PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پیدا کردن در هنگام آپدیت

Devicestreet
05-02-2012, 19:37
سلام دوستان چند روز پیش ویندوزم بدون اجازه من یه فایل آپدیت دانلود کرد و به من گفت که نصبش کنم منم کردم ولی در حین خاموش کردن 5 دقیقه طول کشید تا خاموش بشه
حالا دیگه نمی تونم دسکتاپ داشته باشم چون می پره و این علامت در سمت راست پایین می آد و بهsystem tray هم یه فایا اضافه شده همون ستاره ای
ممنون می شم کمکم کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khelane
05-02-2012, 21:23
فکر کنم باید بری یه کرک واسه ویندوزتون گیر بیاری که میتونمی در انجمن سیستم عامل اونجا راحت گیرش بیاری همین
موفق باشی

Devicestreet
05-02-2012, 21:47
فکر کنم باید بری یه کرک واسه ویندوزتون گیر بیاری که میتونمی در انجمن سیستم عامل اونجا راحت گیرش بیاری همین
موفق باشی
خب بعد چیکار کنم بیشتر توضیح بده لطفا

jafarian
05-02-2012, 23:11
ویندوز شما از حالت جنیون خارج شده برای جنیون کردنشم از کرک پست پایین استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tajrobenik
06-02-2012, 01:49
ویندوز دیگه نصب کنید !

jafarian
06-02-2012, 14:39
ویندوز دیگه نصب کنید !

ایشون وقتی میتونن ویندوز خودشون با اون کرک راحت جنیون کنن نیازبه نصب مجدد ویندوز نیست که شما اومدین گفتین ویندوز چنج کنن !

Devicestreet
06-02-2012, 15:11
ایشون وقتی میتونن ویندوز خودشون با اون کرک راحت جنیون کنن نیازبه نصب مجدد ویندوز نیست که شما اومدین گفتین ویندوز چنج کنن !
دانلود نمی شه و در ضمن بعد از نصب کردن سرعت اینترنت به طرز فجیعی پایین اومد

tajrobenik
06-02-2012, 17:33
یا ویندوز رو طوری تنظیم کنیم که این ارور پیش نیاد یا این که اگه پیش اومده به فکر ه کرک نباشیم ...
و ویندوز جدید نصب کنیم و درست کرک کنیم ....

jafarian
06-02-2012, 22:58
اگربااون کرکی که من پستش قراردادم هنوزم ویندوز شما جنیون نشده از کرکهای پست پایین استفاده کنید درضمن کرک کردن ویندوز ربطی به سرعت ویندوز نداره.

Devicestreet
07-02-2012, 15:08
اگربااون کرکی که من پستش قراردادم هنوزم ویندوز شما جنیون نشده از کرکهای پست پایین استفاده کنید درضمن کرک کردن ویندوز ربطی به سرعت ویندوز نداره.

ببخشید اگه گفتم سرعت ویندوز سرعت اینترنتم کم شده
دانلود شد
با تشگر فراوان