PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن هارد اکسترنال my book essential

kollack
08-02-2012, 20:16
سلام من.لپ تاپم ویروس گرفت هاردمو وصل کردم اونم ویروس گرفت ولی بعد از اون دیگه هاردم بالا نیومد تو disk management هم نشونش نمیده.رو هر سیستمی که گزاشتم نیومد بعد یه هارد دیگه رو وصل کردم سیستمم خوندش و بار دوم که هاردو گزاشتم اونم نیومد سیستمم هارد کش شده ویروس کشی کردم و هارد یکی از رفقا رو زدم باز هم هاردش دیگه هیچ سیستمی بالا نیومد.حالا میشه اصلاعات رو هاردارو یه جوری دراورد بعد بدمش گارانتی یکی دیگه بگیرم

mohsen_n94
09-02-2012, 01:01
ميشه هارد رو باز كنيد و با ساتا به سيستم وصل كنيد به احتمال زياد ميشناسه.
ولي اينكار باعث از بين رفتن گارانتي ميشه.

kollack
09-02-2012, 08:22
بعد اطلاعات رو می تونم خالی کنم تو کامپیوتر بعدش میشه با sub هاردم بیاد.اگرم بدم گارانتی هاردرو میگیرن یه دونه دیگه میدن و هر چی رو هاردم هست میره.نمی دونم چی کار کنم:41:

masoudmoosavy
09-02-2012, 12:47
سلام
منم یه هارد اکسترنال adata دارم یه چند بار اطلاعاتش دیر اومد منم از usb بی هوا درش آوردم بعد دیگه نیومد هی پیغام میداد فرمت کن منم نکردم
بعد نرم افزار HDD Regenerator 1.51 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نصب کردم چند ساعت طول کشید 795 بد سکتور پیدا کرد و درمانش کرد ولی بازم نیومد بعد دوباره اسکنش کردم 15 تا تاخیر یا delays پیدا کرده همشم همون اول هارده حالا بازم دارم اسکن میکنم شاید خوب شد
شما هم با این نرم افزار امتحان کن شاید اومد اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی کسی میدونه باید با این delays چی کار کرد؟
یه نفر به من کمک کنه؟

kollack
09-02-2012, 12:53
مشکل اینجاست که اصلا هاردمو نمی خونهHDD Regenerator 1.51 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اصلا پیداش نمی کنه :41:

masoudmoosavy
09-02-2012, 14:20
شما سیستمت مشکل داره رو یه سیستم دیگه چک کن با این نرم افزار
از این نرم افزارم استفاده کن ببین چی میشه FloboHardDiskRepair

ata.royalfalcon
09-02-2012, 18:37
سلام
منم یه هارد اکسترنال adata دارم یه چند بار اطلاعاتش دیر اومد منم از usb بی هوا درش آوردم بعد دیگه نیومد هی پیغام میداد فرمت کن منم نکردم
بعد نرم افزار HDD Regenerator 1.51 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نصب کردم چند ساعت طول کشید 795 بد سکتور پیدا کرد و درمانش کرد ولی بازم نیومد بعد دوباره اسکنش کردم 15 تا تاخیر یا delays پیدا کرده همشم همون اول هارده حالا بازم دارم اسکن میکنم شاید خوب شد
شما هم با این نرم افزار امتحان کن شاید اومد اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی کسی میدونه باید با این delays چی کار کرد؟
یه نفر به من کمک کنه؟

سلام
پیغام درخواست برای فرمت کردن نشاندهنده معیوب شدن پارتیشن به دلایل مختلف مانند بدسکتور در قسمتهای حساس یا بهم خوردن partition table و ... هست . شما دستور DISKMGMT.MSC رو در run وارد کنید تا برنامه دیسک منجمنت اجرا شود و ببینید نوع فرمت پارتیشن هارد اکسترنال شما چی هست .

در هر حال چاره ای جز فرمت ندارید ولی قبل از فرمت با استفاده از برنامه های ریکاوری اطلاعات که توانایی شناسایی پارتیشنهای معیوب رو دارند مثل EASEUS DATA RECOVERY WIZARD PROFESSIONAL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اطلاعات رو در جای مطمئن ذخیره و ریکاوری کنید و سپس از نو هارد رو پارتیشن بندی و فرمت کنید .

masoudmoosavy
09-02-2012, 19:18
سلام
پیغام درخواست برای فرمت کردن نشاندهنده معیوب شدن پارتیشن به دلایل مختلف مانند بدسکتور در قسمتهای حساس یا بهم خوردن partition table و ... هست . شما دستور DISKMGMT.MSC رو در run وارد کنید تا برنامه دیسک منجمنت اجرا شود و ببینید نوع فرمت پارتیشن هارد اکسترنال شما چی هست .

در هر حال چاره ای جز فرمت ندارید ولی قبل از فرمت با استفاده از برنامه های ریکاوری اطلاعات که توانایی شناسایی پارتیشنهای معیوب رو دارند مثل EASEUS DATA RECOVERY WIZARD PROFESSIONAL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F7enqlo2ubl5br2y) اطلاعات رو در جای مطمئن ذخیره و ریکاوری کنید و سپس از نو هارد رو پارتیشن بندی و فرمت کنید .

سلام
ممنون بابت جوابت
این عکس منجمنت نمیدونم فرمتش چی؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ata.royalfalcon
09-02-2012, 19:22
سلام
ممنون بابت جوابت
این عکس منجمنت نمیدونم فرمتش چی؟

عزیز دلم ، لطفاً تو تاپیکی برای خودتون هست ادامه بدید .

kollack
09-02-2012, 21:54
الان یه چیز عجیب دیدم هاردم سالم و کامل رو سیستم یکی از فامیلامون امد :18:ولی رو سیستم من و رفیقم نیومد همه مون ویندوز 7 هستیم. سیستم من چه مشکلی داره تازه ویندوز عوض کردم چی کار کنم موس میزنم به usb میشناسش ولی گوشیمو میزنم فایلارو ناقص میاره ولی باز میشناسش drive usb رو ولی نمیدونم چرا هاردمو نمیاره :19:

asalkhanoom11
30-10-2012, 00:24
سلام
من ی هارد اکسترنال adata دارم چند وقت پیش ب لپ تاب یکی دوستام ک وصلش کردم کلا هنگ کرد بعد از اون کلی فایل و پوشه های ناشناس با اسم های عجیب غریب روی هاردم اومد(فکر میکنم ویروس نباشن چون با انتی ویروس های مختلفی چک کردم ویروسی نبودندو انتی ویروسم درجواب اسکن این فایل ها error opeing میداد)درضمن هیچ کدوم از این فایل ها پاک نمیشن .اروری هم ک میده میگه منبع فایل پیدا نمیشه!
با این حال من از هاردم استفاده میکردم تا دیشب کاملا درست بود ولی امروز کلا سیستمم نمیتونه هارد رو بخونه :( یا وقتی میخونه کامپیوترم کلا هنگ میکنه:( بنا براین اصلا نمیتونم ب اطلاعاتم دست پیدا کنم..:(
ب نظرتون هاردم سوخته؟ باید بدمش برا گارانتی؟:(