PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقابله با -- پسورد ویندوز ؟

K A R I M I
31-01-2012, 22:14
سلام
من برای اکانت خودم و همچنین اکانت ادمین پسورد گذاشته ام ، ولی داداشم با یک سری از برنامه ها پسورد اکانت ادمین رو ریست میکنه و وارد کامپیوتر میشه !
آیا راهی هست که جلوی این عمل رو بگیرم ؟
یک ترفند یا استفاده از یک برنامه که فقط و فقط خودم بتونم با کامپیوتر کار کنم و هیچ کس دیگه ای نتونه از هیچ طریقی وارد کامپیوتر بشه ؟
ممنون

C0OPeR
31-01-2012, 22:27
سلام .
همیشه یک با چند راه برای نفوذ وجود داره ! بستگی به اطلاعات نفر مقابل داره
بهترین راه برای شما گذاشتن پسورد در هنگام روشن شدن سیستم هستش و تنها راه ریست کردن اون جدا کردن باطری سیستمه ...

ali.b.y
31-01-2012, 22:43
سلام
قدیما یه روش به اسمsyskey بود که وقتی فعال می کردیش
باید حتما یه فلافی که حاوی کد بود وارد سیستم می کردی تا بتونی وارد بشی
الان که دیگه فلاپی نیست نمیدونم با فلش میشه یا نه یه سرچ بکن

jafarian
01-02-2012, 14:15
این syskey هم ازبه وسیله برنامه hirens boot cd راحت برداشته میشه تنها را استفاده از فلش برای قفل کردن سیستم که من برنامه ID USB Lock Key یا که Access Lock پیشنهاد میدم:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

K A R I M I
01-02-2012, 22:45
این syskey هم ازبه وسیله برنامه hirens boot cd راحت برداشته میشه تنها را استفاده از فلش برای قفل کردن سیستم که من برنامه ID USB Lock Key یا که Access Lock پیشنهاد میدم:20:

سلام
من برنامه اکسز لاک رو دانلود کردم و از عملکردش راضی هستم ، آیا این برنامه رو هم میشه ه ک کرد ؟
در ضمن وقتی ویندوز بالا میاد این برنامه برای ادامه کار با ویندوز پسورد میخواد که من از تنظیمات برنامه یک پسورد رو برای خودم انتخاب کردم و با اون دارم کار می کنم و مشکلی ندارم ولی وقتی می خوام وارد تنظیمات خود این برنامه بشم پسوردی رو که برای فعال کردن این برنامه می زنم رو قبول نمی کنه !!
مشکل از کجاست ؟

jafarian
01-02-2012, 22:58
تا حالا که من راهی پیدا نکردم بشه ه ک ش کرد به اونصورتم با این برنامه کار نکردم چون خودم با syskey ویندوز 7 کار میکنم درضمن برای وارد شدن داخل ویندوز باید فلشم به پورت usb وصل باشه وگرنه وارد ویندوز نمیتونید بشین ازاون برنامه دیگه هم میتونید استفاده کنید.

Переклад не
06-02-2012, 15:29

طریقه ی استفاده ازاین چطوری هست؟
مثلا فلشو میزنیم به کامپیوتر بعد چیکار میکنیم؟
من الان دانلودش کردم که رو ویندوز نصب شده و معلوم نیست چیکار داره میکنه:دی
ممنون

jafarian
06-02-2012, 17:00
طریقه ی استفاده ازاین چطوری هست؟
مثلا فلشو میزنیم به کامپیوتر بعد چیکار میکنیم؟
من الان دانلودش کردم که رو ویندوز نصب شده و معلوم نیست چیکار داره میکنه:دی
ممنون

شما این برنامه Active Lock از لینک پایین دان کنید بعدشم نصبش کنید طبق شکل یک روی گزینه موردنظر کلیک کنید تا بتونید برنامه رو رجیستر کنید تو قسمت شماره 2 هم فلش قرار میگیره تو قسمت 3 هم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید برنامه فعال میشه برای وروز به ویندوز نیازبه فلش دارین .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Переклад не
06-02-2012, 18:43
شما این برنامه Active Lock از لینک پایین دان کنید بعدشم نصبش کنید طبق شکل یک روی گزینه موردنظر کلیک کنید تا بتونید برنامه رو رجیستر کنید تو قسمت شماره 2 هم فلش قرار میگیره تو قسمت 3 هم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید برنامه فعال میشه برای وروز به ویندوز نیازبه فلش دارین .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای 7 64 بیتی پیشنهاد دیگه ای ندارید؟
این با 64 بیت دشمنی داره

jafarian
06-02-2012, 22:55
برای 7 64 بیتی پیشنهاد دیگه ای ندارید؟
این با 64 بیت دشمنی داره

اگر بانسخه 64 بیتی مورد داره که پیشنهاد من استفاده از syskey خود ویندوز برای قفل کردن ویندوز اون برنامه دیگه رو که تو پست بالا معرفی کردم اونم تست کنید .

Переклад не
06-02-2012, 23:15
ممنون برنامه ی قبلی رم نصب کردم
این syskey خود ویندوز چطوریه؟
ممنون