PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فهمیدن سرعت واقعی اینترنت

ila
09-02-2012, 14:42
موقع اشتراک ای دی اس ال موقع خرید سرعت های متفاوتی ارایه میدهند مثلا 128،256،512 که قیمت هاش برای هر آی اس پی فرق میکنه
من میخوام سرعت واقعی رو وقتی مثلا ای دی اس ال 128 کیلوبیت رو از یک آی اس پی میخرم ببینم، باید چیکار کنم
راهی هست برای تست کردن که اینکه واقعا سرعتم چه قدره
البته گرچه قبول دارم سرعت در تمام ساعت شبانه روز یکی نیست و متفاوته!

arashsard
09-02-2012, 14:53
بستگی داره شما سرعت رو چی تعریف کنی؟؟؟؟ پینگ.سرعت دانلود روزانه.سرعت دانلود شبانه؟؟؟؟ خب کلا نت ایران سکته ای هستش مخصوصا در مورد پینگ.اما سرعت دانلود روزانه معمولا همون پهنای باندی که اول کار میبندن هستش.معمولا شرکتا روزانه رو بالا میبندن.در حد 1/5 تا 2مگ. اما شبانه که کلا چون مفتیه معلوم چه جوریه.حالا واسه اینکه بفهمی شرکت در چه حدودی هست باید شخصی پیدا کنی که توو مرکز مخابراتیه شما از همین آی اس پی داره استفاده میکنه ازش بپرسی....

nima_sadat
09-02-2012, 15:12
از هرشرکتی که میخواید بگیرید از همشهری هاتون مخصوصا کسانی که در منطقه خودتون استفاده میکنن آمارش رو بگیرید...
مخصوصا کافی نت ها..

برای بازی های اینترنتی من فن آوا رو پیشنهاد میکنم.. چون نوساناتش فوق العاده کمه.. ولی سرعتش واقعیت نسبت به بقیه 5% کمتره..

نمیدونم میدونید یا نه.. ولی سرعت واقعی رو بهش میگن سرعت دانلود. موقع دانلود کردن برنامه دانلود کننده سرعتتون رو بهتون نشون میده.. دقت کنید که لون موقع فقط بک فایل در حال دانلود باشه و هیچ صفحه یی در حال لود نباشه..

saeid_evil
09-02-2012, 15:30
تو اين سايت ميتوني سرعت واقعي adsl رو بدوني.هم پينگ رو نشون ميده هم سرعت دانلود هم سرعت آپلود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)

بذار ساي لود بشه بعد begin test رو بزن بعد 1 دقيقه اطلاعات رو ميده.اگه چند بار تو روز تو ساعت هاي مختلف انجام بدي اين كارو سرعت حدودي و پينگ ات مياد دستت

اين سايت ام بهت ميگه سرعت اينتر نت ات چنده(دايل آپه،128،256،512،1024)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F)

برو رو تب step 1 بعد رو step 2 كليك كن بعد چند پانيه تو يه صفحه جداگانه سرعت نت ات رو مينويسه.او گوشه سمت چپ نوشته show result رو اون كليك كني با نمودار نشون ميده سرعت ات چنده.