PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ویندوز 7 به جذاب ترین شکل ممکن

ila
31-01-2012, 10:38
میخوام ویندوز 7 رو اموزش بدم به نظرتون از کجا شروع کنم؟ چه مباحثی رو بگم؟ میشه یه خورده راهنمایی کنید تا روئش تدریس جذابی داشته باشم

kaivanika
01-02-2012, 06:13
از نصبش شروع کن که تازه کار های هم بدونن چی به چیه .
بعد نصب درایور ها
معرفی برنامه های خود ویندوز
آپدیت کردن
کرک کردن

AMIR MOHAMMAD . M
01-02-2012, 10:14
درباره چیزایی بگو که نمیدونن و خیلی جالبه و همین طور 7 رو با بقیه ویندوز ها مثل XP و ویستا مقایسه کن و از خوبی هاش بگو ( غیر از این هم نیست که ؟! ) تا بگن به چه استادِ خوبی و تو رو به دیگران معرفی کنن و ....
کلا درباره چیزایی بگو که افراد عادی زیاد با این چیزا آشنا نیستن و جذاب باشه دیگه .

ila
01-02-2012, 13:44
در مورد ویندوز اکس پی چطور؟ اونو چطوری یاد بدم از چه چیزهایی بگم جالب به نظر برسه؟ چون اکس پی خیلی چیز جالب نداره واقعا نمیشه روش مانور داد خیلی

AMIR MOHAMMAD . M
01-02-2012, 16:49
در مورد ویندوز اکس پی چطور؟ اونو چطوری یاد بدم از چه چیزهایی بگم جالب به نظر برسه؟ چون اکس پی خیلی چیز جالب نداره واقعا نمیشه روش مانور داد خیلی

از چیزایی بگو که همیشه جالب هست برای افراد معمولی .
مثل این که میشه با کلید پرینت اسکرین از صفحه عکس گرفت و این چیزا .
کلا هر چی میخوای بگی دقیقا تو ذهنت مرور کن و یه جوری بگو که اینگار برای خودتم جالبه .

Xp هم یه چیزایی داره دیگه مثل اینکه همه برنامه ها روش نصب میشن و سیستم ریستورش امکان بازگشت به تاریخ های خیلی قدیمی رو داره و اینا .
وقتی میخوای XP درس بدی از 7 و ویستا بد بگو ، وقتی میخوای از 7 درس بدی از بقیه بد بگو .
کلا اینا ترفند های آموزش هست دیگه .
ولی اینو بگم که آموزش 7 خیلی راحت تر از بقیه هست ، چون موارد زیادی هست که میشه گفت و این طوری وقت بیشتر از کلاس با مطالب مفید پر میشه .

ila
02-02-2012, 00:22
لیست چیزهای جالب و مفید رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
کسی میتونه بهم بگه؟ ممنون

AMIR MOHAMMAD . M
02-02-2012, 16:52
لیست چیزهای جالب و مفید رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
کسی میتونه بهم بگه؟ ممنون

از جایی که نمیشه گیر اورد و بیشتر با تجربه و کم کم آدم یاد میگره ولی اگه یه سرچ درباره ترفند های کاربردی ویندوز 7 و ویستا و ... تو گوگل کنی یه چیزایی به دست میاری .:20:

kases
02-02-2012, 16:59
اگه بتونی هسته ویندوزو تشریح کنی خیلی خوب میشه:5:

amir@sh
03-02-2012, 13:19
علاوه بر این مواردی که دوستان گفتن ابتدا سعی کن یه مختصری در مورد سخت افزار توضیح بدین و بعد از گفتن مواردیکه دوستان اشاره کردند در مورد نصب و حذف نرم افزارها و کلیدهای ترکیبی و میانبرها در محیط ویندوز و نحوه افزایش سرعت و کارایی ویندوز صحبت کنید چون اینها چیزهایی هست که مخاطب علاقه داره بشنوه

ila
07-02-2012, 21:44
هسته ویندوز رو چه جوری میشه تشریح کرد؟ یعنی چه جوری

Konami_Pc
09-02-2012, 04:05
اومدی ویندوز رو به صورت جذاب یاد بدی یا خودت میخوای تازه بصورت جذاب یاد بگیری اخه نه لیست سایتی داری بهت کمک کنه نه چیزای جذابی اینجو.ری که نمیشه کسی که میخواد کاری رو به صورت واقعا جذاب انجام بده باید اول از همه چیز ویندوز اطلاع داشته باشه من میگم بیخیال شو اینجوری بقیه دوستان هم منتظر چیزی نمیمونن با اون موضوعی که واسه این پست انتخاب کردی موفق باشی :11:

ila
09-02-2012, 12:13
بله چشم..میرم خودم یاد میگیرم

farshidcivil
09-02-2012, 13:18
دوست من
یه PDF در مورد 7 دارم (میدونم مسلط به این OS هستین) ممکنه بدردتون بخوره
من که خیلی ازش استفاده کردم، کتابه کاملیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farshidcivil
09-02-2012, 13:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])