PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نمایش زیرنویس در km player 3.1.0.0.R2

sasan_rstg
06-02-2012, 15:47
با سلام.
من از این ورژن km player استفاده میکنم(3.1.0.0 R2)
وقتی یه فیلم رو اجرا میکنم و میخوام زیر نویس اونو add کنم راست کلیک میکنم و load subtitle رو میزنم و add میکنم اما چیزی نمایش داده نمیشه!!!!
drag هم کنم بازم همینجوره!!
کلا زیرنویس رو نشون نمیده!
چکار باید کنم؟؟؟

D:\Untitled

saeed_136915
06-02-2012, 16:25
سلام
Alt+X رو بزنین احتمالا درست میشه

sasan_rstg
06-02-2012, 16:30
نه بابا همه این کارارو کردم،مشکلش اساسی تر از این حرفاست!

saeed774
06-02-2012, 16:31
شما اگه زیرنویس رو همنام با فیلم کرده باشی نیازی به لود کردن زیرنویس نیست و کاام پلیر اتومات زیرنویس رو لود و پخش میکنه . مطمئن باش که با روشی که سعید گفت حالت نشون دادن زیرنویس فعال باشه .

sasan_rstg
06-02-2012, 16:41
حتی زیر نویس هم همنام هست ولی نشون نمیده!!!
ویندوز هم جدید هست!
قبلا این جوری نبود،lload subtitle رو که میزدی از هر جایی زیر نویس رو add میکردی نشون میداد ولی الان اینجوری نیست،اصلا نشون نمیده!

sasan_rstg
06-02-2012, 17:05
لینک زیر رو ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

کلا نشون نمیده! عکس و فیلمشو هم گداشتم تا ببینید

sasan_rstg
06-02-2012, 17:51
نکته جالب اینکه،گشتم از توی سی دی مربوط به لرد یه ورژن قدیمیتر km player رو که The KMPlayer 3.0.0.1438 - Final بود جای اون جدیده نصب کردم و زیرنویسهارو نشون میده اما توی اون ورژن جدید که عرض کردم نشون نمیده!!
چرا؟؟؟ چکارش کنم؟؟
من میخوام با این ورژن جدیده "3.1.0.0 R2" کار کنم ولی زیر نویس رو نشون نمیده!!!
لطفا راه حل بدین!

NAZISM
06-02-2012, 19:24
نکته جالب اینکه،گشتم از توی سی دی مربوط به لرد یه ورژن قدیمیتر km player رو که The KMPlayer 3.0.0.1438 - Final بود جای اون جدیده نصب کردم و زیرنویسهارو نشون میده اما توی اون ورژن جدید که عرض کردم نشون نمیده!!
چرا؟؟؟ چکارش کنم؟؟
من میخوام با این ورژن جدیده "3.1.0.0 R2" کار کنم ولی زیر نویس رو نشون نمیده!!!
لطفا راه حل بدین!

درود
دوست من
در این نسخه جدید اگر دیدید که زیرنویس ها نشون نمیدن
در همان محیط km دکمه شیف و L رو بزنید حتما نشون میدن, این حالت مولتی زبان است

jafarian
06-02-2012, 23:14
شماکدک پایین نصب کنید بعدش از دوباره زیرنویس خودتون تست کنید ببینید فیکس شده اگر بازم بهمون صورت بود از برنامه Easy Subtitle Converter استفاده کنید زیرنویس خودتون تبدیل کنید بعدش تست کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

manli7
06-04-2012, 20:11
ممنون ولي دوستان من Alt+X

مي زنم زيز نويس مياد ولي يه صداي خيلي عجيبي پخش ميشه كه اصلا گوش خراشه !!!

marjane_abi
21-06-2012, 16:41
سلام.من بعضی از فیلم ها رو که زیرنویس با خودش هست و جداگانه نیست رو با km که باز می کنم زیرنویس نشون داده نمی شه اما با media player نشون میده.همینطور توی media classic هم نشون نمیده.علتش چی می تونه باشه؟
آخه وقتی زیرنویس با خود فیلم باشه چرا نشونش نمیده؟؟؟؟!!!:41:

jafarian
21-06-2012, 22:07
سلام.من بعضی از فیلم ها رو که زیرنویس با خودش هست و جداگانه نیست رو با km که باز می کنم زیرنویس نشون داده نمی شه اما با media player نشون میده.همینطور توی media classic هم نشون نمیده.علتش چی می تونه باشه؟
آخه وقتی زیرنویس با خود فیلم باشه چرا نشونش نمیده؟؟؟؟!!!:41:

فروم km یک روش گذاشته برای عدم نمایش زیرنویس که گفته به اینصورت عمل کنید که به مسیر پایین که قراردادم برین

Preferences -> Video processing -> General tab -> select Condition -> Always use

بعدش از قسمت another video renderer یک رندر ویدوئی دیگه رو انتخاب کنید اگر بازم با این مشکل رفع نشد پیشنهاد من استفاده از برنامه potplayer که داخل لینک دوم قرارداره.

poria_sola
22-06-2012, 20:15
با سلام.
من از این ورژن km player استفاده میکنم(3.1.0.0 R2)
وقتی یه فیلم رو اجرا میکنم و میخوام زیر نویس اونو add کنم راست کلیک میکنم و load subtitle رو میزنم و add میکنم اما چیزی نمایش داده نمیشه!!!!
drag هم کنم بازم همینجوره!!
کلا زیرنویس رو نشون نمیده!
چکار باید کنم؟؟؟

D:\Untitled

برو به این لینک ها توضیحات کامل...:20:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

marjane_abi
24-06-2012, 09:03
فروم km یک روش گذاشته برای عدم نمایش زیرنویس که گفته به اینصورت عمل کنید که به مسیر پایین که قراردادم برین

Preferences -> Video processing -> General tab -> select Condition -> Always use

بعدش از قسمت another video renderer یک رندر ویدوئی دیگه رو انتخاب کنید اگر بازم با این مشکل رفع نشد پیشنهاد من استفاده از برنامه potplayer که داخل لینک دوم قرارداره.

ممنون از راهنماییتون
فقط متوجه نشدم منظورتون از another video render همون render tab هست؟
و اینکه کدوم نوع رو برای render انتخاب کنم؟