PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم بازيافت اطلاعات حذف شده

mehdid941
02-02-2012, 17:09
با سلام خدمت دوستان عزيز
بنده مموري 4 گيگ سيليكون پاور دارم كه به اشتباه با استفاده از نرم افزار فلش مموري تولكيت (flash memory toolkit) اطلاعاتش رو حذفِ كامل كردم و حالا ميخوام برشون گردونم كه با هر نرم افزاري تلاش ميكنم نتيجه نميده از دوستان عزيز خواهش ميكنم كمكم كنيد(اطلاعات خيلي مهمه)
قبلا از مساعدت شما قدرداني ميكنم

Fr.Chemi3t
02-02-2012, 17:23
با سلام خدمت دوستان عزيز
بنده مموري 4 گيگ سيليكون پاور دارم كه به اشتباه با استفاده از نرم افزار فلش مموري تولكيت (flash memory toolkit) اطلاعاتش رو حذفِ كامل كردم و حالا ميخوام برشون گردونم كه با هر نرم افزاري تلاش ميكنم نتيجه نميده از دوستان عزيز خواهش ميكنم كمكم كنيد(اطلاعات خيلي مهمه)

با نرم افزار recovery my file میتونی اما این نرم افزارها یک یا نهایت 2 لایه بتونند ریکاوری کنند لایه های بیشتر رو با دستگاه بازیابی می کنند

Hamed DC
03-02-2012, 11:22
با سلام خدمت دوستان عزيز
سلام.
این نرم افزارها معمولا اطلاعات رو به لایه های زیرینتر میبره و امکان بازیابی رو خیلی خیلی پایین میاره. اگه اطلاعات
براتون مهمه باید سخت افزاری مورد بازیابی قرار بگیره.

mehdid941
04-02-2012, 11:32
بسیار از متشکر از محبت شما(حامد و Fr.Chemi3t ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))