PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال-رجیستری ویندوز7

Переклад не
05-02-2012, 16:42
سلام
قبلا ویندوز رو درایو d داشتم .اووردم تو c هم یه ویندوز ریختم حالا چطوری بازیهای نصب شده تو اونیکی ویندوز رو بیارم به اینیکی؟ بازی هارو تو f نصب کردم. یعنی توریجستری ویندوز جدید چیکار کنم که بازیهارو از رو f اجرا کنه؟
ممنون

pcsoft
05-02-2012, 19:11
امکانش نیست. بازیهای سنگین باید دوباره نصب بشن. تنها کاری که می تونین بکنین اینه که سیوهای بازی ها رو کپی کنید در ویندوز جدید.

Переклад не
05-02-2012, 19:30
به نظرتون بازی cod:mw2 بازی سبکیه؟؟ درحالی که هم تو ریجیستر ویندوز جدید هست و هم کاملا کار میکنه.من از طریف find تو ریجستری ویندوز تمام بازیهامو سرچ کردم و فقط ندای وظیفه رو برام اوورد
یادمه برای gta4 هم باید بعد از نصب و کرک تو ریجستری اسم و آدرسشو اضافه کنیم تا کار کنه

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

و البته سیوهارو کپی کردم اما اجرا نمیشن هیچ کدوم

pcsoft
05-02-2012, 21:00
هر بازیی که اینطور نیست! بله بازی cod 2 هم بدون نیاز به دستکاری در هر جایی اجرا میشه. ولی در مورد هر بازی این صدق نمی کنه.
سایت های انگلیسی بگردین شاید به جوابی پیدا کردین برای بازی های مخصوص خودتون.

Переклад не
05-02-2012, 21:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان این سونیک بازی سنگینی نیست میگه این فایل گم شده و باید دوباره نصب کنم تا بیاد سرجاش .خب از کجا گم شده؟ این بازی تو f نصب بود و هست و کسی بهش دست نزده فقط ویندوز میزبانش عوض شده اما تمامی محتویات فایل هیدن مربوط به user ویندوز قبلی رو در ویندوز جدید raplace کردم
یعنی این اصلا به ریجسری ربطی نداره؟ یعنی نمیشه اینو به رجیستری معرفی کرد؟
اصلا طرز اضافه کردن یه مورد به ریجستری رو شما بگید من یهبار امتحان بکنم ببینم اصلا میشه یانه.لطفا بگید کجای ریجستری و با چه عنوانی و چه نوعی ایجاد کنم .امتحانش ضرر نداره
ممنون

pcsoft
05-02-2012, 21:25
الان این سونیک بازی سنگینی نیست میگه این فایل گم شده و باید دوباره نصب کنم تا بیاد سرجاش .خب از کجا گم شده؟ این بازی تو f نصب بود و هست و کسی بهش دست نزده فقط ویندوز میزبانش عوض شده اما تمامی محتویات فایل هیدن مربوط به user ویندوز قبلی رو در ویندوز جدید raplace کردم
یعنی این اصلا به ریجسری ربطی نداره؟ یعنی نمیشه اینو به رجیستری معرفی کرد؟
اصلا طرز اضافه کردن یه مورد به ریجستری رو شما بگید من یهبار امتحان بکنم ببینم اصلا میشه یانه.لطفا بگید کجای ریجستری و با چه عنوانی و چه نوعی ایجاد کنم .امتحانش ضرر نداره
ممنون

این اررور که برای نصب نبودن Directx هستش! یا اینکه نسخه دایرکت ایکس قدیمی هستش. آخرین نسخه رو نصب کنید.

Переклад не
05-02-2012, 21:26
دایرکتیس کارت 11 هستش و نصبه .نمیدونم چرا همچین میکنه

saeed_136915
05-02-2012, 21:30
شما یه بار دایرکت ایکس 9 رو نصب کن درست میشه

Переклад не
05-02-2012, 21:39
حالا این چی میگه؟!!!

saeed_136915
05-02-2012, 21:49
حالا این چی میگه؟!!!

سلام این هم به خاطر Windows Live Games هست میتونین از سایت مایکروسافت دانلود کنین

Переклад не
05-02-2012, 21:51
قربونه هر دوتاتون