PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم عامل symbian

ilailaila
02-07-2006, 23:25
این سیستم عامل چه تاثیری بر انتخاب گوشی میزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

metal_militia
02-07-2006, 23:49
خوب اگه از من بخای :
من به شخصه من خودم هم 6630 داشتم هم ن 70 هم پاکت پی سی الانم و 550 دارم
پاکت پی سی که خریدش بزرگترین اشتباهه بر خلاف اسمش!!!
سیمبیان یه سیستم عاملی که گوشی شما یه سری برنامه ها رو نیاز 100% رو داره تا کامل شه و در کنارش یه سری برنامه که بیشتر جنبه سر کاری داره البته جاوا هم جز بازی هیچی نداره (گوشي هاي سيمبيان جاوا هم دارن)
6600 هم سيمبيان داره ولي چرا كنار رفت!! نه كيفيت عكس داشت نه صدا نه ظاهر و...
اگه میخای انتخاب خوبی داشته باشی در درجه اول کیفیت صدا دوربین و ظاهر ... رو مد نظر قرار بده و بعد پولی که میخای بدی ...
و اونوقت در مورد سیمبیان و جاوا بودنش تصمیم بگیر!
یادت باشه یه گوشی می تونه mp3 player یا دوربین( در مواقع ضروری والا واسه عکس های مهم.. نه) خوبی باشه
!!!ولی هیچ وقت عمرا نمیتونه مثه یه کامپیوتر باشه که با هاش بشه عکس ادیت کرد یا کلیپ ساخت یا ....!!!
و برنامه خور بودن يه جنبه بيشتر ...
البته گوشی های سیمبیان زیاد داریم ولی من نوکیا رو مد نظر گرفتم (uiq هاي سوني اريكسون مثتسني نيستند)

metal_militia
03-07-2006, 10:55
کسی نظری نداره!!!!!!!!!!!!!!

reza_M
03-07-2006, 11:13
به نظر من بستگي به استفاده كننده گوشي داره
من شخصا اگه خواستم گوشيمو عوض كنم حتما به داشتن سيستم عامل خيلي توجه مي كنم چون اگه سيستم عامل نداشته باشه خيلي از كارهايي كه مي شود با گوشي انجام داد را از دست مي دي
ولي دوربين اصلا براي مهم نيست (نداشته باشه بهتره) چون عكسهايي كه با گوشي مي گيري بدرد نمي خوره و كيفيت يك دوربين 100 توماني را هم نداره
غير از سيستم عامل شارژ خوب هم مهمه

x-boy
03-07-2006, 11:33
اگه دنبال برنامه و .... اينا نيستي سيمبيان نگير

Devil Lord
03-07-2006, 11:34
اگر مبایلی بگیری که Symbain داشته باشه میتونی یکسری از برنامه ها که مثالش از برنامه های قفل گذار روی گوشی تا مددیریت SMS و ....باشه نصب کنی و بازی های جالبی هم برای Symbain طراحی میشه که نصبت به جاوا گرافیک و کیفیت بالاتری دارن
یکی از آشنایانمون رفت یک S700i خرید حسابی سرش کلاه رفت چون فقط جاوا اجرا میکنه و سیمباین نداره و خیلی از امکانات یک گوشی بی بهره مونده

B.Spears
03-07-2006, 11:38
كاشكي اين تاپيك رو توي انجمن نوكيا ميزدي اونجا ميتونستي جواب هاي بهتري بگيري

Meisam
03-07-2006, 12:45
سلام
منتقلش کردم به انجمن اصلی کلوپ گوشی ها
در ضمن این تاپیک رو بخون
==============+++=============
سیمبیان -Symbian - چیست ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
==============+++=============

ممـنــون :)
مـیـثــم

STAYWITHME
03-07-2006, 12:56
خب منم یه توضیح بدم در حال حاضر اکثر نرمافزار ها برای گوشی های سیمبیان ساپورت هست . ولی گوشی های جاوا مثل سامسونگ اکثرا جاوا هستند و نرم افزار توپ واسشون کم هست .
تفتوت عمدش در اینه که برنامه نویس ها توجهشون رو بیشتر به طرف سیمبیان جلب کردن چون اکثر گوشی های نوکیا که یوزر زیادی هم دارن سیمبیان هستن و برنامه نویس هم فکر پول در اوردنه و ...........

ilailaila
03-07-2006, 17:57
میشه سونی اریکسونایی که این سیستم عامل دارن معرفی کنین؟؟؟؟؟؟؟

STAYWITHME
03-07-2006, 21:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این سایت رسمی سونی اریکسون .
این هم سایت سیمیان : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

STAYWITHME
03-07-2006, 21:55
اینم یه منبع واسه مشخصلت انواع گوشی ها :

اینم یکی دیگه :