PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دانلود در ویندوز 7 !!! عجیب!

amir_vel
03-02-2012, 17:02
سلام به همه ...

من ویندوز 7 دارم و تقریبا هرچی بگید پاک کردم مشکلم حل بشه نشد! بهترین registry fix ها و آنتی ویروس هارو هم ریختم اثر نکرد!

حالا مشکل چیه؟

مشکل اینه که من هرچی دانلود میکنم چ exe چه zip فایل کامل دانلود میشه ولی وقتی اجرا میکنی پیغام crc faild یا re download توسط ویندوز رو میده..کسی میتونه بهم کمک کنه؟ اینم عکسهای پیغام! حالا چ فایل بصورت exe دانلود بشه یا بصورت winrar یا zip!!!!

ممنون میشم اگه کمکم کنید!!
در صورتی ک هم پسورد رو میدم درسته .. هم کامل دانلود میکنه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirezaasemani49
03-02-2012, 18:51
سلام,این مشکل شما میتونه چند دلیل داشته باشد.اما با توجه به اینکه شما فرمودید در مورد تمام دانلودهایتان این مشکل وجود دارد و مطمئن هستید که دانلود کامل انجام میشه و پسورد هم درست میدهید.مهمترین دلیل این اشکال ویروسی شدن سیستم شما میباشد.اول با یک آنتی ویروس قوی فول اسکن کنید.

amir_vel
04-02-2012, 09:18
اینکارو هم کردم اما هیچ فرقی نکرده :(

saeed774
04-02-2012, 20:08
فقط فایلای دانلودی این مشکل رو دارن؟ فایلای اجرایی یا فشرده از قبل ، داخل هارد این مشکل رو دارن؟

شما با چی دانلود میکنی ؟ دانلودمنیجرت هرچی هست رو به ورژن بالاتر یا به نرم افزار دیگه تغییر بده و امتحان کن . مشکل به احتمال زیاد از دانلود منیجرت میتونه باشه .

برای ویروس هم میتونی با نرم افزار پایین بعد از آپدیت اسکن کنی :

Eblis 2011
04-02-2012, 20:11
مشکل از برنامه ی Winrar می باشد
جدیدترین نسخه این نرم افزار رو نصب کن درست میشه

amir_vel
05-02-2012, 08:35
فقط فایلای دانلودی این مشکل رو دارن؟ فایلای اجرایی یا فشرده از قبل ، داخل هارد این مشکل رو دارن؟

شما با چی دانلود میکنی ؟ دانلودمنیجرت هرچی هست رو به ورژن بالاتر یا به نرم افزار دیگه تغییر بده و امتحان کن . مشکل به احتمال زیاد از دانلود منیجرت میتونه باشه .

برای ویروس هم میتونی با نرم افزار پایین بعد از آپدیت اسکن کنی :

من با هرچی ک دانلود میکنم همینه! ویروس هم anti spyware و nod و kasper هم امتحان کردم ویروسی نداشت!

اما هرچی دانلود میکنم اینجوری میشه.. winrar فقط ارور نمیده فایلهای exe رو هم error میده... ولی فایل exe یا winrar ک رو سیستم کپی میکنی کار میکنه!

alirezaasemani49
05-02-2012, 21:08
اینکارو هم کردم اما هیچ فرقی نکرده :(

بعد از اینکه با برنامه WinRar یک فایل رو به چند قسمت تقسیم میکنند هر پارت یک کد 32 بیتی CrC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FCyclic_redundancy_check)مخصوص به خود داره.
وقتی شما فایلی رو اکسترکت میکنید WinRar برای اینکه از سالم بودن فایل ها مطمئن بشه کد CrC رو مقایسه میکنه و اگه کد Crc فایلی که دانلود شده با کد crC فایل مبدا که ازش دانلود کرده اید مطابقت نداشته باشه این ارور رو میده . عوض شدن حتی یک بایت هم باعث تغییر این کد میشه!!!
ّبرای مشاهده این کد میتونید از برنامه HashTab ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ashTab%2520Setup.exe)استفاده کنید
این روش که شما فرموده اید باعث حل این مشکل نمیشه فقط اون قسمت هایی از فایل ها که سالم هستند رو اکسترکت میکنه یعنی یه جور قسمت هایی از فایل که خراب هستند رو ایگنور میکنه.
اگه فیلم باشه با این روش میتونید فیلم رو ببینید ولی بعضی از جاهای فیلم مشکل داره ممکنه چند ثانیه یا چند دقیقه باشه.
ولی اگر یک برنامه باشه با این روش برنامه اجرا نخواهد شد چون فایلش ناقص هست!
همیشه هم مشکل به خاطر اون دلیلی که گفتم نیست. بعضی وقت ها مشکل ممکنه سخت افزاری باشه و کامپیوترتان مشکل داشته باشه و اگه همون فایل رو روی یک کامپیوتر دیگه امتحان کنید ممکنه راحت اکسترکت بشه. برای خودم چند بار پیش اومده.
تا الان هنوز راه حل کاملی برای رفع این مشکل پیدا نشده انواع برنامه هم هست برای این کار مثل Rar Repair Tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iangig.com%2FRar%2520Repair%2520Tool%25204.0.1.rar ) ولی هیچ کدوم کامل فایل رو درست نمیکنند
در ضمن شما یکبار هم با برنامه FlashGet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fflashget3.3.0.1092en.exe) یکبار دانلود کنید ببینید همین مشکل را دارید یا نه.
اگر مشکل حل نشد میتونید بصورت آنلاین این مشکل را حل کنید از طریق این لینک که میگذارم:

Spenteman
12-10-2012, 00:23
منم این مشکل رو دارم !اول با وین 8 ! حالا هم که عوضش کردم با وین 7 !ویروسی که نیست ! (حداقل نود آپدیت میگه!) از ریجیستری هم نیست ! (کل ویندوز عوض کردم)با هر برنامه ای حتی خود ویندوز که دانلود می کنم چه رار چه اکزه مشکل سرجاشه ! ریپیر هم نمیشه !

ask_bl
12-10-2012, 00:52
سلام
تعداد کانکشن هاتون چند تاست؟
از قسمت Options> Connection> Default max. conn. number این کار رو انجام بدین (تو محیط دانلود منیجر، این مسیر مشخصا مربوط به IDM هست.)