PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخیره اطلاعات ثبت شده در مرورگر

habib1367
06-02-2012, 20:33
سلام

من میخوام تو یه سایت 200 تا شماره ثبت کنم بعد این 200 تا شماره رو یه بار دیگه تو اکسل بنویسم برنامه یا راه کاری بهم بدیت تا در همون مرحله اول که ثبت نام کردم همزمان با ثبت نام شماره ها بره مثلا تو یه فایل txt هم ذخیره بشه که بعدا من راحت بهش دسترسی پیدا کنم و دوباره نخوام وقت بزارم و از اول یه بار دیگه این شماره ها رو تویه اکسل هم وارد کنم.

ممنون میشم کمکم کنید.

jafarian
07-02-2012, 00:15
برنامه Hidetools Spy Monitor از سایت پایین دان کنید بعدشم وقتی برنامه رو نصب کردین هر کلیدی که روی صفحه کلید بزنید اتومات داخل پنجره ای که مشخص کردم قسمت 2 ذخیره میشه تو قسمت 3 هم میتونید خروجی فایل مشخص کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

habib1367
07-02-2012, 09:36
دستت درد نکنه ولی یه مشکلی که هست اینه که همه شماره ها رو پشت سر هم ذخیره میکنه من بعد از 200 تا ثبت نام چجوری بیام اعداد رو 11 تا 11 تا ازش جدا کنم سخت نیست

برنامه ای دیگه هم هست ممنون میشم بگید

habib1367
07-02-2012, 12:59
اینم توضیحاته کامل تر من در روز باید چندین شماره تلفن و سریالشو تو سایت ثبت نام کنم بعد دوباره باید این شماره و سریال رو یه بار دیگه ببرم تو اکسل. حالا میخوام همزمان موقعی که ثبت نام میکنم من که یه بار این شاره و سریالو تایپ میکنم بره و یه جا دیگه ذخیره بشه تا بعد بردارمش و ببرم تو اکسل و نخوام یه کار تکراری انجام بدم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]