PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوتا ویندوز 7 دارم میخوام از تو یکی دیگری رو پاک کنم ...

Переклад не
04-02-2012, 21:34
سلام دوستان
من خیلی وقت پیش رو هاردم یه 32 بیت و یه 64 بیتی نصب کردم اما الان که هاردم پر شده باید یکی از این ویندوزارو خالی کنم...
من معمولا از نسخه ی 64 بیت استفاده میکنم و 64 رو رو d و 32 بیت رو رو c دارم.الان اصلا نمیشه درایو C رو فرمت کرد
چطوری میتونم این فرمت کردن رو رو C انجام بدم؟
وقتی میخوام C رو فرمت کنم ، تو ویندوز 64 بیتی واقع در D هستم
ممنون

jafarian
04-02-2012, 23:58
با dvd بوت ویندور میتونید اون درایوی که لازم ندارین فرمت کنید البته احتمال میدم یکسری از فایلهای درایو d داخل c کپی شده باشه که اگر اینظوری باشه درایو c خودتون پوشه هایی که حجمش نسبت به مابقی پوشه ها زیادتر هستش دستی پاک کنید برای پاک کردن منوی بوت اضافی هم از طریق تایپ دستور فرمان msconfig داخل منوی run میتونید پبش برین :20:

Переклад не
05-02-2012, 09:34
ممنون.من واسه اینکار Hirens.Boot.USB.12.0 رو دانلود کزدم اما اسفادشو بلد نیستم.اصلا نمیدونم چطوری رو فلش راش بندازم

---------- Post added at 09:34 AM ---------- Previous post was at 09:32 AM ----------

البته درمورد این نرم افزار تو اونیکی تاپیک پیگیر هستم.ممنون ازت

jafarian
05-02-2012, 14:30
اگربرنامه hirens boot cd برای این بخواین که ویندوز درایو اول با این برنامه پاک کنید اینکار به وسیله dvd بوت خود ویندوز هم میتونید انجام بدین برای این hirens boot usb هم تو اون تاپیک توضیح دادم تگر مشکلی بود همونجابگین راهنمایی کنم.