PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ورود به ویندوز

m.prodigy
06-02-2012, 11:24
سلام
من برنامه luxund blink pro رو نصب کردم(برای ورود به ویندوز با استفاده از مکانیزم تشخیص چهره).
حالا میخوام برای ورود هم چهره رو تشخیص بده و هم پسورد بخواد.باید چه کار کنم؟
در حالت عادی خودش سریع چهره رو تشخیص میده و وارد میشه.میترسم ضریب امنیتیش پایین باشه و ...!

jafarian
06-02-2012, 14:00
این برنامه شما تنظیماتش به همین صورته پیشنهاد من اینه که از syskey خود ویندوز استفاده کنیدیا اگر فلش دارین به وسیله فلش یک قفل سخت افزاری درست کنید طبق پست پایین :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m.prodigy
06-02-2012, 15:08
اگه من از این برنامه که گفتین استفاده کنم دیگه با برنامه هایی مثل password remover یاا laze soft نمیشه وارد ویندوز شد؟
اگر این کار رو انجام بدم هر کسی که فلش رو داشته باشه میتونه وارد بشه؟(یا مثلا علاوه بر حضور فلش رمزی هم میخواد که یوزر باید بدونه؟)

jafarian
06-02-2012, 15:10
واسه فلش فقط باید فلش خودتون باشه با برنامه ای هم نمیشه پسورد ویندوز ریست کرد.

m.prodigy
06-02-2012, 19:21
اگر فلش دارین به وسیله فلش یک قفل سخت افزاری درست کنید

ایا فلش حتما باید خالی باشه؟اگه توی فلش فایل دیگه ای غیر از این برنامه باشه مشکلی پیش میاد؟(مثلا چند فولدر اهنگ)
:11:

jafarian
06-02-2012, 23:18
ازاون لحاظ مشکلی پیش نمیاد میتونید رو فلشم اطلاعات بزارین باشه .

m.prodigy
07-02-2012, 09:29
یه سوال دیگه.به فرض که الان من با نرم افزار و فلش کارهارو انجام بدم؛و همه چیز درست باشه.
حالا اکه نرم افزار access lock به طور سهوی یه عمدی پاک بشه چه اتفاقی می افته؟ایا دیگه نمیشه وارد ویندوز شد؟یا میشه؟اگه بشه که خیلی ضایع است!!

pcsoft
07-02-2012, 12:04
یه سوال دیگه.به فرض که الان من با نرم افزار و فلش کارهارو انجام بدم؛و همه چیز درست باشه.
حالا اکه نرم افزار access lock به طور سهوی یه عمدی پاک بشه چه اتفاقی می افته؟ایا دیگه نمیشه وارد ویندوز شد؟یا میشه؟اگه بشه که خیلی ضایع است!!

به جای همه این دردسر ها یه رمز با بایوس بگذارین و یه رمز هم روی ویندوز. امنیت بالا خوبه ولی دست و پا گیره.
فکر کنین در طول روز چند بار می خواین کامپیوتر رو روشن کنید و یا کار ضروری دارین. انوقت اهمیت این موضوع براتون روشن میشه.
البته تصمیم خودتون هستش فقط پیشنهاد کردم.

m.prodigy
07-02-2012, 12:15
به جای همه این دردسر ها یه رمز روی بایوس بگذارین و یه رمز هم روی ویندوز. امنیت بالا خوبه ولی دست و پا گیره.
فکر کنین در طول روز چند بار می خواین کامپیوتر رو روشن کنید و کار ضروری دارین. انوقت اهمیت این موضوع براتون روشن میشه.
البته تصمیم خودتون هستش فقط پیشنهاد کردم.
ممنونم از راهنماییتون.
خب یکبار این کار رو کردم و عواقب بدی داشت.طبق تحقیقات و تجربه خودم لپ تاپ های دل هارد حساسی دارن و وقتی که از طریق بایوس پسورد بذاریم واسش؛ در بیشتر موارد واسه هارد مشکل پیش میاد.همون طورکه برای خودم پیش اومد و مجبور شدم قید 200 گیگ اطلاعات رو بزنم و از اول پارتیشن بندی کنم!

pcsoft
07-02-2012, 12:19
ممنونم از راهنماییتون.
خب یکبار این کار رو کردم و عواقب بدی داشت.طبق تحقیقات و تجربه خودم لپ تاپ های دل هارد حساسی دارن و وقتی که از طریق بایوس پسورد بذاریم واسش؛ در بیشتر موارد واسه هارد مشکل پیش میاد.همون طورکه برای خودم پیش اومد و مجبور شدم قید 200 گیگ اطلاعات رو بزنم و از اول پارتیشن بندی کنم!

خب اگر اینطوره همین رمز ویندوز به نظر من کافیه. اگر کسی بخواد به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنه اصلا نیازی نیست وارد ویندوز بشه. راحت یک دیسک اکتیوبوت یا Hiren's Boot می گذاره و به راحتی آب خوردن اطلاعات شما رو در اختیار می گیره. پس اگر باید گزینه بایوس رو بگذارید کنار، دیگه حساس نباشید.

m.prodigy
07-02-2012, 12:44
راحت یک دیسک اکتیوبوت یا Hiren's Boot می گذاره و به راحتی آب خوردن اطلاعات شما رو در اختیار می گیره. پس اگر باید گزینه بایوس رو بگذارید کنار، دیگه حساس نباشید.

اقای جعفریان گفتند که اگه از اکسس لاک استفاده کنم دیگه نمیشه با این نرم افزار دورش زد!:40:

jafarian
07-02-2012, 14:14
این برنامه ای که من گفتم اگردرصورتی که فلش فرمت بشه ویندوز کلا باید از نوع چنج کنید برای اون گفته دوستمونم بگم که پسورد بایوس با clr cmos کردن مین راحت درعرض چند ثانیه میشه حذف کرد.

pcsoft
07-02-2012, 17:31
اقای جعفریان گفتند که اگه از اکسس لاک استفاده کنم دیگه نمیشه با این نرم افزار دورش زد!:40:

اکتیوبوت و Hiren's بوت و دیگر دیسک های بوت نیازی به سیستم عامل ویندوز ندارند و قبل از ورود به ویندوز یا هر سیستم عامل دیگه ای وارد میشند.
نمایی از Active Boot Disk:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه ای که من گفتم اگردرصورتی که فلش فرمت بشه ویندوز کلا باید از نوع چنج کنید برای اون گفته دوستمونم بگم که پسورد بایوس با clr cmos کردن مین راحت درعرض چند ثانیه میشه حذف کرد.

بله حذف میشه ولی حداقل امنیت 70% رو تامین می کنه.
بنده هم برای این گفتم که اگر بایوس نمی تونن فقط یه رمز ویندوز بگذارن تا فقط جلوی دسترسی رو برای عده زیادی از کاربرای معمولی بگیره.