PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ سیستم با مشغول شدن 50% سی پی یو

ghasem13
31-01-2012, 23:51
سلام دوستان.
چند روزی هست که سیستم ناجور قاتی کرده و معمولا چند دقیقه بعد از روشن کردنش یکی از نرم افزار ها (تا جایی که فهمیدم فرقی نمی کنه کسپر ،

فایر فاکس ، svchost و حتی explorer ) دقیقا 50% از سی پی یو رو مشغول می کنن و سیستم هنگ می کنه به طوری که تنها راه ری استارت کردن

سیستم از کلید روی کیس هست.

دو روز پیش ویندوز رو هم عوض کردم ولی فرقی نکرده و این مشکل کماکان ادامه داره.

تو این عکسی که می زارم همین طور که می بینید این بار این اتفاق برای taskhost افتاده و نصف سی پی یو رو اشغال کرده.
منتظر راهنمایی اساتید هستم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A M ! N
01-02-2012, 00:00
سلام دوستان.
چند روزی هست که سیستم ناجور قاتی کرده و معمولا چند دقیقه بعد از روشن کردنش یکی از نرم افزار ها (تا جایی که فهمیدم فرقی نمی کنه کسپر ،

فایر فاکس ، svchost و حتی explorer ) دقیقا 50% از سی پی یو رو مشغول می کنن و سیستم هنگ می کنه به طوری که تنها راه ری استارت کردن

سیستم از کلید روی کیس هست.

دو روز پیش ویندوز رو هم عوض کردم ولی فرقی نکرده و این مشکل کماکان ادامه داره.

تو این عکسی که می زارم همین طور که می بینید این بار این اتفاق برای taskhost افتاده و نصف سی پی یو رو اشغال کرده.
منتظر راهنمایی اساتید هستم...

سلام../.

در کنار راهنمایی هایی که اینجا میشین ، این پست رو هم مطالعه کنین و لوگ نرم افزار مربوطه رو در همون تاپیک قرار دهید.

ممکن هست که ویروس روی سیستمتون باشه.

موفق باشین/.

axson
01-02-2012, 01:08
سلام دوستان.

سلام بر شما
جای نگرانی نیست.
TASKHOST یک فرآیند عمومیه که به عنوان یک میزبان برای فرآیندهایی که از DLL ....
در راه اندازی TASKHOST بخشی از خدمات رجیستری برای ساخت یک لیست از خدمات مبتنی بر DLL که باید بارگذاری بشن بررسی میشه و سپس بارگذاری میشن.
این "روند" مربوط هست به 7 سیستم عامل مایکروسافت نسخه 32 بیت.ی
ادرس این "روند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای فعال یا غیر فعالسازیش به مدیر وظیفه "Task Manager" سپس زبونه " "Performance " برید
اون پایین "Resource Monitor" رو اجرا کنید.
اونجا میتونید، گزارشهایی رو درباره، سخت افزارتون، روندهای در حال اجرا، میزان مصرف هر قطعه، و همچنین فعال/غیر فعال کردن روندها ببینید، به اونجا برید و روند مورد نظر رو متوقف "Stop" کنید

ghasem13
01-02-2012, 09:21
رو سیستم کسپر اینترنت سکوریتی 2012 نصبه و آپدیتش هم مال 2 روز پیشه.

چند دقیقه پیش که میخواستم جواب بدم دوباره این مشکل پیش اومد اینبار پروسس mobsyne.exe مشکل پیدا کرد و باز مجبور شدم از کلید رو کیس ری استارت کنم!:41:
اینم لوگ فایل برنامه

axson
01-02-2012, 14:40
"mobsync.exe" یه هماهنگ ساز همراه که جزئی از ترکیبات مرورگر اینترنت اکسپلور است.
صفحات وب آفلاین رو همگام سازی میکنه، اسناد، تقویم، نامه های پست الکترونیک افلاین رو ویرایش میکنه.

اگه ادرسش اینجاست:

بهش کاری نداشته باشین،
اما اگه جای دیگست احتمال اینکه، ویروس، جاسوس افزار، تروجان و یا کرم باشه هست.
منتظر جواب شما هستم.

ghasem13
01-02-2012, 15:08
"mobsync.exe" یه هماهنگ ساز همراه که جزئی از ترکیبات مرورگر اینترنت اکسپلور است.
صفحات وب آفلاین رو همگام سازی میکنه، اسناد، تقویم، نامه های پست الکترونیک افلاین رو ویرایش میکنه.

اگه ادرسش اینجاست:

بهش کاری نداشته باشین،
اما اگه جای دیگست احتمال اینکه، ویروس، جاسوس افزار، تروجان و یا کرم باشه هست.
منتظر جواب شما هستم.

سلام.
تشکر برا توضیحات ولی مشکل من هنگ کردن بی دلیل سیستم هست و هر بار یکی از این برنامه ها باعث هنگ میشه و مواردش همیشه متفاوته.

A M ! N
01-02-2012, 17:59
سلام../.

شما دارای پروسسهای خیلی کمی بودین ، به نظر میاد که بیشتر برنامه هاتون ( البته اگه برنامه هایی داشته باشین ) بالا نیومده بودن ، یا اینکه به تازگی ویندوز نصب کرده باشین و ویندوز تازه نصب باشه..

به هرحال هیچ پروسس که مشکوک باشه در سیستم شما دیده نمیشه... به استثنای اینکه شما دارای برنامه ی ask.com هستین با این آدرس :
C:\Program Files\Ask.com\GenericAskToolbar.dll

که توصیه میکنم پاکش کنین از داخل add or remove یا uninstall programs این برنامه ی ask toolbar یا ask.com رو پاک کنین..

دلیل هم این هست که این برنامه به طور فراگیری از پهنای باند شما استفاده خواهد کرد، و معمولا راه همواری هست برای ورود مالوارها به سیستم شما../.

اما اینکه دقیقا چه قضیه ای پشت هنگ های شما هست ، بهتره که به حالت safe mode به سیستم وارد بشین و اونجا هم بررسی کنین که آیا این هنگها وجود دارد یا خیر..//.

توصیه میکنم برنامه ی MBAM رو دریافت کنین حتما و با اون هم سیستمتون رو اسکن کنین یکبا../.پ

موفق باشین./.

axson
01-02-2012, 18:11
سلام.
تشکر برا توضیحات ولی مشکل من هنگ کردن بی دلیل سیستم هست و هر بار یکی از این برنامه ها باعث هنگ میشه و مواردش همیشه متفاوته.

سلامی مجدد

خواهش میکنم،
من جای شما بودم همین طور متوقف میکردم روندها رو تا ببینم تا کجا پیش میره
اگه حوصله این کار رو ندارید،
تنها راهی که به نظر من میرسه اینه که:
1: سیستم عامل شما مشکل پیدا کرده، از نرم افزارهای اصلاح رجیستری استفاده کنید.
2: ویندوز رو حذف کنید، (اگه میتونید کل دیسک سخت رو فرمت کنید) بعد با دیسک نجات شرکت های امنیتی (کسپر- اویرا و...) سیستم خودتون رو بررسی کنین.

bia4beat
01-02-2012, 22:08
C:\WINDOWS\system32\hkcmd.exe

این چی هست

jafarian
01-02-2012, 22:52
C:\WINDOWS\system32\hkcmd.exe

این چی هست

تو سایت پایین توضیح کامل این ایل داده که گفته مربوط میشه به چیپست گرافیک اینتل :20:

ghasem13
01-02-2012, 23:53
سلام../.

شما دارای پروسسهای خیلی کمی بودین ، به نظر میاد که بیشتر برنامه هاتون ( البته اگه برنامه هایی داشته باشین ) بالا نیومده بودن ، یا اینکه به تازگی ویندوز نصب کرده باشین و ویندوز تازه نصب باشه..

به هرحال هیچ پروسس که مشکوک باشه در سیستم شما دیده نمیشه... به استثنای اینکه شما دارای برنامه ی ask.com هستین با این آدرس :
C:\Program Files\Ask.com\GenericAskToolbar.dll

که توصیه میکنم پاکش کنین از داخل add or remove یا uninstall programs این برنامه ی ask toolbar یا ask.com رو پاک کنین..

دلیل هم این هست که این برنامه به طور فراگیری از پهنای باند شما استفاده خواهد کرد، و معمولا راه همواری هست برای ورود مالوارها به سیستم شما../.

اما اینکه دقیقا چه قضیه ای پشت هنگ های شما هست ، بهتره که به حالت safe mode به سیستم وارد بشین و اونجا هم بررسی کنین که آیا این هنگها وجود دارد یا خیر..//.

توصیه میکنم برنامه ی MBAM رو دریافت کنین حتما و با اون هم سیستمتون رو اسکن کنین یکبا../.پ

موفق باشین./.
امشب حدود یک ساعتی تو حالت سیف مود بودم و سیستم هنگ نکرد (بازم امتحان می کنم )
این نرم افزاری که گفتی دان کنم منظورت اینه ؟

Malwarebytes' Anti-Malware 1.60.1.1000 Final

ghasem13
01-02-2012, 23:58
سلامی مجدد

خواهش میکنم،
من جای شما بودم همین طور متوقف میکردم روندها رو تا ببینم تا کجا پیش میره
اگه حوصله این کار رو ندارید،
تنها راهی که به نظر من میرسه اینه که:
1: سیستم عامل شما مشکل پیدا کرده، از نرم افزارهای اصلاح رجیستری استفاده کنید.
2: ویندوز رو حذف کنید، (اگه میتونید کل دیسک سخت رو فرمت کنید) بعد با دیسک نجات شرکت های امنیتی (کسپر- اویرا و...) سیستم خودتون رو بررسی کنین.

وقتی سیستم تو حالت هنگ میره اون روندی که باعث هنگ شده رو به هیچ صورتی نمیشه بست( اگه زیاد پیله کنم خود تسک منجر هم نات ریسپاندینگ میشه)

ویندوز رو چند روز پیش عوض کردم درست نشده !
هاردم یک ترابایته با کلی اطلاعات نمیتونم کلا فرمتش کنم.

A M ! N
02-02-2012, 00:07
امشب حدود یک ساعتی تو حالت سیف مود بودم و سیستم هنگ نکرد (بازم امتحان می کنم )
این نرم افزاری که گفتی دان کنم منظورت اینه ؟

Malwarebytes' Anti-Malware 1.60.1.1000 Final
بله اون نرم افزار رو که گفتم دانلود کنین همون هستش ، از هر سایتی گرفتین آخرین ورژنش رو بگیرین ، سایت معتبر بگیرین.

موفق باشین../.

ghasem13
03-02-2012, 11:25
دیروز دوبار گذاشتم اسکن کنه که هر دو بار هنگ کرد (وسط اسکن )

دیشب رفتم تو سیف مود اونجا مشکلی پیش نیومد و کامل اسکن کرد حدود 44 تا مورد پیدا کرد که اکثرا کیجن های نرم افزار ها بود و چند مورد هم اینجا پیدا کرد System Volume Information تو درایو E که اونها رو گذاشتم پاک کنه.

ولی مشکل کماکان حل نشده و هنوز هنگ میکنه فایل تکست رو در ادامه میزارم.

به نظرت چه قدر احتمال داره که مشکل سخت افزاری باشه ؟(هارد ، سی پی یو و یا کارت شبکه )
راحتی هست که بشه سخت افزار رو چک کرد ؟

A M ! N
03-02-2012, 13:23
دیروز دوبار گذاشتم اسکن کنه که هر دو بار هنگ کرد (وسط اسکن )

دیشب رفتم تو سیف مود اونجا مشکلی پیش نیومد و کامل اسکن کرد حدود 44 تا مورد پیدا کرد که اکثرا کیجن های نرم افزار ها بود و چند مورد هم اینجا پیدا کرد System Volume Information تو درایو E که اونها رو گذاشتم پاک کنه.

ولی مشکل کماکان حل نشده و هنوز هنگ میکنه فایل تکست رو در ادامه میزارم.

به نظرت چه قدر احتمال داره که مشکل سخت افزاری باشه ؟(هارد ، سی پی یو و یا کارت شبکه )
راحتی هست که بشه سخت افزار رو چک کرد ؟

سلام لطفا لوگ MBAM رو یکجای دیگه آپلود کنین ، گویا فییلتر هستش..

با تشکر../.

ghasem13
03-02-2012, 13:47
سلام لطفا لوگ MBAM رو یکجای دیگه آپلود کنین ، گویا فییلتر هستش..

با تشکر../.
اینم لینک جدید.

A M ! N
03-02-2012, 14:03
اینم لینک جدید.

ممنونم..

شما لطف کنید کاسپر اسکای رو از روی سیستم پاک کنین به طور کامل mbam هم به همین شکل.. اگه برنامه ی سنگین دیگه ای هم دارین پاک کنین از روی سیستم..

لوگ شما بیشترش شامل تروجانهای نه چندان مهم بود ، که ربطی به فایلهای exe مختلف نمیتونه داشته باشه.

اگه هم برنامه ی دیگه ای دارین که فکر میکنین که سنگین هست رو پاک کنید، نتیجه رو اطلاع بدین.

موفق باشین../.

axson
03-02-2012, 16:36
وقتی سیستم تو حالت هنگ میره اون روندی که باعث هنگ شده رو به هیچ صورتی نمیشه بست( اگه زیاد پیله کنم خود تسک منجر هم نات ریسپاندینگ میشه)

ویندوز رو چند روز پیش عوض کردم درست نشده !
هاردم یک ترابایته با کلی اطلاعات نمیتونم کلا فرمتش کنم.
اون دو راه دیگه رو چی؟ امتحان کردی؟
1: استفاده از نرم افزارهای اصلاح رجیستری
2: سیستم عامل رو با استفاده از دیسکهای نجات بررسی کنین.

ghasem13
03-02-2012, 18:02
اون دو راه دیگه رو چی؟ امتحان کردی؟
1: استفاده از نرم افزارهای اصلاح رجیستری
2: سیستم عامل رو با استفاده از دیسکهای نجات بررسی کنین.
به نظرت ویندوزی که تازه عوض شده احتمالش هست که رجیستریش مشکل دار شده باشه؟خودت چه نرم افزاری پیشنهاد میدی؟
در مورد راه دوم ; آنتی ویروسم کاملا آپدیته و چند بار اسکن کردم چیزی پیدا نکرده

ghasem13
03-02-2012, 18:38
ممنونم..

شما لطف کنید کاسپر اسکای رو از روی سیستم پاک کنین به طور کامل mbam هم به همین شکل.. اگه برنامه ی سنگین دیگه ای هم دارین پاک کنین از روی سیستم..

لوگ شما بیشترش شامل تروجانهای نه چندان مهم بود ، که ربطی به فایلهای exe مختلف نمیتونه داشته باشه.

اگه هم برنامه ی دیگه ای دارین که فکر میکنین که سنگین هست رو پاک کنید، نتیجه رو اطلاع بدین.

موفق باشین../.
هر دو تاشو نو پاک کردم ولی تغییری نکرد غیر این دو تا رو سیستم چند تا نرم افزار دیگه هم نصب هستن که به نظرم هیچ کدوم سنگین نیستن

Any Video Converter Professional
HWMonitorPro
VirtualCloneDrive
Fast AVI MPEG Joiner
Folder Security Personal 4.1
Foxit Reader
Internet Download Manager
JetAudio
Mozilla Firefox
Narcis Soft
Photoshine
PowerISO
raidcall
Solveig Multimedia
The KMPlayer
Total Video Converter
WinRAR
Yahoo!
Adobe Photoshop CS2+درایور های شبکه ، صدا ، گرافیک ،

تقریبا تمام نرم افزارهایی که نصب دارم همین ها هستن.

نظرت رو نگفتی که احتمالش هست این مشکل از سخت افزار هاباشه نرم افزاری برای برسی این مورد نیست؟

نظرت در مورد نصب یه ویندوز جدید چیه؟( ویندوز xp )

A M ! N
04-02-2012, 02:00
هر دو تاشو نو پاک کردم ولی تغییری نکرد غیر این دو تا رو سیستم چند تا نرم افزار دیگه هم نصب هستن که به نظرم هیچ کدوم سنگین نیستن

Any Video Converter Professional
HWMonitorPro
VirtualCloneDrive
Fast AVI MPEG Joiner
Folder Security Personal 4.1
Foxit Reader
Internet Download Manager
JetAudio
Mozilla Firefox
Narcis Soft
Photoshine
PowerISO
raidcall
Solveig Multimedia
The KMPlayer
Total Video Converter
WinRAR
Yahoo!
Adobe Photoshop CS2+درایور های شبکه ، صدا ، گرافیک ،

تقریبا تمام نرم افزارهایی که نصب دارم همین ها هستن.

نظرت رو نگفتی که احتمالش هست این مشکل از سخت افزار هاباشه نرم افزاری برای برسی این مورد نیست؟

نظرت در مورد نصب یه ویندوز جدید چیه؟( ویندوز xp )
سلام...

برنامه هاتون که زیاد بود ، اما بازم هیچ ارتباطی نمیتونه داشته باشه به این نوع از هنگ...

شما گفتین که داخل Safe mode سیستمتون هنگی نداشت درسته ؟

داخل Safe mode درایورهای گرافیک ، صدا ، شبکه و یکسری برنامه های دیگه کلا لود نمیشن. یعنی عملا شما کارت گرافیک ، صدا یا شبکه ندارین. پس مشکل میتونه از این چندتا باشه...

اما هارد و رم ... تقریبا مهمترین بخشهایی هستن که میتونن باعث اصلی این مشکل باشن. پیشنهاد میکنم هارد رو حتما برای بدسکتور تست کنین با نرم افزار ، و همچنین برای چک دیسک.

برای بدسکتور یک نرم افزار بگیرین بسته به نوع هاردتون.مثلا برای مکستور :

اما برای چک دیسک ، روی درایو راست کلیک کنید و به بخش tools برین و گزینه ی Check now رو بزنین و دو تاتیک اول رو بزنین و گزینه ی check رو بزنین ، ممکنه بگه در ریستارت بعدی اینکار رو انجام میده، اینکار رو برای تمام درایواتون انجام بدین. زمان بر هم هست که باید بزارین تا انجام بشه کامل.

یک نرم افزار هم بهتون معرفی میکنم که بتونین کل سخت افزارهارو باهاش تست کنین:

موفق باشین../.

A M ! N
04-02-2012, 12:41
راستی دوست عزیز شما به هنگام این هنگها ماوستون هم گیر میکنه ؟ مثلا پیکسل پیکسل حرکت کنه ؟

من مث این مشکل رو قبلا داشتم ، به طرز عجیبی مشکل با کارت شبکه بود ! که البته کارت شبکه روی PCI نصب میشه ، شما بهتره که همه ی قطعات رو یکبار باز کرده از روی PCI ها ، و امتحان کنید قطعاتی که روی PCI هستند میتونه کارت شبکه باشه ، مودم باشه، کارت یو اس بی باشه ، اگه همچین چیزایی دارین برای مدتی بازشون کنید و امتحان کنید،

هاردتون رو به وضعیت master و slave چنج کنید مخصوصا اگه هاردتون IDE هستش، اگه ساتا هم هست روی پایه های دیگه ی Sata امتحان کنید، یکبار DVD تون رو قطع کرده و باز امتحان کنید، همچنین BIOS رو به حالت پیشفرض در بیارین.

موفق باشین../.

ghasem13
05-02-2012, 09:12
راستی دوست عزیز شما به هنگام این هنگها ماوستون هم گیر میکنه ؟ مثلا پیکسل پیکسل حرکت کنه ؟

من مث این مشکل رو قبلا داشتم ، به طرز عجیبی مشکل با کارت شبکه بود ! که البته کارت شبکه روی PCI نصب میشه ، شما بهتره که همه ی قطعات رو یکبار باز کرده از روی PCI ها ، و امتحان کنید قطعاتی که روی PCI هستند میتونه کارت شبکه باشه ، مودم باشه، کارت یو اس بی باشه ، اگه همچین چیزایی دارین برای مدتی بازشون کنید و امتحان کنید،

هاردتون رو به وضعیت master و slave چنج کنید مخصوصا اگه هاردتون IDE هستش، اگه ساتا هم هست روی پایه های دیگه ی Sata امتحان کنید، یکبار DVD تون رو قطع کرده و باز امتحان کنید، همچنین BIOS رو به حالت پیشفرض در بیارین.

موفق باشین../.

نه موس مشکلی نداشت ودرست کار میکرد
تقریبا تمام کارهایی که گفته بودی رو انجام دادم(مثل قطع کردن سی دی رام و برداشتن باطری )

نمی دونم با این اتفاق مربوط میشه یا نه ولی چند وقت قبل تا جایی که یادمه قبل این خرابی ها یه کارت تی وی رو سیستم نصب بود ومشکل دار شده بود یعنی وقتی روشنش می کردم چند ثانیه بعد تصویر صابت می موند و

فقط صدا می اومد وبرا بستن برنامه اش هم مشکل داشتم ، و باز همون حدود یه مدت وقتی با موس یه پنجره رو حرکت میدام از باند ها یه صدای خش خش البته نه چندان بلند می اومد انگار رو باند ها یه نویز افتاده باشه.

دیروز رو سیستم ویندوز ایکس پی نصب کردم و به غیر از درایور صدا ، شبکه و گرافیک و یه پلیر و بروزر چیزی نریختم.فعلا درست کار می کنه و مشکلی نداره !

شاید چند روزی سرم شلوغ بشه و نتونم سر بزنم به انجمن ولی کارهایی که تو پست 21 گفتی رو حتما انجام می دم و خبرش رو می دم.

farshidcivil
08-02-2012, 21:42
منم این مشکلو دارم
هر کاری بگین کردم، ولی درست نشده
حتی windows update هم disable شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M ! N
09-02-2012, 02:13
منم این مشکلو دارم
هر کاری بگین کردم، ولی درست نشده
حتی windows update هم disable شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F)

سلام...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انجام بدین نتیجه رو بگین :

1--روی همون Svchost.exe راست کلیک کنید و گزینه ی go to services رو بزنین بعد میره به سرویسهایی که تحت svchost اجرا میشه ، اونجا یکی یکی سرویس ها رو غیر فعال کنین ببینین با غیر فعال کردن چه سرویسی هنگ و درصد استفاده ی CPU میاد پایین.

2-- راه بعدی اینه که کارت صدا رو موقتا uninstall کنین و باز امتحان کنید.

3-- درصورتی که راههای بالا جواب ندادن ، این فایل رو بگیرین و اجرا کنید :

شاد باشید..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidcivil
09-02-2012, 10:58
سلام...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انجام بدین نتیجه رو بگین :

1--روی همون Svchost.exe راست کلیک کنید و گزینه ی go to services رو بزنین بعد میره به سرویسهایی که تحت svchost اجرا میشه ، اونجا یکی یکی سرویس ها رو غیر فعال کنین ببینین با غیر فعال کردن چه سرویسی هنگ و درصد استفاده ی CPU میاد پایین.

2-- راه بعدی اینه که کارت صدا رو موقتا uninstall کنین و باز امتحان کنید.

3-- درصورتی که راههای بالا جواب ندادن ، این فایل رو بگیرین و اجرا کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7288626234%2FAMiN.bat.html)

شاد باشید..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thanks for replay

1-1- بعضی از سرویسا stop نمیشن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2-1 - اون سرویسایی که متوقف میشنم CPU Usage کم نمیشه، کل svchost رو غیر فعال کردم ولی svchost دیگه ای جاشو میگیره و cpu usage=100% اگه مودم روشن و یا خاموش شه svchost.exe با user name ،
network service جاشو میگیره

3-1- کل svchost ها

البته با غیرفعال کردن یکیشون که PID=1084 بود cpuusage یه 50 درصدی کم شد

(بطور کلی اگه یه مدتی سیستم بدون اجرای هیچ برنامه ای بمونه CPU usage کم میشه ولی اگه مودم خاموش روش بشه و یا هر فایل Executable اجرا بشه CPU اشغال میشه)

2- کارت صدارو از اینجا Uninstall کنم؟

چرا کارت صدا؟ واسه install کردن دوبارش چیکار باید کرد؟

3- اون فایلتون فک کنم ایراد داره، یه فایل html دانلود میشه