PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل .لطفا بياييد و به من كمك كنيد.

hichkas2000
09-02-2012, 07:21
سلام به همگي

آقا من مثلا براي شبكه كردن دو سر كابل رو يكي به اين كامپيوتر و دومي رو به اون كامپيوتر متصل مي كنم.حالا بايد يه كابل بياد و اينترنت كامپيوتر اولي رو برسونه تا بتونم اينترنت رو به اشتراك بزارم اونو من از كجا بيارم.اينو من نفهميدم.

Saeed System
09-02-2012, 07:34
اینترنت رو با همون کابل کراس که شبکه کردید باید شیر کنید کابل جداگونه نمی خواد..

اگر تمام کارها و آی پی ها رو وارد کردید و 2 سیستم شبکه شدند...فقط روی کانکشن اینترنت راست کلیک

کنید و وارد پروپرتیس شید و بعد سربرگ ادونسد و بعد گزینه شیر رو تیک بزنید

عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hichkas2000
09-02-2012, 08:41
آقا ببين من گيج شدم.خوب من الان يه كابلcrass دارم كه بايد يه سرش رو به اين كامپيوتر و دومي رو به اون كامپيوتر پورتlanوصل كنم.حالا بايد كابل شبكه adslكه از مخابرات گرفتم رو به كجا وصل كنم.تا اينترنت وارد كامپيوتر بشه.پورت lanكه الان كابل كراس بهش وصله.الان بايد چيكار كنم

ممنون ميشم دوباره كمكم كنيد

M o h a m m @ d
09-02-2012, 09:11
شما میتونی مودمت از طریق usb به کامپیوترت وصل کنی و lan برای ارتباط دوتا کامپیوتر استفاده کنی
یا هم از تجهیزات شبکه استفاده کنی که هزینه خرید دستگاه داره بصرفه نیست

Saeed System
09-02-2012, 10:01
آقا ببين من گيج شدم.خوب من الان يه كابلcrass دارم كه بايد يه سرش رو به اين كامپيوتر و دومي رو به اون كامپيوتر پورتlanوصل كنم.حالا بايد كابل شبكه adslكه از مخابرات گرفتم رو به كجا وصل كنم.تا اينترنت وارد كامپيوتر بشه.پورت lanكه الان كابل كراس بهش وصله.الان بايد چيكار كنم

ممنون ميشم دوباره كمكم كنيد

همونطور که اون دوستمون گفتند مودمت اگر usb داره با usb وصلش کن ( میگن مودم 2 پورت)

بعد با کابل کراس 2 تا کامپیوتر رو شبکه کن و اینترنت رو بینشون شیر کن...

اگر هم نداره باید یک کارت شبکه بخری که از طریق اون 2 سیستم رو شبکه کنی و اینترنت رو بینشون شیر کنی.. کارت شبکه از 10 هزا رتومن داره به بالا..

hichkas2000
09-02-2012, 13:37
سلام دوباره.

ببینید دوستان .من باید غیر از اون پورت شبکه که روی مادربرد هست.باید یه کارت شبکه جداگانه بخرم تا از طریق اون شبکه رو بین دو کامپیوتر شیر کنم.
منظورم اینه که یه پورت برای اینترنت یه پورت کارت شبکه هم برای شیر کردن بین دوکامپیوتر.

نمی دونم منظورتون اینه؟؟؟

M o h a m m @ d
09-02-2012, 16:16
سلام دوباره.

ببینید دوستان .من باید غیر از اون پورت شبکه که روی مادربرد هست.باید یه کارت شبکه جداگانه بخرم تا از طریق اون شبکه رو بین دو کامپیوتر شیر کنم.
منظورم اینه که یه پورت برای اینترنت یه پورت کارت شبکه هم برای شیر کردن بین دوکامپیوتر.

نمی دونم منظورتون اینه؟؟؟

اره همینه که متوجه شدی.

مودمت چیه؟
اگه مودمت پورت یو اس بی داره لازم نیست کارت شبکه دیگه بگیری .
ضمنا بعضی مدلهای مودم چندتا لن دارن اگه فقط میخوای اینترنت اشتراک بزاری .
اگه مدل مودمت بنویسی بهتر میشه کمکت کرد یا خودت ببین پورت یو اس بی داره یا نه

hichkas2000
09-02-2012, 17:25
ممنون بابت راهنمایی هایتان