PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عيدي براي بچه هاي پي30ورلد

rasool_bbc
30-03-2005, 21:01
سلام و دروووووووووود
من نرم افزار فلش پلير نسخه 7.1.9 رو فارسي كردم تقديمش مي كنم به تمام برو بچ پي 30 ورلد
ضمناْ دارم چند تا برنامه ديگه رو هم فارسي مي كنم jetaudio و winampو pdf2word تمام نرم افزار ها رجیستر شده و آخرین نسخه می باشند

:roll: (تمام نرم افزار ها به اسم p30world ثبت شده ) :roll:

حجم فايل :913 كيلو بايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Navid
30-03-2005, 23:14
ببينم اين هموني نيست كه جيفو داشت ؟!
ولي با اين حال دستت درد نكنه
در مورد كپي رايت = هركي به من بگه كپي رايت رو رعايت كن مي گم برادر اينجا ايرانه !

hamedmotevali
31-03-2005, 08:57
نرم‌افزارهاتو با recurce haker (اگه املاشو درست نوشته باشم) فارسي مي‌كني؟

Mehdi_Best
03-04-2005, 10:26
به نظر من تنها چيزي كه تو ايران اصلا معنا نداره همين كپي رايته
اگه كپي رايت رو رعايت مي كرديم كه الان تقريبا هيچكدوم نمي تونستيم با ويندوز كار كنيم!!!

Mehdi_Best
03-04-2005, 10:27
ولي خدا وكيلي يه برنامه كه كلي هم قيمتشه رو وقتي رجيستر مي كنيم (البته با سريال هاي تقلبي و كرك) مخصوصا برنامه هايي كه كلي روش كار شده كه كرك نشه اما وقتي رجيستر مي شه كلي حال مي ده. اينقدر كه اگه اونو خريده باشي هم حال نمي ده!! :mrgreen:

MaFia
03-04-2005, 10:42
جالب بود رسول جان
در مورد كپي رايت هم فكر نمي كنم بشه تو ايران كپي رايت رو رعايت كرد چون رعايت چنين موضوعي احتياج به هزاران موضوع داره.. كارت هاي هوشمند ... سطح در آمد ايرانيان .. بستر سازي فرهنگي .... حكومت و دولت
هنوز خيلي زوده كه جامع ما به اينجا برسه ... در حال حاظر تو صف بانك و يا تو فروشگاه مواظب باش حقوقت حفظ شه توسط ديگران تا بعد ببينيم چي ميشه :mrgreen:

prance_of_pirsia
06-04-2005, 15:29
احسنت
رحم الله والديك
بالاخره يك مدير اهل حال هم پيدا شد
آخه توهمه سايتها خودشون دارن كرك مي كنن
بعد مي گن ما داريم ضعفهاي برنامه رو به نويسندش
گوشزد مي كنيم!!!
جالبـه
ولي خوشم اومد خيلي باحالي مافيا

Mehdi_Best
06-04-2005, 17:21
مافيا جان به نظر من بهترين و منطقي ترين مطلب رو در اين مورد گفتي. بيخود نيست كه مدير شدي.