PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پایین آمدن رنکینگ سایت در گوگل

golbarg73
31-01-2012, 03:31
با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز ببخشید که اینجا پست زدم آخه پستای مربوط به سئو رو پیدا نکردم.. یه سوال اساسی برام پیش اومده. خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.( توروخدا)
من سایتم (payaclick.com) با کلمه کلیدی درج آگهی رایگان در صفحه اول گوگل و در رتبه ششم قرار داشت یعنی ششمین سایت بود ولی الان به صفحه دوم گوگل منتقل شده با اینکه من از اون موقع که تو صفحه اول بود همش داشتم لینکهای یک طرفه جمع میکردم و از اون موقع تا الان حدود 500 تا لینک به تعداد لینکای ورودی به سایتم اضافه شده( یعنی از حدود 2 هفته پیش تا الان) ولی نمیدونم چرا به جای اینکه رتبه سایتم بهتر شه( میخواستم نفر اول بشم) بدتر شد. صفحه اول گوگل و رتبه ششم بودم ولی الان کلا از صفحه اول حذف شدم و رفتم به صفحه دوم گوگل( خودتون تست کنید میبینید) اگه کسی میدونه خواهشا کمکم کنه. من خیلی زحمت کشیدم تا تو کمتر از 6 ماه اومدم صفحه اول گوگل هیچ دلم نمیخواد به این راحتی باز به صفحه دوم منتقل بشم. در ضمن اینم بگم که سایتم الان رنکش 3 هستش ولی یه سایت پیش بینی کرد که دفعه دیگه رنک 5 میگیرم. توروخدا یکی بهم بگه مشکلم کجاست که رفتم صفحه دوم؟

eAmin
31-01-2012, 13:50
عنوان تاپیم ویرایش شد.
بارها توضیح داده شده و همچنین در قوانین درج شده که از عنوان مناسب استفاده کنید.

golbarg73
31-01-2012, 20:27
کسی جواب نمیده؟

mosi2007
08-02-2012, 02:31
سلام من سایتتو دیدم یه سوال برام ایجاد شده میخوام ببینم که ایا این نوع سایتا قالب یا اسکریپتی مخصوص به خودشو داره یا خودت شخصا طراحیش کرده؟

moein_ak
08-02-2012, 02:39
کسی جواب نمیده؟

دوست عزیز تا اونجایی که من یادمه یه جایی خوندم که اگه با یه سرعت زیادی به سایتتون لینک بشه اعتماد گوگل نسبت به سایتتون کم میشه
این علتیه که به ذهن من میزنه ولی ممکنه این نباشه ممکنه باشه
هیچ کسی نمیتونه بگه دقیقا علت چی بوده!

golbarg73
12-02-2012, 00:30
آره احتمال داره اینی که شما میگی باشه چون همون طور که گفتم حدود 1000 تا لینک تو یه هفته به لینکام اضافه شد. یعنی واقعا این میتونه دلیلش باشه!!!!!