PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام windows security

MOHAMMAD2010
02-02-2012, 16:45
سلام
من از امروز توی نت هر صفحه ای رو باز میکنم ( با هر مرورگری ) این پیغامو میده چی کار کنم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cool11
02-02-2012, 16:48
واسه منم فقط تو همین سایت میده!

milad.p30
02-02-2012, 18:07
سلام . تولبار یا فایلی از این سایت ندارید؟
وقتی که بروزر خودتونو اجرا میکنید فایل مرتبط با این سایت هم اجرا میشه که نیاز به پسورد و یوزر داره.

jafarian
02-02-2012, 23:00
اگراین مشکل دراینترنت اکسپلور دارین طبق سایت پایین عمل کنید واین سایتی که اول قراردادم طبق سایت توپنجره block اینترنت اکسپلورخودتون قراربدین:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MOHAMMAD2010
03-02-2012, 13:18
من این مشکلو هم تو ie دارم هم تو فایرفاکس !
البته الان فقط وقتی سایت asriran.com رو باز میکنم میاد !!! احتمال داره مشکل از اون سایت باشه ؟

milad.p30
03-02-2012, 15:12
سلام واسه فایر فاکس میتونی این کارو انجام بدی:
1. فایر فاکس رو باز کن . از منوی "Tools" گزینهِ "Add-Ons" رو انتخاب کن . سپس بر روی "Get Add-ons"کلیک کن سپس "Browse All Add-ons." حالا کلمات "blocksite" را در نوار ابزار سرچ تایپ کنو Enter بزن.
2. بر روی "Add to Firefox" کلیک کن و سپس آنرا اینستال بنما و بعد از نصب فایر فاکس رو ریستارت کن.
3. مسیر اولی را دوباره طی کن تا پنجره Add-ons باز شه حالا بر روی دکمه "Preferences" مربوط به BlockSites کلیک کن. مطمئن شو که تیک "Blacklist" زده شده باشه همچنین تیک های "Enable BlockSite," و "Enable warning messages" و "Enable link removal."
4. روی دکمه "Add" کلیک کن سپس آدرس سایتی که می خواهی بلاک شه رو وارد کن (مثلا:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بر روی OK کلیک کن و در آخر هم فایر فاکس خودت و ریستارت کن.
امیدوارم کمک کننده باشه و مشکل شما حل بشه.

jafarian
03-02-2012, 15:21
من این مشکلو هم تو ie دارم هم تو فایرفاکس !
البته الان فقط وقتی سایت asriran.com رو باز میکنم میاد !!! احتمال داره مشکل از اون سایت باشه ؟

واسه ie طبق روش بالا واسه فایرفاکس طبق پست پایین برین.