PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد سرور داخلی(اداری)!

shahin_barca
06-02-2012, 21:41
سلام به همه عزیزان این بخش

خب میشه گفت 65% اینترنت و گشتم و آخرش به سوالم نرسیدم!
آقا جان برادر بنده تو یکی از ادارات بزرگ کار میکنه...و از سرعت اینترنت میشه گفت راضیه ولی ...توقع زیاد!!! چی بگم
از قرار ادارشون 2گیگ هر ماه پهنای باند میخرن و با پنجاه درصد تخفیف یه چند میلیونی میدن ...حالا

قرض بنده اینه که یه راهنمایی یا یه آموزش قوی در این مورد میطلبه....!!:21:
و اونم این که ما میخوایم که حد اکثر 1 مگابایت رو به خودمون اختصاص بدیم!!! گفتنش که خیلی خیلی آسونه:31:
ولی آیا ما که 57Kb سرعت دانلودمونه چطور میشه اینو به 1 مگابایت افزایش داد!؟
اصلا این شدنیه!!!
:41:
شدنیه ولی نیازمند اطلاعات و تجارب شخصیه و نیز نیازمند اطلاعات سرورو سیستم عامل هدفه و....
خیلی ممنونم میشم......و منتظر راهنمایی های شما عزیزان میباشم!:11:

behrooz.shie
06-02-2012, 22:23
شما اطلاعات رو بده ما راهنمایت میکنیم

urumchi
06-02-2012, 22:28
جایی که فیبر نوری وارد اداره میشه، یه دستگاه قرار داره که حدودا 1 متر ارتفاع داره و فیبر وارد اون میشه

از اون دستگاه هم فیبر وارد میشه به یه دستگاه کوچیک به اندازه کف دست که مبدل سیگنال هست و از خروجی اون دستگاه
کوچیک اینترنت در کل اون اداره پخش میشه، تنها کاری که شما می تونید بکنید اینه که یه سیم از یکی از خروجی ها
بکشید به سیستم خودتون

shahin_barca
06-02-2012, 23:02
جایی که فیبر نوری وارد اداره میشه، یه دستگاه قرار داره که حدودا 1 متر ارتفاع داره و فیبر وارد اون میشه

از اون دستگاه هم فیبر وارد میشه به یه دستگاه کوچیک به اندازه کف دست که مبدل سیگنال هست و از خروجی اون دستگاه
کوچیک اینترنت در کل اون اداره پخش میشه، تنها کاری که شما می تونید بکنید اینه که یه سیم از یکی از خروجی ها
بکشید به سیستم خودتون

allarun aqrimasin qardaw
بنظرت کسی متوجه میشه!!!!! مرسی من گفتم -- کنیم اونم مخفی نه اینکه....سیم و کابل کشی تو اداره راه باندازیم:18:

---------- Post added at 10:58 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

شما اطلاعات رو بده ما راهنمایت میکنیم

سلام......کلا شما یه لیست بفرما من بگم!:20:

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

لیست هم والا چه عرض کنم 15 تا PC دارن.....سیستم عاملشونم Xp هستش..........و در اصل به این خاطر سوالمو مطرح کردم چون سیستم حفاظتیشون خیلی بالاست!!!........یعنی حد اقا اسم یه برنامه ای بهم بدید تا یه تلنگری بتونم بزنم......هرچند که با برنامه هم نمیشه کاری کرد.......!!!

urumchi
06-02-2012, 23:19
لطفا حذف شود .....

shahin_barca
06-02-2012, 23:51
بله چشم........

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

...........

shahin_barca
07-02-2012, 13:24
خب کسی نیست کمک کنه!

shahin_barca
07-02-2012, 19:47
آقا help me!

behrooz.shie
08-02-2012, 01:41
یک لیست از تمام سخت افزار های موجود+ مدل اون ها بدید
سیکرویتی و فایروال ها ؟

باز هم شما باید راه نفوز رو پیدا کنی نه ما !