PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن لینک برنامه ها از منوی استارت

V.Valizadeh9
08-02-2012, 21:41
سلام به همگی
ویندوز رو داشتم با نرم افزار Ashampoo مرتب میکردم
رجیستری و دیفرگ و ...
اشتباهی لینک تمام نرم افزار های منوی استارت رو هم پاک کردم!!!
فکر کنم 134 لینک بود!!! اعم از Calculator و ...
الآن حتی توی System Tools هم چیزی ندارم!
ممنون میشم راهی جلوی پام بزارین تا گندی مه بالا آوردم رو پاک کنم!!!
مرسیـــــ

jafarian
08-02-2012, 23:21
سیستم یک restore کنید به قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد یا که از طریق دستور زیر که به وسیله رجیستری هست با 0 کردن کی مورد نظر که مشخص شده بعد از اینکار سیستم logoff ببینید فیکس شده با این روشها مشکلی بود راهنمایی کنم :20:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer

make sure the value of "StartMenuLogoff" is set to "0 "

jafarian
09-02-2012, 00:29
اگر با دو تا روش بالا هم فیکس نشد طبق عکس اول که دو تا روش گفته رو تست کنید که اول گفته برنامه Your Unin-staller دان کنید که لینک دانلودشم پایین گذاشتم بعدش طبق شکل عمل کنید وفقط تو قسمت شماره 2 تیک همه گزینه ها رو بزنید اگر مشکلی داشتین بگین راهنمایی کنم برای بازگردانی آیکونهای my computer اینا هم باید روی دکمه استارت کلیک راست بعدم گزینه properties انتخاب کنید بعدم طبق عکس سوم عمل کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])