PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای ایجاد پوشه ای با نام GodMode چه ترفندی بکار میبریم؟

Переклад не
03-02-2012, 09:59
سلام دوستان
من قبلا یه جایی خونده بودم که نیو فولدری ایجاد میکنیم و اسمشو یه چیزی قرار میدیم که پوشه تبدیل میشه به حاوی تمامی امکانات ویندوز هفت که البته برای من بعد از نوشتن اون عبارات تبدیل شده به GodMode
ترفندش چی هست؟
ممنون

faraname
03-02-2012, 10:21
سلام دوستان
من قبلا یه جایی خونده بودم که نیو فولدری ایجاد میکنیم و اسمشو یه چیزی قرار میدیم که پوشه تبدیل میشه به حاوی تمامی امکانات ویندوز هفت که البته برای من بعد از نوشتن اون عبارات تبدیل شده به GodMode
ترفندش چی هست؟
ممنون

یک پوشه بساز هر جا که خواستی . بعد اسم اش رو این عبارتی که نوشتم بزار . خود به خود اونی میشه که شما دنبالشی . نیاز نیست تو پوشه چیزی بنویسی یا وارد کنی . فقط اسم پوشه رو با این عبارت عوض کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Переклад не
03-02-2012, 11:53
ممنون رفیق
الان اینایی که تو پوشه هستن در اصطلاح چی میگن بهش؟
مثله اینکه به موارد موجود تو پوشه ای واقع در ویندوز میگیم کنترل پنل .این اسمش چیه؟

amir@sh
03-02-2012, 13:21
میشه بگین فایده ایجاد این پوشه چیه و چه محاسنی واسه ویندوز داره؟

jafarian
03-02-2012, 14:48
ممنون رفیق
الان اینایی که تو پوشه هستن در اصطلاح چی میگن بهش؟
مثله اینکه به موارد موجود تو پوشه ای واقع در ویندوز میگیم کنترل پنل .این اسمش چیه؟

به این حالت همین GodMode اطلاق میشه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتنها مزیتش اینه که تمامی تنظیمات ریزودرشت ویندوز که شما باید کلی مسیر برای رفتنش برین تو خودش جاداده:20:

Переклад не
05-02-2012, 21:33
راستی اینو چطوری حفظ کنم؟

jafarian
06-02-2012, 00:02
راستی اینو چطوری حفظ کنم؟

اگرمنظورتون این پوشه GodMode که داخل یک درایو دیگه ذخیرش کنید یا از همون کدی که قرارداده شده برای سری بعد استفاده کنید خیلی ساده.

Переклад не
06-02-2012, 07:15
منظورم اون کدشه
مثلا حایی اگه نیار شد جطوزی کدشو وارد کنیم؟ باید حفظ باشیم دیگه نه؟