PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با فلش .هنگام كپي كردن به كامپيوتر يا به فلش هنگ ميكنه؟

hichkas2000
07-02-2012, 00:43
سلام

2 تا سوال دارم ممنون ميشم جواب بديد دوستان

همونطوري كه از سوالم معلومه وقتي كه فلشم رو به كامپيوتر متصلم مي كنم گير نميكنه. ولي وقتي چيزي به فلش كپي مي كنم. يا چيزي رو از تو كامپيوتر به فلش كپي مي كنم.هنگ ميكنه.؟

2- ببخشيد يه سوال ديگه هم دارم جايي هست كه من براي سيم هايي كه از پاور مياد و سيم هاي ريستارت و...
اصلا اون سيمهاي كوچيك هست كه كارهاي ريستارت و روشن شدن سيستم رو انجام ميده ميخواستم ببينم جايي هست من ترتيب نصب كردنشون رو ياد بگيرم.ممنون

EXTREME
07-02-2012, 00:53
اول از همه ویندوزتون رو عوض کنید و فلش و سیستم رو اسکن ویروس بکنید
بهتره یک دور فلش رو با نرم افزار مخصوص خودش فرمت کنید تا فایل های سیستمیش هم تعمیر بشه
و یک تست یا نرم افزار flash memory toolki بگیرید
اگه بازم درست نشد فلش رو روی یه سیستم دیگه چک کنید تا معلوم بشه مشکل از فلش است یا سیستم شما
برای وصل کردن اون سیم ها یا رو ی خود مین جاشو نوشته میتونی نصب کنی
یا از دفرترچه مین استفاده میکنی

hichkas2000
07-02-2012, 01:35
آقا مهراد با كامپيوتر ديگه هم امتحان كردم ولي بازم درست نشده.

دوستم مي گفت از وقتي يه فلش زده تو كامپيوترشش اينطوري شده .تازه كل كامپيوترش رو براش ويروس كشي كردم بازم درست نشده.

بازم ممنون ميشم كمكم كنيد.

EXTREME
07-02-2012, 09:03
آقا مهراد با كامپيوتر ديگه هم امتحان كردم ولي بازم درست نشده.

دوستم مي گفت از وقتي يه فلش زده تو كامپيوترشش اينطوري شده .تازه كل كامپيوترش رو براش ويروس كشي كردم بازم درست نشده.

بازم ممنون ميشم كمكم كنيد.
پس فلش مشکل داره چون روی یه سیستم دیگه هم همینطور بوده
پس بهتره اون کارهایی که گفتم برای فلش انجام بدین

hichkas2000
07-02-2012, 09:30
مهرداد جان شرمنده منظور من اين بود كه فلش رو رو به كامپيوتر ديگه وصل كردم ولي اونجا مشكلي نداشت.راستش رو هم بخواي هم usbجلو و هم usb پشت خرابه.

ممنون ئ

EXTREME
07-02-2012, 09:56
مهرداد جان شرمنده منظور من اين بود كه فلش رو رو به كامپيوتر ديگه وصل كردم ولي اونجا مشكلي نداشت.راستش رو هم بخواي هم usbجلو و هم usb پشت خرابه.

ممنون ئ
اگه فلش روی یه سیستم دیگه درست بوده بله مشکل از طرف سیستم شماست
حالا یا نرم افزاراست که با تعویض ویندوز و اسکن ویروس و آپدیت درایور وبایوس درست میشه
یا سخت افزاری است حالا یا مشکل از یو اس بی هاست یا ولتاژ کافی بهشون نمیرسه که این میتونه از مین یا پاور باشه
همچنین سیم های یو اس بی جلو رو بکنید و به یک پورت دیگه بزنید