PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز اورجینال لپتاپ

sinasss
31-01-2012, 17:50
سلام دو تا سوال داشتم
1-من تازه زیر لپ تاپم رو نگاه کردم دیدم رو بر چسبش نوشته win7 home prem oa mea چون یه مقدارش پاک شده مطمئن نیستم ولی product key کاملا معلومه ولی از روز اول با win ultimateروش نصب بوده
آیا میشه ویندوز home premاورجینال رو با این کدا نصب کرد؟
2همون ویندوز ultimate غیر اصل بهتره یا home prem رو با خرید از سایت ماکروسافت ultimate کنم؟

pcsoft
31-01-2012, 19:53
ویندوز 7 Ultimate نصب کنید و خودتون با Windows 7 Loader کرکش کنید.. فرقی با اورجینال نداره.(در ایران)

sinasss
31-01-2012, 21:10
ویندوز 7 Ultimate نصب کنید و خودتون با Windows 7 Loader کرکش کنید.. فرقی با اورجینال نداره.(در ایران)
نه اورچینال اورجینال

golabi2
31-01-2012, 22:31
منم همین کار رو کردم.آپدیت هم میشه کرد فقط یکی از آپدیت ها رو نباید نصب کنی

sinasss
01-02-2012, 13:26
یعنی نمیشه ویندوز home prem اورجینال باproduct key پشت لپ تاپ نصب کرد آخه من نمی خوام ویندوز کرک شده روش بریزم آگه ما اینطوری باشیم فردا این بلاها سرخودمون میاد

1navid
01-02-2012, 13:37
عزیز ویندوز نسخه home ضعیف ترین نسخه ماکروسافت هستش و باهاش به مشکل بر می خورید بهتره نسخه ultimate رو نصب کنید و کرکش کنید
هیچ فرقی هم با اورجینال نداره

sinasss
01-02-2012, 14:20
عزیز ویندوز نسخه home ضعیف ترین نسخه ماکروسافت هستش و باهاش به مشکل بر می خورید بهتره نسخه ultimate رو نصب کنید و کرکش کنید
هیچ فرقی هم با اورجینال نداره
نه من می خوام home نصب کنم بعد با یه لایسنس 140 تومنی از ماکروسافت بخرم
من خیلی با کامپیوتر کار حرفه ای میکنم و نمی خوام قفل کنه

1navid
01-02-2012, 19:59
عزیز دل لایسنس home فقط رو نسخه ویندوز home جواب میده
ولی نکن این کارو به خدا نسخه کرک شده با نسخه اورجینال هیچ فرقی نمی کنه من الان 6 ماهه که این ویندوز رو نصب کردم و همیشه هم آپدیت میشه حتی نرم افزار هم بهش اضافه می کنه مثل ( اینترنت اکسپلورر-آنتی وی روس خود ماکروسافت و فرامورک نسخه 4و .....) تا حالا هم کرکش پاک نشده

sinasss
01-02-2012, 21:11
عزیز دل لایسنس home فقط رو نسخه ویندوز home جواب میده

متشکرم ولی من همون home رو می خوام اونو از کجا بگیرم و چندتا ورِژن داره
آخه مال من نوشته home prem OA MEA
همون product key لپ تاپ روش کار می کنه؟