PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوالی در مورد سریالهای فعالسازی انتی ویروسها

K1lou
06-02-2012, 15:46
با سلام خدمت دوستان
راستش شاید قبلا این بحث شده باشه ( من نتونستم به جوابم برسم)
ببینید این سریالهایی که دوستان توی تایپیکهای مختلف انتی ویروسها قرار میدن برای فعالسازی انتی ویروس چطور کار می کنن ؟
اگه اصلی هستن خوب شرکت انتی ویروس اونو به یک نفر برای یک سیستم و یا شراطی شبیه به این فروخته پس چطور هست که ما هم می تونیم ازش استفاده کنیم و انتی ویروسمون رو باهاش ابدیت کنیم و شرکت هم متوجه نشه ؟ ( البته جدای از بحث اینکه بعد از چند وقت بعضی سریالها رو میشناسن وبلاک می کنن)

آیا انتی ویروس فعال شده با این سریالها دقیقا کار همون انتی ویروس اورجینال رو انجام میده ؟

من چند جا خوندم که این شرکتها به راحتی متوجه میشن این سریالها تقلبی هستن و به جای ابدیت اصلی از یک سرور دیگه ابدیتهای دیگه ای رو به اینگونه سریالها میدن

از طرفی خودم چند وقت پیش که اواست استفاده می کردم با یک کرک . در هر ابدیت جدید ویروسهای جدید رو شناسایی می کرد

دوستان میتونن در این مورد و نحوه کار این سریالها و برخورد شرکتهای انتی ویروس در برخورد با اونها توضیح بدن

با تشکر

gharibe63
06-02-2012, 19:29
سلام
دوست عزیز هیچ فرقی نمیکنه
شاید سیاستشونه میخوان طرف بره اورجینال بخره شایدم یجور تبلیغات باشه
اگر از سریال استفاده کنید آپدیت کامله
ولی اگر ازکرک یا کیجن استفاده بشه قضیه فرق میکنه

jolan57
06-02-2012, 20:20
سلام دوست عزیز هیچ فرقی بین این سریال ها وجود ندارد
البته اگر دقت کنید مثلا سریال های که برای نورتون در تاپیک این آنتی ویروس قرار داده میشه همه به صورت تریال هستند یعنی آنتی ویروس شما رو به طور مثال برای 90 روز تریال اون رو تمدید میکنند تا هم تبلیغی برای خودشون بشه و هم کاربران بیشتری از نورتون استفاده کنند و این یعنی کمک به نورتون برای شناسایی سریع تر ویروس ها .

من چند جا خوندم که این شرکتها به راحتی متوجه میشن این سریالها تقلبی هستن و به جای ابدیت اصلی از یک سرور دیگه ابدیتهای دیگه ای رو به اینگونه سریالها میدن
این حرف ها رو اکثرا این سایت هایی میزنن که قصد فروش آنتی ویروس اورجینال خودشون رو دارند و این جمله از اساس اشتباه است
:46:
آنتی ویروس ها بیکار نیستند که دو تا سرور داشته باشند و آپدیت هایی غیر از آپدیت اصلی رو به آنتی ویروس خودشون بدن و آنتی ویروس خودشون رو بدنام کنند خیلی راحت میتونند آنتی ویروس رو غیرفعال کنند و کاربر رو مجبور کنند که سریال جدید رو بخره یا آنتی ویروس خودشون رو عوض کنند
در مورد برخورد هم خیلی راحت در صورتی که بفهمند سریال جعلی است یا دزدیده شده آنتی ویروسشون رو غیرفعال میکنند مثل کسپر و آواست و آویرا یا اینکه مثل نود اجازه نمیده آپدیت جدید رو دریافت کنه

milad_gta
06-02-2012, 20:45
البته به نظرم امکان متفاوت بودن سرور ها هست ولی نه به صورتی که آپدیت متفاوت باشه ، برا مثال برا کل سریال های تریال از یک سری سرور معمولی که سرعت نرمالی دارند استفاده میشه و کاربر های اصلی میتونند از سرور های قدرتمند تر و با ترافیک کمتری استفاده کنند .

از طرفی شدیدا تو تبلیغات تاثیر داره و میگن ما فلان قدر یوزر داریم مثلا Avira هر چند وقت یک بار یک سری لیسانس 6 ماهه میده به اسم لیسانس فراگیر ، اسمش روشه !

امـــا من خودم موندم بعضی لیسانس های اصل از کجا میاد ، مخصوصا برا کسپر اکثر سایت ها رو بگردید لیسانس اصل برا 365 روز هم پیدا میکنید یا حتی لیسانس هایی که برا بیش از یک کامپیوتر هستند و البته بلوک میشند ! بعضی هاشونم روزهای زیادی دوام میارند ... که به شانس هست .

ali_kasper
09-02-2012, 07:20
سوالی داشتم دوستان

کلید های کسپراسکی رو میشه دست توشون برد و به نوعی کلید ها رو تاریخ هاشو و یا فرم عملکرد یک کلید رو تغییر داد؟؟

چرا وقتی کلیدی ساخته میشه تحت عنوان 5 یوزر و به مدت 1 سال رو نمیشه تغییر داد؟

ebrahimi.aa
18-07-2012, 17:20
یه چند روزیه که هر کاری میکنم نمیتونم نود 32 رو اپدیت کنم هر پسوردی میزنم نمیشه
شما میدونید مشکل از کجاست

rezascooter
26-07-2012, 10:03
سلام - من آنتی ویروس Norton Internet Security 2012 را خرید کردم.

3 ماهه پیش که من لایسنس را Active کردم بدون هیچ مشکلی فعال شد.

الان ویندوزم را عوض کردم - قصد دارم آنتی ویروس را فعال کنم پیام میده این لایسنس مشکل داره.

خواهشا کمک کنید 40 هزار تومان دادم اما 3 ماه استفاده بردم.

از فروشنده که سوال کردم میگه آنتی ویروس های Norton , kaspersky فقط یک بار فعال میشه و پس از آن لایسنس خراب میشه.

از فروشنده های دیگر سوال کردم یکی میگه این مشکل برای Norton پیش میاد یکی دیگه میگه این مشکل مال KasperSky هست.

لطفا راهنمایی کنید.

باتشکر فراوان.

تصویری از Error برنامه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maminsafari
26-07-2012, 17:57
سلام - من آنتی ویروس Norton Internet Security 2012 را خرید کردم.

3 ماهه پیش که من لایسنس را Active کردم بدون هیچ مشکلی فعال شد.

الان ویندوزم را عوض کردم - قصد دارم آنتی ویروس را فعال کنم پیام میده این لایسنس مشکل داره.

خواهشا کمک کنید 40 هزار تومان دادم اما 3 ماه استفاده بردم.

از فروشنده که سوال کردم میگه آنتی ویروس های Norton , kaspersky فقط یک بار فعال میشه و پس از آن لایسنس خراب میشه.

از فروشنده های دیگر سوال کردم یکی میگه این مشکل برای Norton پیش میاد یکی دیگه میگه این مشکل مال KasperSky هست.

لطفا راهنمایی کنید.

باتشکر فراوان.

تصویری از Error برنامه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایا شما اکانت دارید در سایت نورتون . مراجعه کنید و وضعیت لایسنستون را ببینید و

با همون ایمیل و پسوردی که برای فعال کردن دادید و اگه ندادید الان یه اکانت درست کنیدو برید توش . وضعیت لایسنستون هم میگه.
سوال موقع فعال کردن چند روز فعال شد.
این که مجوز یک بار نصب باشه اصلا نداریم . کسپر 5 باره ولی سایمنتک نا محدوده . اینم از فروشنده سایمنتک داشته باشید.