PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر بالا آمدن ویندوز

fireboy
03-07-2006, 12:00
سلام . ویندوز من سرعت خوبی داره اما موقع بالا اومدن قبل از welcome اون خط نزدیک به 15 تا 20 بار پر میشه
لطفا راهنمایی بفرمایید

AK1
03-07-2006, 14:32
مال من هم همينجوري بود ولي از وقتي كه وكارت گرافيكي رو عوض كردم تو 3 تا مي آد بالا ؟؟ نمي دونم ربطي داره يا نه
شما هم نگاه كن ببينين موقع بالا آمدن ويندوز نرم افزار هايي كه نمي خواين اجرا نشن.با عث بالا آمدن سريع مي شه

Mohammad Hosseyn
03-07-2006, 15:32
بهتره از نرم افزارهايي مثل Tune up يا System mechanic استفاده كني .با اين نرم افزار ها شما كاملا روي ويندوز تسلط داريد و مي تونيد سرعت سيستم رو تا چند برابر بيشتر كنيد.
اگه توضيحات بيشتر خواستي يا به لينك دانلود نرم افزار احتياج داشتي بگو تا بهت بگم.
با تشكر

Nvidia
03-07-2006, 15:44
ويندوز من هم يكبار اين طوري شده بود ولي وقتي جاي رايتر رو عوض كردم درست شد.
دوست عزيز برنامه هاي , Tune up System mechanic تو قسمتي كه ويندوز شروع به پر كردن خطوط ميكنه فكر نمي كنم ربطي داشه باشن

Mohammad Hosseyn
03-07-2006, 15:53
.دوست عزيز برنامه هاي , Tune up System mechanic تو قسمتي كه ويندوز شروع به پر كردن خطوط ميكنه فكر نمي كنم ربطي داشه باشن
بر عكس.
من هر موقع ويندوز رو نصب مي كنم تا ويندوز بالا بياد حدود 10 بار رد مي شه تا بالا بياد .
اما وقتي با Tune up هارد و ريجيستري رو پاك مي كنم بعد هم ريجيستري و هارد رو Difrag مي كنم اين يارو خيلي زياد رد بشه 2 بار.
البته يه سري كار هاي ديگه هم انجام مي دم كه گفتم اگه fireboy جان بخواد من بهش مي گم.
با تشكر

Tornado2800
03-07-2006, 20:06
برای سیستم من ثابت شده که وقتی که راه انداز کارت گرفیک نصب کنم اینطوری می شد پس اینم می شه

mehdi936
04-07-2006, 08:52
سلام عزيزان. احتمالآ شما برنامه هاي زيادي در استارتاپتون داريد كه موقع بالا اومدن ويندوز دير بالا مياد. شما با رفتن به msconfig از طريق run و بعد تب استارتاپ مي تونيد برنامه هاي اضافي كه همرا با بالا اومدن ويندوز بالا ميادو برداريد. در ضمن با برداشته آهنگ هاي ابتداي ويندوز سرعت بالا اومدنتون خيلي بيشتر ميشه. اين كارو امتحان كنيد حتمآ مشكلتون حل ميشه.باي

yousofnejad
04-07-2006, 19:57
che rabti be startup dare akhe vaghti chizi ro nemidooni majboori harf bezanni?

tamame drivato defrag kon bad ye windows jadid nasb kon

Mohammad Hosseyn
05-07-2006, 08:43
che rabti be startup dare akhe vaghti chizi ro nemidooni majboori harf bezanni?

tamame drivato defrag kon bad ye windows jadid nasb kon
دوست من اول لطفا اينجا فارسي تايپ كن.
دوما اينجا نظر دادن آزاده.
سوما برعكس حرف شما نصف اين كاهش سرعت بخاطر برنامه هايي است كه در استارت آپ قرار دارند.
من هم براي اين گفتم ار Tune UP استفاده كنند.
با تشكر

fireboy
05-07-2006, 19:53
دوستان فكر نكنم كه ماله برنامه هاي start up باشه چون انجامش دادم و ماله defrag هم همینطور اگه امکانش هست این برنامه
Tune up System mechanic لینک دانلودش رو برام بذارین تا امتحانش کنم ضمنا ازهمکاری کاربران عزیز کمال تشکر رادارم

fireboy
06-07-2006, 14:57
لینک دانلود لطفا یه نفر بذاره

Mohammad Hosseyn
08-07-2006, 17:42
لینک دانلود لطفا یه نفر بذاره
اين هم لينك دانلود جديدترين نسخه ي اين نرم افزار يعني ورژن 2006:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين هم سريال برنامه براي كرك:

-----------------------

Name: Smiths
Organization: Smiths & Co