PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پاک کردن برنامه

Electronic-Arts
04-02-2012, 10:46
سلام دوستان من ویندوز 7 دارم و یه برنامه ای رو نصب کرده بودم بعدا که خواستم پاکش کنم پاک نمیشد و من هم کلا فولدرش رو پاک کردم ولی حالا تو قسمت uninstall a program که میرم هنوز اون برنامه مونده و از اون قسمت نمیره در حالی که فولدرش رو کاملا پاک کردم و فایل های رجیستری رو هم پاک کردم
لطفا یه راهی بگید که بتونم از این قسمت هم پاکش کنم در ضمن با ری استور هم درست نشد

saeed.avira
04-02-2012, 11:42
سلام دوستان من ویندوز 7 دارم و یه برنامه ای رو نصب کرده بودم بعدا که خواستم پاکش کنم پاک نمیشد و من هم کلا فولدرش رو پاک کردم ولی حالا تو قسمت uninstall a program که میرم هنوز اون برنامه مونده و از اون قسمت نمیره در حالی که فولدرش رو کاملا پاک کردم و فایل های رجیستری رو هم پاک کردم
لطفا یه راهی بگید که بتونم از این قسمت هم پاکش کنم در ضمن با ری استور هم درست نشد

پیشنهاد من بهت استفاده از برنامه قدرتمند advance uninstaler هست من این برنامه رو جز برنامه های پایه سیستمم گذاشتم و هر وقت هم ک ویندوز عوض کنم حتماً نصبش میکنم تا اگه خواستم برنامه ای رو حذف کنم مشکل پاک نشدن رجیستری و فایل و فولدر برام پیش نیاد
خود برنامه قسمت های مختلفی برا پاک کردن رجیستری و فایل ها و فولدر ها داره تا اگه برنامه ای رو حذف کردی و رجیستری یا فولدر برنامه باقی موند بری و از قسنت مربوطه پاکش کنی
راستش نتم سرعت نداره تا برات آپش کنم...

Electronic-Arts
04-02-2012, 12:08
ممنون
مشکل حل شد