PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید

masoudmoosavy
09-02-2012, 13:09
سلام
من یه هارد اکسترنال adata superior sh93 دارم یه چند بار اطلاعاتش دیر اومد منم از usb بی هوا درش آوردم بعد دیگه نیومد هی پیغام میداد فرمت کن منم نکردم آخه اطلاعاتش رو می خواستم.
بعد نرم افزار HDD Regenerator 1.51 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نصب کردم چند ساعت طول کشید 795 بد سکتور پیدا کرد و درمانش کرد ولی بازم نیومد بعد دوباره اسکنش کردم 15 تا تاخیر یا delays پیدا کرده همشم همون اول هارده حالا بازم دارم اسکن میکنم .
خب حالا پیشنهاد دوستان چیه ؟
راستی کسی میدونه باید با این delays چی کار کرد؟
یه نفر به من کمک کنه؟
اینم یه لینک برای شناختن این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Ftranslate%3Fsl%3Dauto%26tl%3Dfa%26js%3Dn%26pr ev%3D_t%26hl%3Den%26ie%3DUTF-8%26layout%3D2%26eotf%3D1%26u%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fhddregenerator.net%252Fhdd-regenerator-works.html)

ata.royalfalcon
09-02-2012, 18:39
سلام
من یه هارد اکسترنال adata superior sh93 دارم یه چند بار اطلاعاتش دیر اومد منم از usb بی هوا درش آوردم بعد دیگه نیومد هی پیغام میداد فرمت کن منم نکردم آخه اطلاعاتش رو می خواستم.
بعد نرم افزار HDD Regenerator 1.51 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نصب کردم چند ساعت طول کشید 795 بد سکتور پیدا کرد و درمانش کرد ولی بازم نیومد بعد دوباره اسکنش کردم 15 تا تاخیر یا delays پیدا کرده همشم همون اول هارده حالا بازم دارم اسکن میکنم .
خب حالا پیشنهاد دوستان چیه ؟
راستی کسی میدونه باید با این delays چی کار کرد؟
یه نفر به من کمک کنه؟
اینم یه لینک برای شناختن این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Ftranslate%3Fsl%3Dauto%26tl%3Dfa%26js%3Dn%26pr ev%3D_t%26hl%3Den%26ie%3DUTF-8%26layout%3D2%26eotf%3D1%26u%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fhddregenerator.net%252Fhdd-regenerator-works.html)

سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samijazini
09-02-2012, 18:59
شما باید هاردت رو فرمت کنی و بعد با ریکاوری اطلاعاتش را برگردونی

ata.royalfalcon
09-02-2012, 19:15
نه اشتباه نکنید !!!
نرم افزاری که معرفی کردم حتی توانایی شناسایی و ریکاوری اطلاعات از پارتیشنهای RAW یا unallocated شده رو داره .
در صورت فرمت کردن شانس ریکاوری اطلاعات پایین میاد . بعبارت دیگه قبل از فرمت با استفاده از نرم افزار گفته شده تست کنید . تست کردن ضرری برای شما ندارد .

masoudmoosavy
09-02-2012, 19:19
سلام
ممنون بابت جوابتون
این عکس منجمنت نمیدونم فرمتش چی؟

ata.royalfalcon
09-02-2012, 19:28
سلام
ممنون بابت جوابتون
این عکس منجمنت نمیدونم فرمتش چی؟

بلی ، همانطوریکه قبلا هم گفتم پارتیشن هارد اکسترنالتون unallocated شده و نرم افزاری رو که پیشنهاد دادم دانلود و نصب و اجرا کنید و سپس گزینه partition recovery رو انتخاب کنید و سپس گزینه مربوط به هارد اکسترنال رو انتخاب کنید تا عملیات اسکن کردن رو شروع کند .....

masoudmoosavy
10-02-2012, 11:09
سلام
من اطلاعاتم رو بازیابی کردم حالا با هارد چیکار کنم
چطوری تعمیرش کنم ؟

masoudmoosavy
11-02-2012, 10:40
سلام
چطوری تعمیرش کنم ؟
یه اتفاق عجیب افتاده بعد از اینکه اطلاعات رو بازیابی کردم بعد نرم افزار HDD Regenerator 1.51 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باز کردم دیدم مدل هاردم عوض شده نوشته toshiba mk7559gsxp
یعنی چی؟

ata.royalfalcon
11-02-2012, 10:47
سلام
چطوری تعمیرش کنم ؟

سلام
چطوری تعمیرش کنم ؟

سلام
خب به سلامتی که اطلاعاتتون بازیابی شد .
قدم بعدی پارتیشن بندی و فرمت کردن آن هست .
در همون برنامه disk management هم میتونی پارتیشن بندی و فرمتش کنی . یه آموزش مختصر درباره پارتیشن بندی هم در پست زیر دادم .

ata.royalfalcon
11-02-2012, 10:58
یه اتفاق عجیب افتاده بعد از اینکه اطلاعات رو بازیابی کردم بعد نرم افزار HDD Regenerator 1.51 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باز کردم دیدم مدل هاردم عوض شده نوشته toshiba mk7559gsxp
یعنی چی؟

کاملاً طبیعیه !! چون ADATA هیچوقت سازنده هارد دیسک نبوده و نیست و نخواهد بود . ADATA تنها جعبه میسازه . بعبارت دیگه از هارد اینترنال سایر کمپانیها استفاده میکند و با قراردادن آن در جعبه های ساخت خودش ، بعنوان هارد اکسترنال ADATA به مردم میفروشد .

من حتی در پست زیر هم به این مطلب اشاره کردم .

masoudmoosavy
11-02-2012, 21:58
سلام دوست من
خیلی خیلی ازتون متشکرم خدا خیرت بده
هاردم درست شد
من 6 تا درایو از 700 گیگ در آوردم تا اگر یه جایی خراب شد همه اطلاعاتم به گا نره
راستی به نظرتون هارد من چطوره؟منظورم مدلشه؟
چون می خوام یه عالمه دی وی دی فیلم بریزم توش واسه آرشیو

ata.royalfalcon
12-02-2012, 07:44
سلام دوست من
خیلی خیلی ازتون متشکرم خدا خیرت بده
هاردم درست شد
سلام
ممنون از شما :31:

من 6 تا درایو از 700 گیگ در آوردم تا اگر یه جایی خراب شد همه اطلاعاتم به گا نره
راستی به نظرتون هارد من چطوره؟منظورم مدلشه؟
چون می خوام یه عالمه دی وی دی فیلم بریزم توش واسه آرشیو

همانطوريكه ديديد هاردتون هم بدسكتور گرفته و هم unallocated شده ، البته من نميدونم چطوري از هارد استفاده و مراقبت ميكنيد . اين هارد ضريب امنيت پايينتري نسبت به برندهاي ديگر مثل وسترن و سيگيت دارد .
من جاي شما بودم از اين هارد فقط براي كارهاي عادي استفاده ميكردم مثل ريختن فيلم در آن و تماشاي آن در TV و بعنوان آرشيو استفاده نميكردم .

masoudmoosavy
12-02-2012, 10:59
با تشکر
من چند بار اومدم فیلم اجرا کنم هنگ کرد منم یه دفعه از usb درش آوردم فکر کنم به خاطر همین اینجوری شده
یعنی هاردی که بد سکتور گرفته بعد تعمیر شده بازم خراب میشه؟
شما چه هاردی رو برای آرشیو پیشنهاد میکنید لطفا با قیمت بگید؟

ata.royalfalcon
12-02-2012, 11:44
با تشکر
من چند بار اومدم فیلم اجرا کنم هنگ کرد منم یه دفعه از usb درش آوردم فکر کنم به خاطر همین اینجوری شده
یعنی هاردی که بد سکتور گرفته بعد تعمیر شده بازم خراب میشه؟

مطمئناً يكي از علتهاي هنگ كردن وجود بدسكتوري روي هاردتون هست و ممكنه كه بازهم در آينده هاردتون به مشكل بر بخوره .

شما چه هاردی رو برای آرشیو پیشنهاد میکنید لطفا با قیمت بگید؟

چگونگي آرشيو كردن اطلاعات و همچنين چگونگي استفاده از آن بحث جداگانه اي لازم هست . بعنوان مثال به نظر من هاردي كه براي آرشيو استفاده ميشه بهتره كه از نوع آداپتوردار باشه كه با داشتن منبع برق مستقل ضريب امنيت بيشتري دارد و براي استفاده هاي عادي مثل تماشاي فيلم ازش استفاده نشه .
بعبارت ديكه براي تماشاي فيلم ، عنوان مورد نظر را از هارد آرشيوي به هارد ديگر مثل هارد اينترنال لپتاپ يا PC كپي كرده و سپس آنرا تماشا كرد . بعبارت ديگه نبايد از هاردي كه براي آرشيو كردن استفاده ميشه براي مصارف روزانه و عادي استفاده بشه .

خودم هفت هارد اكسترنال وسترن آداپتوردار دارم جمعاً 13 ترابايت كه فقط براي آرشيو و ذخيره اطلاعات استفاده ميكنم و به هيچ عنوان براي تماشاي فيلم ازش استفاده نميكنم . ولي يه هارد 500 گيگ پرتابل سيگيت دارم كه فيلمها رو در آن كپي ميكنم و آنرا تماشا ميكنم .
اين هاردهاي وسترن من با وجود مدت طولاني هست كه دارم كاملا سالم و بدون مشكل هستند و ساعت كاركرد پاييني هم دارند .

بحث طولاني شد بگذريم ....

با توجه به اينكه شما قبلاً هارد پرتابل داشتيد احتمالا هارد بعدي هم كه ميخواهيد پرتابل هست . من سيگيت مدل FreeAgent GoFlex Ultra–portable Drive ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو پيشنهاد ميدم كه با توجه به كارتريجي كه همراهش هست يا usb3 هست يا usb2
براي 500 گيگ حدوداً 160 هزارتومن و براي يكترابايت حدوداً 220 هزارتومن هست .

er.mohammad77
23-02-2012, 10:53
سلام - دوستان من یه مشکل دارم میخوام ازدواج کنم ولی ..... حل شد. حالا یه مشکل دیگه من هارد اکسترنال یا فلش به سیستم میزنم هیچ طوری نمیتونم بازش کنم ارور access denied میده ولی رفتم توی safe mode ، تونستم بازش کنم. میشه راهنمایی کنید مشکلم از کجاست ؟ راه حلش چیه ؟ ویروسه؟

ata.royalfalcon
23-02-2012, 21:25
سلام - دوستان من یه مشکل دارم میخوام ازدواج کنم ولی ..... حل شد. حالا یه مشکل دیگه من هارد اکسترنال یا فلش به سیستم میزنم هیچ طوری نمیتونم بازش کنم ارور access denied میده ولی رفتم توی safe mode ، تونستم بازش کنم. میشه راهنمایی کنید مشکلم از کجاست ؟ راه حلش چیه ؟ ویروسه؟

سلام

masoudmoosavy
03-09-2014, 15:09
سلام
من یه هارد برای آرشیو مدیا می خوام

1-هارد اکسترنال بهتره یا هارد داخلی
2-چه مدلی و مارکی
3-از کجا میتونم بخرم
4-قیمتش زیاد مهم نیست فقط کیفیت داشته باشه البته زیاد هم گرون نباشه
5- من قبلا یه هارد اکسترنال داشتم که وقتی وصلش میکردم به کامپیوتر طول میکشید تا بیاد حالا همه هارهای اکسترنال اینجوریه یا اون اینجوری بوده
متشکرم

EXTREME
03-09-2014, 15:15
سلام
من یه هارد برای آرشیو مدیا می خوام

1-هارد اکسترنال بهتره یا هارد داخلی
2-چه مدلی و مارکی
3-از کجا میتونم بخرم
4-قیمتش زیاد مهم نیست فقط کیفیت داشته باشه البته زیاد هم گرون نباشه
5- من قبلا یه هارد اکسترنال داشتم که وقتی وصلش میکردم به کامپیوتر طول میکشید تا بیاد حالا همه هارهای اکسترنال اینجوریه یا اون اینجوری بوده
متشکرم

برای آرشیو من خودم از WD mybook کنسولی الستفاده میکنم سرعتشم خوبه و راضیم البته من 2 تراشو دارم حدود 300 تومن شد

masoudmoosavy
03-09-2014, 16:19
سلام
من 1 ترابایت برام کافیه
1- چنده؟
2-از اینترنت جایی هست بخرم؟