PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : render چیه و به چه درد میخوره؟

saeed.avira
03-02-2012, 21:12
سلام
render کردن ک بعد از نصب ویندوز انجام میشه چیه و برای چی ویندوز تازه نصب رو روندر میکنن؟

jafarian
04-02-2012, 00:28
این رندری که شما میگی مربوط بکارتدوین فیلم اینجور چیزها میشه اونی که به شما گفتین repair نه رندربه احتمال زیاد که کارشم اینه که بطور مثال فایلهای ویندوز بازسازی میکنه:20:

saeed.avira
04-02-2012, 11:28
این رندری که شما میگی مربوط بکارتدوین فیلم اینجور چیزها میشه اونی که به شما گفتین repair نه رندربه احتمال زیاد که کارشم اینه که بطور مثال فایلهای ویندوز بازسازی میکنه:20:

منظورم اینه ک رتبه ی rating ویندوز من با 4 گیگ رم و هارد 256 و cpu 5800 تو پروپرتیس مای کامپیوتر نوشته شده 3.8 در حالی ک سیستم برادرم با همین مشخصات ratingش 4.2 هستش دلیلشو ازش پرسیدم گفت من ویندوزمو بعد از نصب render (یا یه چیزی تو همین همین مایه ها)میکنم ولی اینکه چطوریشو بهم نگفت
خوب کسی میتونه بگه چطوری این کار انجام میشه؟

jafarian
04-02-2012, 14:20
اونی که شما میگی به پرفورمنس سیستم بستگی داره که به چه صورت باشه که امتیاز شما توسط ویندوز بیشتر بشه بطور مثال هارد ssd روی سیستم بزارین به جای هارد ساتا یا که رم سیستم ارتقا بدین وگرنه بصورت دستی نمیتونید امتیازی که از این که به شما داده ویندوز بیشتر کنید امتیازبیشتر بخواین بگیرین باید قطعات فقط ارتقا بدین.

saeed.avira
04-02-2012, 15:05
اونی که شما میگی به پرفورمنس سیستم بستگی داره که به چه صورت باشه که امتیاز شما توسط ویندوز بیشتر بشه بطور مثال هارد ssd روی سیستم بزارین به جای هارد ساتا یا که رم سیستم ارتقا بدین وگرنه بصورت دستی نمیتونید امتیازی که از این که به شما داده ویندوز بیشتر کنید امتیازبیشتر بخواین بگیرین باید قطعات فقط ارتقا بدین.

ببین شما بعد از نصب ویندوز رو سیستمتون چه کارهایی قبل از نصب برنامه انجام میدین؟

jafarian
04-02-2012, 16:14
کارخاصی انجام داده نمیشه اول نصب درایوربعدشم نرم افزار کلش همینه واسه امتیاز بیشترم بخواین بگیرین تنها راه همینه البته خودتون میتونید دستی اون قسمت امتیازدهی رودستکاری کنیدکه یک ترفند حساب میشه ربطی به سخت افزار نداره.

saeed.avira
04-02-2012, 19:07
آها این شد یه حرف درست و حسابی!!!

اون ترفند رو منظورم بود اگه بلدین لطفاً کامل توضیح بدین...

ممنون پیشاپیش

saeed774
04-02-2012, 19:55
داداشت خالی بسته ! امتیاز پایینی که داده میشه در اکثر موارد مربوط به هارد میشه و امتیاز اونم بستگی به حجم درایو ویندوز و سریع تر خوانده شدن اطلاعات داره . احیانا منظور داداشتون دیفرگ نبوده ؟
شما ببین امتیاز 4 رو به کدوم قطعه سخت افزاری تو سیستمت داده ؟

saeed.avira
05-02-2012, 08:06
داداشت خالی بسته ! امتیاز پایینی که داده میشه در اکثر موارد مربوط به هارد میشه و امتیاز اونم بستگی به حجم درایو ویندوز و سریع تر خوانده شدن اطلاعات داره . احیانا منظور داداشتون دیفرگ نبوده ؟
شما ببین امتیاز 4 رو به کدوم قطعه سخت افزاری تو سیستمت داده ؟

فکر کنم دیگه جواب سوالمو گرفته باشم الآن یواشکی به سیستمش سرک کشیدم دیدم هاردش یه ترابایت رمش سه گیگ گرافیکش یه گیگ و cpu 5200 هستش!!!
ولی خیلی جالبه ها...سیستم من با cpu5800 و 4 گیگ رم و 2 گیگ گرافیک و هارد 256 شده امتیازش 3.8
بعد سیستم داداشم با .............>5200 cpu و 3 گیگ رم و 1 گیگ گرافیک و هارد یه ترا امتیازش شده 4.2
آقا سعید از کمک شما هم ممنون واقعاً جوابت کمک بزرگی بهم هست تا اگه خواستم سیستم جمع کنم یا اینو ارتقا بدم حتماً هاردشو بزرگتر بردارم
آقا یا خانم جعفریان از شما هم ممنونم ک برا سوالام وقت میزاشتین...