PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان اگه ممکنه کمک کنید

saeedhashemee
02-02-2012, 19:12
دوستان بنده نمیدونم همه این مشکل رو دارند نمیدونم به ----- مربوطه یا ال سی دی
دوستان اگه ممکنه شما هم تست کنید ببینید مشکل من رو دارید یا نه
مشکل اینه که چه در ----- اپ دی و چه ----- عادی زمانی که در حال مشاهده صحنه ایی هستیم اگه اون صحنه مثلا مثل اخبار ثابت باشه و طرف مثلا فقط اخبار بگه تصویر خیلی شفاف و زیباست چه اچ دی چه معمولی
ولی زمانی که مثلا شخص گوینده اخبار سرش رو تکان میده تا زمانی که مکث نکرده اگه دقت کنید جزئیات تصویر محو میشه و تا زمانی که سکون نکرده ادامه داره
این موضوع در تمام کانالها چه اچ دی چه غیر اچ دی صادقه
من تصویر رو ضبط کردم و ب روی چندین ال سی دی پلاسما و حتی مانیتور پی سی نگاه کردم همه این مشکل رو دارند
ماهواره اکس کروز 400 و استاست 550 و هایویژن 96 96 تست کردم همه این مشکل رو داشتند
حال تا انجایی که متوجه شدم این قضیه ربطی به ال سی دی نداره و مربوط با ----- میشه
مثلا پی سی رو به ال سی دی اتصال دادم فیلمهای دانلودی از اینترنت اصلا این مشکل رو ندارند
ولی فیلمی که با ----- ضبط کردم این مشکل رو داره چه اچ دی چه غیر اچ دی
همچنین در دستگاه بلو ری این مشکل وجود نداره
دوستان اگه ممکنه شما هم با ----- های مختلف چک کنید ببینید انچه برای من اتفاق میفته برای شما هم میفته در صحنه های متحرک
یادتون باشه من چندین ال سی دی و پلاسما و سه تا ----- رو امتحان کردم
من احتمال میدم بخاطر کیفیت پایین تیونر ----- هاست یا عدم توانایی دیکودینگ بلادرنگ سی پی یو این رسیورها در صحنه های متحرکه
بهترین جایی که هم متوجه این موضوع میشید در اخبارها
و پخش فوتیاله
در اچ دی شدیدتر این موضوع
سپاس

jo_jumper
18-02-2012, 15:03
من این مشکل رو با استارست 550 داشتم، که برای من وخیم تر بود و کلا تصویر سایه داشت، حتما مشکل از ----- . باید قبل از اینکه پول دستگاه رو بدی خودت یه بار تو خونه چک کنی.