PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نر م افزار فقط برای مانیتورینگ شبکه

arezoo936100
08-02-2012, 20:26
نرم افزاری برای کافی نت می‌خواهم که دارای دو ستاپ کلاینت و ادمین باشد. برای شبکه ی داخلی می‌خواهم. تا ببینم کاربر ها چه کارهایی انجام می‌دهند؟

photo1
08-02-2012, 21:36
برای مانیتورینگ برنامه Netsupport School پیشنهاد میشه.

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

فکر کنم دو تا ورژن داره: Netsupport School و Netsupport manager

که به نظر من Netsupport School خوش دست تره!

jafarian
09-02-2012, 01:21
هم برنامه HandyCafe هم تو خودش کلاینت داره هم سرور که تو پست قبلی که گفتین گذاشتم لینکش میتونید سیستمهای دیگه رو هم کنترل کنید:20:

arezoo936100
11-02-2012, 22:50
من برنامه ای می‌خواهم که فقط مانیتورینگ باشه. در Netsupport School کنترل موس و کیبورد هم هست و هر چه گشتم مانیتورینگ تنها نداشت. اگر تنظیمی دارد که فقط مانیتورینگ باشد نه کنترل٬ کدام قسمت است؟

photo1
13-02-2012, 21:24
منظورتون از مانیتورینگ چیه؟
دیدن صفحه کاربر؟ یا دیدن میزان مصرف پهنای باند کاربر و آمار و اطلاعات زمان اتصال و غیره...

اگر دیدن صفحه کاربر به تنهایی مدنظرتون هست، Netsupport School عالیه. میشه بدون کنترل موس و کیبرد ، بدون اینکه کاربر بفهمه مانیتورش رو دید.(البته این کار از نظر اخلاقی کار درستی نیست :دی) (الان دقیقاً یادم نیست از کجا باید اینکار رو انجام داد. ولی مطمئنم این قابلیت رو داره)

arezoo936100
15-02-2012, 11:58
اگر دیدن صفحه کاربر به تنهایی مدنظرتون هست، Netsupport School عالیه. میشه بدون کنترل موس و کیبرد ، بدون اینکه کاربر بفهمه مانیتورش رو دید
همین.
صفحه رو میشود دید. اما کوچک فقط کافیه روی آیکون مربوط موس رو نگه داری.
مورد کنترل بعدی هم که با کنترل هست.
.
نکته ی بعدی در مورد این نرم افزار زمان استفاده ی کاربر از کامپیوتر . که این مورد رو هم توی نرم افزار ندیدم. و لازم دارم.