PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خروجی گرفتن در Corel VideoStudio Pro X4

smoakhavan
31-01-2012, 15:16
سلام
اول از همه بگم که بقیه پست ها رو گشتم و چیزی دستم را پر نکرده، بنابراین مجبور شدم یدونه مستقل بزنم
میخواستم بدونم با توجه به اینکه فرمت های جدیدی در کورل ویدئو استدیو خصوصا نسخه 14 اضافه شده، شما دقیقا چه فرمت با چه مشخصاتی را برای پخش فیل در رایانه پیشنهاد میکنید؟
برام کیفیت بالا اولویت اول را داره تا حجم کم، البت نه اینکه مثلا حجم یک دقیقه مثلا بره بالای 100 مگابایت ها
لطفا راهنماییم کن
ممنون

faraname
31-01-2012, 20:26
از لحاظ کیفیت و حجم بدون شک MPEG2 که میشه همون کیفیت DVD از همه مناسب تر هست . کیفیت بالا و حجم مناسب . دیگه بقیه شاید کیفیت هاشون بالاتر باشه ولی حجم ها خیلی میرن بالا . این فرمت پیشنهادی من تو نرم افزارهایی مثل PREMIERE و AVID حسابی پرکاربرد هست . تو این فرمت تقریبا هر دقیقه بین 40 تا 50 مگ حجم خواهد داشت .

smoakhavan
31-01-2012, 22:31
از لحاظ کیفیت و حجم بدون شک MPEG2 که میشه همون کیفیت DVD از همه مناسب تر هست . کیفیت بالا و حجم مناسب . دیگه بقیه شاید کیفیت هاشون بالاتر باشه ولی حجم ها خیلی میرن بالا . این فرمت پیشنهادی من تو نرم افزارهایی مثل PREMIERE و AVID حسابی پرکاربرد هست . تو این فرمت تقریبا هر دقیقه بین 40 تا 50 مگ حجم خواهد داشت .

ضمن عرض تشکر و دمت گرم
اولا این فرمت داخل ویدئو استدیو کدام گزینه است و ثانیا اگه باید کاستوم را بزنم دقیقا با چه مشخصاتی که توی این برنامه قابل تنظیم است را باید استفاده کنم؟
ممنون

faraname
01-02-2012, 14:00
ضمن عرض تشکر و دمت گرم
اولا این فرمت داخل ویدئو استدیو کدام گزینه است و ثانیا اگه باید کاستوم را بزنم دقیقا با چه مشخصاتی که توی این برنامه قابل تنظیم است را باید استفاده کنم؟
ممنون

دنبال گزینه های DVD باشید . به همین سادگی . مطلع باشید MPEG2 استاندارد فایل های DVD هست . موفق باشید