PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای دانلود کل محتوای یک سایت

masoudtr
01-02-2012, 20:27
نرم افزار برای دانلود کل محتوای یک سایت میخوام
یک نرم افزار راحت و بی مشکل و مطمئن معرفی کنید
چند تا را خودم امتحان کردم خوب کار نمیکرد

AlexanderMahone
01-02-2012, 22:34
نرم افزار برای دانلود کل محتوای یک سایت میخوام
یک نرم افزار راحت و بی مشکل و مطمئن معرفی کنید
چند تا را خودم امتحان کردم خوب کار نمیکرد

از دانلود استودیو استفاده کردید؟

masoudtr
01-02-2012, 22:35
از بین بردن این مشکل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wers%2FAnswer%252038.html)
چه ربطی داشت به پست من؟؟؟؟؟

AlexanderMahone
01-02-2012, 22:39
چه ربطی داشت به پست من؟؟؟؟؟
اشتباه شد جواب رو در پست تغییر داده شده گفتم:11:

jafarian
01-02-2012, 22:48
پیشنهاد من استفاده از برنامه های HTTrack Website Copier یا که Teleport Pro یا Website Ripper Copier هستش :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

abc222
05-02-2012, 21:43
سلام میشه بگین چطوری میشه از این نرم افزار ها استفاده کرد

jafarian
05-02-2012, 22:52
سلام میشه بگین چطوری میشه از این نرم افزار ها استفاده کرد

برنامه HTTrack Website Copier دان کنید بعدشم بزارین روی حالت دیفالت نصب بشه بعدم اجراش کنید تو صفحه اول گزینه next بزنید داخل صفحه دوم طبق شماره 1 یک اسم انتخاب کنید طبق شماره 2 میتونید مسیر فایل خودتون که سیو میشه رو مشخص کنید بعدشم روی next کلیک کنید تو صفحه بعدم طبق شماره 4 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم طبق شماره 5 آدرس سایت خودتون مشخص کنید بعدم روی next کلیک کنید تو صفحه آخرم که عملیات دانلود مشاهده میکنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m.prodigy
07-02-2012, 01:03
به فرض که ما بخوایم فقط انجمن ویندوز 7 همین سایت رو جدا از حجیم بودنش دانلود کنیم.ایا راهی هست؟ایا نرم افزار پیش بینی میکند که حجم سایت چقدر است؟:40: