنم؟ولی قبلا یه فلش دیگه داشتم نرم افزاری اینقدر بش ور رفتم درست شد..ولی این یکی به هیچ سراطی مستقیم نمیشه

toufan
10-02-2012, 05:39
یعنی من قیدش رو بزنم؟ولی قبلا یه فلش دیگه داشتم نرم افزاری اینقدر بش ور رفتم درست شد..ولی این یکی به هیچ سراطی مستقیم نمیشه

دادا این فلش ها در واقع 256 مگی هستش دستکاریش میکنن تا ویندوز 32 گیگ بشناسه ولی در اصل فضا نداره فقط ظاهرش 32 گیگه

esi222
10-02-2012, 10:26
پس درکل یعنی فلشی که خراب بوده یا خراب شدش اگه گارانتی داره که هیچ،اگه نداره باید انداختش دور؟:41:

am2
10-02-2012, 10:48
دادا این فلش ها در واقع 256 مگی هستش دستکاریش میکنن تا ویندوز 32 گیگ بشناسه ولی در اصل فضا نداره فقط ظاهرش 32 گیگه

ولی من فلشم از این داغونها نبودا...8 گیگ بود..کار هم میکرد...یهو اینطوری شد :41:

M o h a m m @ d
10-02-2012, 12:21
پس درکل یعنی فلشی که خراب بوده یا خراب شدش اگه گارانتی داره که هیچ،اگه نداره باید انداختش دور؟:41:
اره دیگه بیخیالش شو چون درست نمیشه مگه گارانتی داشته باشه ببری عوض کنی

---------- Post added at 12:21 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

ولی من فلشم از این داغونها نبودا...8 گیگ بود..کار هم میکرد...یهو اینطوری شد :41:
اگه گارانتی داره ببر عوض کن.
فرق نمیکنه بلاخره یک روزی خراب میشه دیگه:46:

saeediranzad
10-02-2012, 12:23
من هم یه همچین کلاهی سرم رفته. اگه روش استفاده اش را پیدا کردید بگین.
یه چیز دیگه: چطور میشه کاری کرد که حجم واقعیش را نشون بده؟ یعنی برش گردوند به حالت اصلی.

esi222
10-02-2012, 17:12

دوستان پس همه اینو قبول دارن؟
فلشی که خراب شه دیگه قابل تعمیر نیست؟

esi222
11-02-2012, 18:47
دوستان پس همه اینو قبول دارن؟
فلشی که خراب شه دیگه قابل تعمیر نیست؟

عزیزان قبوله؟ :46:
یعنی همون درسته؟

M o h a m m @ d
11-02-2012, 19:01
اره دیگه درست نمیشه

esi222
12-02-2012, 10:24
پس همه فلش های خراب را خدا بیامرزد:37:
آدمای خوبی بودن:45:

از همه دوستان که جواب دادن ممنونم
:11:

ham88
27-02-2012, 11:45
سلام اکثر فلشها مخصوصا transcend یک برنامه مخصوص به خودشون دارند که میتونید اونو از سایت تولید کنندشون دریافت کنید و 90 درصد احتمال برگشت به حالت اولیه رو دارند من خودم فلش 4 گیگ دارم وقتی به کامپیوتر وصل میکردم دقیقا سوخته بود نه فرمت میشد نه میشد چیزی روش بریزی و حجمش هم 0 بود برنامه online recovery v1.0 که مخصوص transcend هست رو دان و اجرا کردم اولش باورم نمیشد ولی جواب داد شما هم امتحان کنید

esi222
27-02-2012, 20:54
سلام اکثر فلشها مخصوصا transcend یک برنامه مخصوص به خودشون دارند که میتونید اونو از سایت تولید کنندشون دریافت کنید و 90 درصد احتمال برگشت به حالت اولیه رو دارند من خودم فلش 4 گیگ دارم وقتی به کامپیوتر وصل میکردم دقیقا سوخته بود نه فرمت میشد نه میشد چیزی روش بریزی و حجمش هم 0 بود برنامه online recovery v1.0 که مخصوص transcend هست رو دان و اجرا کردم اولش باورم نمیشد ولی جواب داد شما هم امتحان کنید

یعنی فقط رو transcend جواب میده؟
لینکشو بی زحمت بزار
ممنون

aref62
08-01-2013, 21:47
با سلام خدمت دوستان گرامی؛
یه فلش مموری silicon power 8 gدارم که وقتی میزنمش به کامپیوتر باز شدنش شانسیه :n03:یعنی امکان داره همون اول باز بشه :n01:(اول وصل به کامپیوتر چراغش چشمک میزنه بعد ازکار میفته بعد از 10الی20 ثانیه دوباره چشمک میزنه و فلش باز میشه و هیچ مشکلی در ریختن اطلاعات یا برداشتن اونا نداره )
امکان هم داره باز نشه:n13: به این ترتیب که اولش چشمک میزنه و بعد چراغش خاموش میشه و چشمک نمیزنه و فلش اصلاً باز نمیشه
pc رو ری استارت کردم بازم درست نشد .از نرم افزارهای فرمت و ریکاوری فلش استفاده کردم بازم درست نشد.
خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه .
سپاس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esi222
10-01-2013, 18:06
با سلام خدمت دوستان گرامی؛
یه فلش مموری silicon power 8 gدارم که وقتی میزنمش به کامپیوتر باز شدنش شانسیه :n03:یعنی امکان داره همون اول باز بشه :n01:(اول وصل به کامپیوتر چراغش چشمک میزنه بعد ازکار میفته بعد از 10الی20 ثانیه دوباره چشمک میزنه و فلش باز میشه و هیچ مشکلی در ریختن اطلاعات یا برداشتن اونا نداره )
امکان هم داره باز نشه:n13: به این ترتیب که اولش چشمک میزنه و بعد چراغش خاموش میشه و چشمک نمیزنه و فلش اصلاً باز نمیشه
pc رو ری استارت کردم بازم درست نشد .از نرم افزارهای فرمت و ریکاوری فلش استفاده کردم بازم درست نشد.
خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه .
سپاس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
یعنی بگیر نگیر داره؟
یه بار باز میشه و سالمه و یه بار اصلا چراغشم روشن نمیشه،درسته؟