PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستور formate کردن فلش در ویندوز

K1lou
04-02-2012, 09:21
با سلام خدمت دوستان
من یک فلش 8 گیگ patriot xporter xt دارم که حدودا یکسال هست ازش استفاده می کنم مدتی هست که به کیس خودم که می زنم دستور فرمت کردن رو میده و نمی تونم بازش کنم . البته یکبار فرمتش هم کردم اما باز شروع به همین پیام کرد .
جالب اینجاست که توی سیستم همکارم این پیام رو نمیده و به راحتی شناسایی میشه . سیستم دیگه ای داشتم روی اون هم شناخته نمیشد اما ویندوزش رزو که عوض کردم شناخت اما بعد از چند بار استفاده اونجا هم نمیشناسه .
حالا به نظر شما مشکل از فلش هست یا از ویندوز من
نمی دونم شاید بعد از چند بار استفاده روی سیستم همکارم باز هم همین پیام بیاد ( فرصت نشده تست بگیرم )
البته این فلش رو من همیشه به پورتهای usb جلوی کیسم میزدم نمی تونه این پورتها مشکل رو ایجاد کرده باشه ؟
با تشکر

m.prodigy
04-02-2012, 09:56
سلام
از برنامه های معرفی شده در ادرس زیر استفاده کن.ببین مشکلت حل میشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:11:

K1lou
04-02-2012, 12:51
با سلام و تشکر
با نرم افزار دوم می خواستم فرمتش کنم نمیشه
البته یه جورایی مطئن هستم ویروس ندارم توی فلش و سیستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با خود ویندوز فرمت رو می زنم . تا قسمتهای آخر کادر فرمت پر میشه بعد میزنه نمی تونه فرمت کنه .
البته بعد از این دوفرمتی که زدم توی سیستم همکارم که قبلا می شناخت هم الان گزینه فرمت رو میاره البته توی اون سیستم با ویندوز فرمت کردم و الان دارم با اون نرم افزار هم یکبار فرمت می کنم ببینم چی میشه
نظرتون چیه
با تشکر

jafarian
04-02-2012, 13:57
روشهای سایت پایین که رای فرمت درایو گذاشته روتست کنید بخصوص روش 1 یا 2 ببینید رفع مشکل میشه مشکلی بود راهنمایی کنم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید