PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معنی این فلش چیه

msi674
04-02-2012, 01:30
بچه ها بعضی وقتا این فلشا تعدادشون خیلی زیاد میشه و کلافم میکنن چی کار کنم ؟:41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
04-02-2012, 08:02
این روش سایتهای پایین برین ببینید نتیجه میگیرین برای غیرفعال کردن این آیکن:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ebicross
04-02-2012, 09:12
دوست عزیز جعفریان؛ به عنوان یک همکار ازتون میخوام که اینطوری به سوالات دوستان جواب ندین. مشکل دوستان حل نمیشه و اعتبار این انجمنها زیر سوال میره فقط. سرچ توی گوگل رو شابد توی Yahoo! Answer انجام بدن ولی اینجا انجمنه.
شما سوال ایشون رو توی گوگل سرچ میکنی و چون اون آیکون به شکل فلش هست توی گوگل فکر میکنم Flash Icon سرچ کردی و نتایجی که اینجا گذاشتی اصلا ربطی به موضوع تاپیک دوستمون نداره.
هر دوی این تاپیکها در مورد Flash Time Out توی تسک بار بحث کردند نه این فِلش های دوستمون.
سرچ کردن توی گوگل راحته. هرکسی هم تاپیک میزنه قبلش سرچ هاشو کرده.
موفق باشید.

دوست عزیز اون فلشها مربوط به Direct Vob Sub میشه و به خاطر پخش فایلهای ویدئویی هستش. ماوستون که روش بره تند تند حذف میشن.
اگر از نرم افزار k-Lite استفاده میکنید بهتره ورژن آخرش رو استفاده کنید که این مشکل حل شده. البته مشکل نیست این و باقی موندن این آیکونها مشکلی ایجاد نمیکنه ولی خب اعصاب خرد کنه.

msi674
04-02-2012, 09:25
با تشکر همین ک علتشو فهمیدم کلی کمکم کردید :10:

jafarian
04-02-2012, 13:53

سلام خدمت شما دوست عزیز برای جواب اول بگم که شما یک سری پستهای من بزنید ببنید به همین روشی که جواب دوستان دادم مشکلشون حل شده یا که نه ؟ درضمن سرچ تو گوگل راحته به شرطی که به اون جوابی که میخوان دست پیدا کنن وگرنه تو گوگل میلیونها سایت واسه یک مشکل درزمینه سیستم باشه اینم بگم که من همیشه به دوستان میگم که اگر مشکلی درزمینه سایتی که قرارمیدم بگن که اهنمایی کنم برای اونم بازم میتونید به پستهایی که زدم مراجعه کنید برای جواب سئوال دوم هم بگم که حالا من بین این همه پست یکی رو درست متوجه نشدم اشتباه سند کردم دلیل به این نمیشه که شما روی همین یک پست انگشت بزارین مابقی پستهای منو نبینید موفق باشین دوست عزیز:20: